Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
Εγγεγραμμένα μέλη: 7055
Μέλη online: 0
HOME   :   ΕΓΓΡΑΦΗ   :   LIVESCORES   :   ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ   :   ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ   :   ΔΩΡΑ   :   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.
Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
208:00MATSUMOTO YAMAGA-ROASSO KUMAMOTO---ΠΡΟΓ
208:00MITO HOLLYHOCK-ALBIREX NIIGATA---ΠΡΟΓ
208:00KAMATAMARE SANUKI-OMIYA ARDIJA---ΠΡΟΓ
208:00FC GIFU-TOKYO VERDY 1969---ΠΡΟΓ
KLC08:00JEJU UNITED-GANGWON FC---ΠΡΟΓ
08:30HONG KONG RANGERS FC0-0SHATIN---ΑΝΒ
209:00JEF UNITED CHIBA-YOKOHAMA FC---ΠΡΟΓ
KL09:00GWANGJU FC-DAEJEON CITIZEN---ΠΡΟΓ
KL09:00FC ANYANG-SUWON CITY---ΠΡΟΓ
110:00LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK-SIBIR NOVOSIBIRSK---ΠΡΟΓ
KLC10:00CHUNNAM DRAGONS-ULSAN HYUNDAI---ΠΡΟΓ
KLC10:00SUWON-JEONBUK FC---ΠΡΟΓ
CL10:30YANBIAN-BEIJING BAXY---ΠΡΟΓ
10:30EASTERN DISTRICT0-0WING YEE---ΑΝΒ
211:30FC PASCHING-FC LIEFERING---ΠΡΟΓ
111:30PSIS-PERSERU SERUI---ΠΡΟΓ
111:30PSM MAKASSAR-SRIWIJAYA FC PALEMBANG---ΠΡΟΓ
111:30PERSIB BANDUNG-PERSIJA JAKARTA---ΠΡΟΓ
B411:30MALAGA B-GRANADA B---ΠΡΟΓ
12:00FRANKFURT (W)-TSG 1899 HOFFENHEIM (W)---ΠΡΟΓ
112:00URAWA RED DIAMONDS-VISSEL KOBE---ΠΡΟΓ
SL12:30ALBIREX NIIGATA FC-HOUGANG UNITED FC---ΠΡΟΓ
SL12:30HOME UNITED FC-WARRIORS FC---ΠΡΟΓ
B112:30VALLADOLID B-LAS PALMAS ATHLETIC---ΠΡΟΓ
B412:30ALMERIA B-DON BENITO---ΠΡΟΓ
SAS13:00SONDERJYSKE-FC MIDTJYLLAND---ΠΡΟΓ
113:00CONSADOLE SAPPORO-KASHIMA ANTLERS---ΠΡΟΓ
113:00TOMSK-CHERTANOVO MOSCOW---ΠΡΟΓ
3U13:00FC CHELYABINSK-VOLGA ULYANOVSK---ΠΡΟΓ
113:00LEVANTE-SEVILLA---ΠΡΟΓ
213:00MALLORCA-ALBACETE---ΠΡΟΓ
B313:00CF PERALADA-AT. BALEARES---ΠΡΟΓ
B413:00MELILLA-LINENSE---ΠΡΟΓ
B413:00MURCIA-IBIZA EIVISSA---ΠΡΟΓ
B113:00CELTA VIGO B-RAPIDO DE BOUZAS---ΠΡΟΓ
B113:00INTER DE MADRID-PONTEVEDRA---ΠΡΟΓ
B113:00FUENLABRADA-CORUXO F.C.---ΠΡΟΓ
B113:00AD UNION ADARVE-UNIONISTAS DE SALAMANCA---ΠΡΟΓ
B213:00SPORTING GIJON B-REAL SOCIEDAD B---ΠΡΟΓ
VL13:00KHANH HOA NHA TRANG0-0CLB TP HO CHI MINX---ΑΝΒ
VL13:00SONG LAM NGHE AN0-0LS THANH HOA---ΑΝΒ
VL13:00QNK QUANG NAM0-0THAN QUANG NINH---ΑΝΒ
VL13:00CAN THO0-0HAI PHONG---ΑΝΒ
113:15FEYENOORD-FC UTRECHT---ΠΡΟΓ
213:15VITORIA DE GUIMARAES B-LEIXOES---ΠΡΟΓ
A13:30TORINO-SSC NAPOLI---ΠΡΟΓ
113:30SPARTAK MOSCOW II-SKA KHABAROVSK---ΠΡΟΓ
213:45GKS KATOWICE-PUSZCZA NIEPOLOMICE---ΠΡΟΓ
CL14:00DALIAN TRANSCENDENCE-HARBIN YITENG---ΠΡΟΓ
14:00AAB (W)-AARHUS 1900 (W)---ΠΡΟΓ
III14:00FSV ZWICKAU-OSNABRUCK---ΠΡΟΓ
14:00BAYERN MUNICH (W)-MSV DUISBURG (W)---ΠΡΟΓ
114:00ZENIT ST. PETERSBURG 2-BALTIKA---ΠΡΟΓ
3U14:00FC UFA II-KAMAZ---ΠΡΟΓ
114:00AIR FORCE CENTRAL FC-BANGKOK GLASS---ΠΡΟΓ
114:00CHIANGRAI UNITED-SIAM NAVY FC---ΠΡΟΓ
VL14:00NAM DINH0-0HOANG ANH GIA LAI---ΑΝΒ
VL14:00HAO PHAT HANOI0-0DA NANG---ΑΝΒ
14:15BRIGHTON AND HOVE ALBION (W)-LIVERPOOL (W)---ΠΡΟΓ
CL14:30MEIXIAN JUNCHENG HAKKA-SHENZHEN JIANLIBAO---ΠΡΟΓ
CL14:30SHANGHAI SHENXIN-HUBEI HUAKAIER---ΠΡΟΓ
CL14:30LIAONING HONGYUN-MEIZHOU KEJIA---ΠΡΟΓ
CL14:30SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT-WUHAN ZALL FC---ΠΡΟΓ
II14:30HAMBURGER SV-JAHN REGENSBURG---ΠΡΟΓ
II14:30PADERBORN-MAGDEBURG---ΠΡΟΓ
II14:30FC HEIDENHEIM-GREUTHER FURTH---ΠΡΟΓ
II14:30DUISBURG-ERZGEBIRGE AUE---ΠΡΟΓ
RNE14:30FSV WACKER NORDHAUSEN-RW ERFURT---ΠΡΟΓ
RNE14:30ZFC MEUSELWITZ-FSV UNION FURSTENWALDE---ΠΡΟΓ
RNE14:30BUDISSA BAUTZEN-CHEMNITZER FC---ΠΡΟΓ
RNE14:30HERTHA BERLIN II-BFC DYNAMO---ΠΡΟΓ
PL14:30KILMARNOCK-CELTIC---ΠΡΟΓ
SL14:35GUANGZHOU RF-CHONGQING LIFAN---ΠΡΟΓ
SL14:35TIANJIN TEDA-GUIZHOU RENHE---ΠΡΟΓ
CL14:35NEI MONGOL ZHONGYOU FC-HEILONGJIANG LAVA SPRING FC---ΠΡΟΓ
114:45HB KOGE-HELSINGOR---ΠΡΟΓ
114:45FC ROSKILDE-HVIDOVRE---ΠΡΟΓ
114:45SILKEBORG-NYKOBING FC---ΠΡΟΓ
114:45FREDERICIA-LYNGBY---ΠΡΟΓ
114:45THISTED-VIBORG---ΠΡΟΓ
114:45NAESTVED-FREMAD AMAGER---ΠΡΟΓ
A15:00VEREYA-DUNAV RUSE---ΠΡΟΓ
SAS15:00HOBRO-AAB AALBORG---ΠΡΟΓ
2E15:00RINGOBING-VEJGAARD---ΠΡΟΓ
115:00TALLINNA KALEV-NOMME JK KALJU---ΠΡΟΓ
115:00SIONI BOLNISI-DINAMO TBILISI---ΠΡΟΓ
III15:00HALLESCHER FC-AALEN---ΠΡΟΓ
RN15:00EINTRACHT NORDERSTEDT-ETSV WEICHE FLENSBURG---ΠΡΟΓ
RN15:00TSV HAVELSE-FC HANSA LUNEBURG---ΠΡΟΓ
RSW15:00HOFFENHEIM II-MAINZ 05 II---ΠΡΟΓ
15:00TURBINE POTSDAM (W)-SC SAND (W)---ΠΡΟΓ
15:00SC FREIBURG (W)-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (W)---ΠΡΟΓ
15:00WERDER BREMEN (W)-BAYER LEVERKUSEN (W)---ΠΡΟΓ
SL15:00AKZHAIYK-FC ASTANA---ΠΡΟΓ
115:00FK JELGAVA-FK SPARTAKS---ΠΡΟΓ
3S15:00LEGION DYNAMO-MASHUK-KMV---ΠΡΟΓ
3U15:00NOSTA NOVOTROITSK-URAL II---ΠΡΟΓ
115:00TRIGLAV-RUDAR VELENJE---ΠΡΟΓ
115:00UBON UMT FC-CHONBURI---ΠΡΟΓ
115:00BANGKOK UNITED-SUKHOTHAI FC---ΠΡΟΓ
115:30AUSTRIA WIEN-LASK LINZ---ΠΡΟΓ
115:30WACKER INNSBRUCK-ADM/MODLING---ΠΡΟΓ
115:30GENT-CLUB BRUGGE---ΠΡΟΓ
PL15:30WEST HAM UNITED-CHELSEA---ΠΡΟΓ
LPA15:30CUNEO-ASDC GOZZANO---ΠΡΟΓ
LPB15:30GIANA ERMINIO-IMOLESE CALCIO---ΠΡΟΓ
LPA15:30OLBIA-PRO PATRIA---ΠΡΟΓ
LPB15:30RAVENNA-SUDTIROL---ΠΡΟΓ
LPB15:30RENATE-BASSANO VIRTUS---ΠΡΟΓ
LPB15:30FERALPISALO-FERMANA---ΠΡΟΓ
115:30EMMEN-PEC ZWOLLE---ΠΡΟΓ
115:30FC GRONINGEN-AZ ALKMAAR---ΠΡΟΓ
15:30ZOFINGEN-GRASSHOPPERS II---ΠΡΟΓ
16:00ENYIMBA-RAYON SPORT---ΠΡΟΓ
216:00HRADEC KRALOVE-ZIZKOV---ΠΡΟΓ
2W16:00SLAGELSE-MIDDELFART G OG BK---ΠΡΟΓ
2W16:00AB-MARIENLYST---ΠΡΟΓ
16:00EVERTON (W)-CHELSEA LADIES (W)---ΠΡΟΓ
16:00MANCHESTER CITY (W)-BRISTOL CITY FC (W)---ΠΡΟΓ
16:00ARSENAL (W)-WEST HAM UNITED (W)---ΠΡΟΓ
16:00READING (W)-BIRMINGHAM CITY (W)---ΠΡΟΓ
116:00RENNES-PARIS SAINT GERMAIN---ΠΡΟΓ
16:00MONTPELLIER (W)-PARIS SAINT GERMAIN (W)---ΠΡΟΓ
RN16:00HOLSTEIN KIEL II-SSV JEDDELOH---ΠΡΟΓ
RN16:00VFL OLDENBURG-LUPO MARTINI WOLFSBURG---ΠΡΟΓ
16:00SGS ESSEN (W)-VFL WOLFSBURG (W)---ΠΡΟΓ
SL16:00XANTHI-OFI CRETE---ΠΡΟΓ
A16:00CHIEVO VERONA-UDINESE---ΠΡΟΓ
A16:00BOLOGNA-ROMA---ΠΡΟΓ
A16:00LAZIO-GENOA---ΠΡΟΓ
116:00VALMIERAS FK-VENTSPILS---ΠΡΟΓ
116:00SUTJESKA-BUDUCNOST PODGORICA---ΠΡΟΓ
216:00VIKING-SOGNDAL---ΠΡΟΓ
116:00KHIMKI-TORPEDO ARMAVIR---ΠΡΟΓ
116:00AVANGARD KURSK-TYUMEN---ΠΡΟΓ
3S16:00SPARTAK VLADIKAVKAZ-SKA ROSTOV---ΠΡΟΓ
116:00DUNAJSKA STREDA-TRNAVA---ΠΡΟΓ
PL16:00SUPERSPORT UNITED-BLACK LEOPARDS---ΠΡΟΓ
PL16:00BLOEMFONTEIN CELTIC-MARITZBURG UNITED---ΠΡΟΓ
116:00AIK SOLNA-HAMMARBY---ΠΡΟΓ
216:00FALKENBERGS FF-JONKOPING---ΠΡΟΓ
216:00VARBERGS BOIS FC-GEFLE---ΠΡΟΓ
16:00DJURGAARDEN (W)-PITEAA IF (W)---ΠΡΟΓ
16:00BIEL-LUZERN II---ΠΡΟΓ
16:00LANGENTHAL-FC BASSECOURT---ΠΡΟΓ
SL16:00KASIMPASA-ALANYASPOR---ΠΡΟΓ
PL16:30HARAS EL HEDOUD-NOJOM EL MOSTABEL---ΠΡΟΓ
116:30POBEDA JUNIOR-FC ACADEMY PANDEV---ΠΡΟΓ
116:30SILEKS-SHKENDIJA 79---ΠΡΟΓ
116:30SHKUPI SKOPJE-TRESKA---ΠΡΟΓ
116:30RENOVA CEPCISTE-BELASICA---ΠΡΟΓ
I16:30BAYER LEVERKUSEN-MAINZ 05---ΠΡΟΓ
116:30MORNAR-GRBALJ RADANOVICI---ΠΡΟΓ
116:30SLASK WROCLAW-PIAST GLIWICE---ΠΡΟΓ
PL16:30ZENIT ST. PETERSBURG-LOKOMOTIV MOSCOW---ΠΡΟΓ
A16:30ESKISEHIRSPOR-GAZIANTEP BB---ΠΡΟΓ
TT17:00TIGRE-HURACAN---ΠΡΟΓ
TT17:00SAN MARTIN DE TUCUMAN-ARGENTINOS JUNIORS---ΠΡΟΓ
BT17:00BROWN DE ADROGUE-LOS ANDES---ΠΡΟΓ
BT17:00NUEVA CHICAGO-OLIMPO---ΠΡΟΓ
17:00JUVENTUD UNIDA GUALEGUAYCHU-DOUGLAS HAIG---ΠΡΟΓ
17:00SPORTIVO ESTUDIANTES-SAN LORENZO DE ALEM---ΠΡΟΓ
17:00CA CHACO FOR EVER-DEPORTIVO SAN JORGE TUCUMAN---ΠΡΟΓ
17:00KV MECHELEN-WESTERLO---ΠΡΟΓ
A17:00GREMIO-CEARA---ΠΡΟΓ
SAS17:00FC COPENHAGEN-FC NORDSJAELLAND---ΠΡΟΓ
17:00FORTUNA HJORRING II (W)-VARDE (W)---ΠΡΟΓ
PL17:00FJOLNIR-BREIDABLIK---ΠΡΟΓ
PL17:00KA AKUREYRI-GRINDAVIK---ΠΡΟΓ
PL17:00KR REYKJAVIK-FYLKIR---ΠΡΟΓ
PL17:00IBV VESTMANNAEYJAR-STJARNAN---ΠΡΟΓ
PL17:00KEFLAVIK-VIKINGUR REYKJAVIK---ΠΡΟΓ
PL17:00FH HAFNARFJORDUR-VALUR---ΠΡΟΓ
GNF17:00OCK KHOURIBGA-CHABAB RIF AL HOCEIMA---ΠΡΟΓ
217:00JERV-STROMMEN---ΠΡΟΓ
217:00NEST SOTRA-FLORO---ΠΡΟΓ
17:00GRAND BODOE (W)-ROEA (W)---ΠΡΟΓ
2L17:00BLEKITNI STARGARD-GORNIK LECZNA---ΠΡΟΓ
117:00SHINNIK YAROSLAVL-MORDOVYA SARANSK---ΠΡΟΓ
117:00DINAMO ST PETERSBURG-SPARTAK TAMBOV---ΠΡΟΓ
3S17:00KUBAN KRASNODAR-BIOLOG NOVOKUBANSK---ΠΡΟΓ
PL17:00RANGERS-ST.JOHNSTONE---ΠΡΟΓ
117:00NK CELJE-MURA---ΠΡΟΓ
217:00ND BELTINCI-JADRAN---ΠΡΟΓ
217:00TABOR-BRDA---ΠΡΟΓ
217:00OVIEDO-ELCHE---ΠΡΟΓ
SL17:00ST.GALLEN-LUGANO---ΠΡΟΓ
SL17:00FC ZURICH-LUZERN---ΠΡΟΓ
SL17:00YOUNG BOYS-BASEL---ΠΡΟΓ
217:00FC VADUZ-WINTERTHUR---ΠΡΟΓ
17:00DELEMONT-BLACK STARS---ΠΡΟΓ
117:00SHAKHTAR DONETSK-CHERNOMORETS ODESSA---ΠΡΟΓ
117:00DYNAMO KIEV-DESNA---ΠΡΟΓ
17:15THISTED (W)-B93 (W)---ΠΡΟΓ
117:15VILLARREAL-VALENCIA---ΠΡΟΓ
PL17:30KESLA FK-SUMQAYIT---ΠΡΟΓ
PL17:30NK MLADOST DOBOJ KAKANJ-ZELJEZNICAR---ΠΡΟΓ
A17:30CHERNO MORE VARNA-SLAVIA SOFIA---ΠΡΟΓ
117:30DINAMO ZAGREB-INTER ZAPRESIC---ΠΡΟΓ
217:30FK MAS TABORSKO-BUDEJOVICE---ΠΡΟΓ
217:30SLOVAN VARNSDORF-TRINEC---ΠΡΟΓ
LPC17:30CATANIA0-0ASD CITTA DI SIRACUSA---ΑΝΒ
LPA17:30AREZZO0-0PRO VERCELLI---ΑΝΒ
LPA17:30PISTOIESE-LUCCHESE---ΠΡΟΓ
LPB17:30FANO0-0TERNANA---ΑΝΒ
LPA17:30SIENA0-0PISA---ΑΝΒ
LPA17:30ENTELLA0-0ARZACHENA---ΑΝΒ
LPA17:30ALESSANDRIA-PRO PIACENZA---ΠΡΟΓ
117:45PSV EINDHOVEN-AJAX---ΠΡΟΓ
118:00SALZBURG-RAPID WIEN---ΠΡΟΓ
PR18:00UNIVERSIDAD CONCEPCION-UNIVERSIDAD DE CHILE---ΠΡΟΓ
118:00APOEL NICOSIA-DOXA KATOKOPIA---ΠΡΟΓ
PL18:00ARSENAL-EVERTON---ΠΡΟΓ
118:00GUINGAMP-BORDEAUX---ΠΡΟΓ
118:00SABURTALO-TORPEDO KUTAISI---ΠΡΟΓ
118:00LIEPAJA-RIGA FC---ΠΡΟΓ
118:00FEIRENSE-NACIONAL---ΠΡΟΓ
118:00TONDELA-MOREIRENSE---ΠΡΟΓ
218:00VISEU-FAMALICAO---ΠΡΟΓ
118:00FAKEL VORONEZH-FC KRASNODAR II---ΠΡΟΓ
118:00FC ROTOR VOLGOGRAD-VOLGA OLYMPIEC NIZHNY---ΠΡΟΓ
B318:00UE OLOT-VALENCIA B---ΠΡΟΓ
B318:00SABADELL-ONTINYEN---ΠΡΟΓ
B118:00LEONESA-REAL MADRID CASTILLA---ΠΡΟΓ
B118:00BURGOS-DEPORTIVO LA CORUNA B---ΠΡΟΓ
B118:00NAVALCARNERO-ATLETICO MADRID B---ΠΡΟΓ
B218:00TUDELANO-SD LEIOA---ΠΡΟΓ
CL18:00DEPORTIVO LA GUAIRA-TRUJILLANOS FC---ΠΡΟΓ
218:30EKENAS IF-HIFK---ΠΡΟΓ
118:30PADIDEH FC-TERAKTOR SAZI---ΠΡΟΓ
B418:30FC JUMILLA-CARTAGENA---ΠΡΟΓ
B218:30CD VITORIA-RACING SANTANDER---ΠΡΟΓ
118:30MALMO FF-KALMAR FF---ΠΡΟΓ
218:30ORGRYTE-BRAGE---ΠΡΟΓ
218:30HELSINGBORG-FREJ---ΠΡΟΓ
19:00RAJA CASABLANCA-CARA---ΠΡΟΓ
119:00ANDERLECHT-STANDARD LIEGE---ΠΡΟΓ
119:00SLAVIA PRAGUE-BOHEMIANS 1905---ΠΡΟΓ
SAS19:00AGF-BRONDBY---ΠΡΟΓ
119:00IFK MARIEHAMN-TURKU PS---ΠΡΟΓ
I19:00EINTRACHT FRANKFURT-RASENBALLSPORT LEIPZIG---ΠΡΟΓ
SL19:00PANATHINAIKOS-LEVADIAKOS---ΠΡΟΓ
119:00PIROOZI PERSEPOLIS-SEPIDROOD RASHT---ΠΡΟΓ
A19:00AC MILAN-ATALANTA---ΠΡΟΓ
119:00BODO GLIMT-START---ΠΡΟΓ
119:00KRISTIANSUND BK-HAUGESUND---ΠΡΟΓ
119:00STROMSGODSET-MOLDE---ΠΡΟΓ
119:00STABAEK-RANHEIM---ΠΡΟΓ
119:00BRANN-SANDEFJORD---ΠΡΟΓ
219:00ULLENSAKER KISA-ASANE FOTBALL---ΠΡΟΓ
219:00SANDNES-NOTODDEN---ΠΡΟΓ
219:00KONGSVINGER-TROMSDALEN---ΠΡΟΓ
219:00HAMARKAMERATENE-LEVANGER---ΠΡΟΓ
CL19:00SPORTING CRISTAL-DEPORTIVO MUNICIPAL---ΠΡΟΓ
119:00GORNIK ZABRZE-JAGIELLONIA BIALYSTOK---ΠΡΟΓ
219:00FARENSE-ACADEMIKA COIMBRA---ΠΡΟΓ
219:00PACOS FERREIRA-SPORTING COVILHA---ΠΡΟΓ
219:00ESTORIL-MAFRA---ΠΡΟΓ
PL19:00CSKA MOSCOW-SPARTAK MOSCOW---ΠΡΟΓ
219:00LAS PALMAS-MALAGA---ΠΡΟΓ
219:00REUS-GIMNASTIC---ΠΡΟΓ
219:00NUMANCIA-ALMERIA---ΠΡΟΓ
B119:00PONFERRADINA-S.S. REYES---ΠΡΟΓ
B319:00ALCOYANO-ESPANYOL B---ΠΡΟΓ
B319:00CASTELLON-EBRO---ΠΡΟΓ
B319:00LLEIDA ESPORTIU-UD CORNELLA---ΠΡΟΓ
B319:00BADALONA-LEVANTE B---ΠΡΟΓ
B419:00RECREATIVO HUELVA-UCAM MURCIA---ΠΡΟΓ
B419:00VILLANOVENSE-SAN FERNANDO CD---ΠΡΟΓ
B119:00CF SALMANTINO-GUIJUELO---ΠΡΟΓ
B219:00BARAKALDO-ARENAS GETXO---ΠΡΟΓ
B219:00CD CALAHORRA-LOGRONES---ΠΡΟΓ
B219:00RS GIMNASTICA-SD AMOREBIETA---ΠΡΟΓ
B219:00UP LANGREO-MIRANDES---ΠΡΟΓ
SL19:00AKHISAR BELEDIYE GENCLIK VE SPOR-GALATASARAY---ΠΡΟΓ
SL19:00MP ANTALYASPOR-SIVASSPOR---ΠΡΟΓ
TT19:15GIMNASIA LP-ROSARIO CENTRAL---ΠΡΟΓ
TT19:15SAN MARTIN SAN JUAN-ATLETICO TUCUMAN---ΠΡΟΓ
119:15OLIMPIJA LJUBLJANA-ALUMINIJ---ΠΡΟΓ
PL19:30QARABAG FK-FK QABALA---ΠΡΟΓ
LPB19:30VIRTUS VERONA-MONZA---ΠΡΟΓ
LPB19:30VIS PESARO-GUBBIO---ΠΡΟΓ
LPB19:30TERAMO-SAMBENEDETTESE---ΠΡΟΓ
LPB19:30ALBINOLEFFE-PORDENONE CALCIO---ΠΡΟΓ
B419:30ATLETICO SANLUQUENO-MARBELLA---ΠΡΟΓ
A19:30ALTAY-GIRESUNSPOR---ΠΡΟΓ
A19:30AFJET AFYONSPOR-BALIKESIRSPOR---ΠΡΟΓ
119:30VORSKLA-ZORYA---ΠΡΟΓ
PL19:45DINAMO MINSK-FC LUCH MINSK---ΠΡΟΓ
A20:00BOTEV PLOVDIV-PFC LUDOGORETS RAZGRAD---ΠΡΟΓ
AP20:00C.S. CARTAGINES-DEPORTIVA CARMELITA---ΠΡΟΓ
120:00NK ISTRA 1961-HAJDUK SPLIT---ΠΡΟΓ
120:00ALKI OROKLINIS-ANORTHOSIS---ΠΡΟΓ
CL20:00LDU DE QUITO-BARCELONA SC---ΠΡΟΓ
AP20:00CD SONSONATE-ALIANZA FC---ΠΡΟΓ
120:00DILA GORI-FC METALURGI RUSTAVI---ΠΡΟΓ
AP20:00SANARATE-ANTIGUA GUATEMALA---ΠΡΟΓ
120:00PARTIZAN BEOGRAD-FK CRVENA ZVEZDA---ΠΡΟΓ
B320:00HERCULES-CD TERUEL---ΠΡΟΓ
B420:00BADAJOZ-CD EL QJIDO 2012---ΠΡΟΓ
MLS20:00PHILADELPHIA UNION-SPORTING KANSAS CITY---ΠΡΟΓ
AP20:05LD ALAJUELENSE-GRECIA---ΠΡΟΓ
PL20:30SIROKI BRIJEG-FC ZVIJEZDA 09---ΠΡΟΓ
PL20:30CELIK ZENICA-FK SLOGA SIMIN HAN---ΠΡΟΓ
SL20:30PAOK THESSALONIKI FC-AEK ATHENS---ΠΡΟΓ
120:30BENFICA-AVES---ΠΡΟΓ
BT21:00INDEPENDIENTE RIVADAVIA-CLUB ATLETICO PLATENSE---ΠΡΟΓ
21:00SOL DE MAYO-SANSINENA BB---ΠΡΟΓ
21:00DEFENSORES DE PRONUNCIAMENIENTO-GIMNASIA Y ESGRIMA---ΠΡΟΓ
21:00SAN MARTIN DE FORMOSA-ALTOS HORNOS ZAPLA---ΠΡΟΓ
121:00CERCLE BRUGES-GENK---ΠΡΟΓ
PR21:00CURICO UNIDO-O HIGGINS---ΠΡΟΓ
AP21:00DEPORTIVO MALACATECO-COBAN IMPERIAL---ΠΡΟΓ
121:00ROSENBORG-SARPSBORG 08---ΠΡΟΓ
A21:00STEAUA BUCURESTI-FC DUNAREA CALARASI---ΠΡΟΓ
121:00REAL BETIS-ATHLETIC BILBAO---ΠΡΟΓ
221:00CADIZ-ALCORCON---ΠΡΟΓ
21:15GIMNASIA Y TIRO-SARMIENTO DE RESISTENCIA---ΠΡΟΓ
PBM21:30CLUB ATLETICO ESTUDIANTES-TRISTAN SUAREZ---ΠΡΟΓ
BT21:30TEMPERLEY-ARSENAL SARANDI---ΠΡΟΓ
21:30UNION DE SUNCHALES-ATLETICO PARANA---ΠΡΟΓ
21:30HURAKAN LAS HERAS-JUVENTUD UNIDA UNIVERSITARIO---ΠΡΟΓ
A21:30FROSINONE-JUVENTUS---ΠΡΟΓ
LPA21:30NOVARA0-0ALBISSOLA---ΑΝΒ
BT21:35QUILMES-ALMAGRO---ΠΡΟΓ
121:45BARCELONA-GIRONA---ΠΡΟΓ
22:00USM ALGER-AL MASRY---ΠΡΟΓ
22:00RSB BERKANE-V. CLUB---ΠΡΟΓ
22:00CLUB CIPOLLETTI-FERRO GENERAL PICO---ΠΡΟΓ
22:00INDEPENDIENTE DE NEUQUEN-DEPORTIVO MADRYN---ΠΡΟΓ
CL22:00REAL POTOSI-BOLIVAR---ΠΡΟΓ
CL22:00JORGE WILSTERMANN-SPORT BOYS WARNES---ΠΡΟΓ
A22:00FLAMENGO-ATLETICO MG---ΠΡΟΓ
A22:00CORINTHIANS-INTERNACIONAL---ΠΡΟΓ
A22:00ATLETICO PR-PARANA CLUBE---ΠΡΟΓ
PL22:00AL ASYOTY SPORT0-0EL AHLY---ΑΝΒ
PL22:00EL ZAMALEK-AL MOKAWLOON AL ARAB---ΠΡΟΓ
122:00LYON-MARSEILLE---ΠΡΟΓ
B22:00BIANCOSCUDATI PADOVA-CREMONESE---ΠΡΟΓ
CL22:00CERRO-RACING---ΠΡΟΓ
CL22:00RIVER PLATE-DEFENSOR SPORTING---ΠΡΟΓ
CL22:00BOSTON RIVER-RAMPLA JUNIORS---ΠΡΟΓ
CL22:00CLUB ATLETICO PENAROL-CLUB ATLETICO TORQUE---ΠΡΟΓ
CL22:00EL TANQUE SISLEY0-0CENTRO ATLETICO FENIX---ΤΕΛ
AP22:30DEPORTIVO CHIANTLA-GUASTATOYA---ΠΡΟΓ
122:30PORTIMONENSE-VITORIA DE GUIMARAES---ΠΡΟΓ
CL22:30TACHIRA-PORTUGUESA FC---ΠΡΟΓ
CL22:30ATLETICO VENEZUELA-MINEROS DE GUAYANA---ΠΡΟΓ
CL23:00ESTUDIANTES DE CARACAS-ACADEMIA PUERTO CABELLO---ΠΡΟΓ
CL23:00ZULIA-METROPOLITANOS FC---ΠΡΟΓ
PR23:30COLO COLO-ANTOFAGASTA---ΠΡΟΓ
TT23:45BOCA JUNIORS-RIVER PLATE---ΠΡΟΓ
Προηγούμενη ημέραΔευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
A00:00VITORIA-BOTAFOGO RJ---ΠΡΟΓ
A00:00SPORT RECIFE-PALMEIRAS---ΠΡΟΓ
AP00:00UNIVERSIDAD DE COSTA RICA-CLUB SPORT HEREDIANO---ΠΡΟΓ
CL00:00INDEPENDIENTE DEL VALLE-DEPORTIVO CUENCA---ΠΡΟΓ
AP00:00CD FAS-ISIDRO METAPAN---ΠΡΟΓ
AP00:00MUNICIPAL LIMENO-CD AUDAZ---ΠΡΟΓ
AP00:00JUTICALPA-CD VIDA---ΠΡΟΓ
AP00:00GUADALAJARA CHIVAS-QUERETARO FC---ΠΡΟΓ
CL00:00UNIVERSITARIO DE DEPORTES-UNIVERSIDAD SAN MARTIN---ΠΡΟΓ
AP00:05GUADALUPE FC-MUNICIPAL PEREZ ZELEDON---ΠΡΟΓ
CL00:15SAN JOSE-BLOOMING---ΠΡΟΓ
AP00:30REAL DE MINAS-REAL ESPANA---ΠΡΟΓ
CL00:30MONTEVIDEO WANDERERS-PROGRESO---ΠΡΟΓ
CL00:35NACIONAL ASUNCION-CERRO PORTENO---ΠΡΟΓ
A01:00CRUZEIRO-SANTOS FC---ΠΡΟΓ
AP01:00SANTA TECLA FC-JOCORO FC---ΠΡΟΓ
AP01:00CD MOTAGUA-HONDURAS PROGRESO---ΠΡΟΓ
AP01:00PLATENSE FC-CD OLIMPIA---ΠΡΟΓ
CL01:00MONAGAS SC-CARACAS---ΠΡΟΓ
II01:15DEPORTIVO CALI-TOLIMA---ΠΡΟΓ
II01:30DEPORTIVO PASTO-ALIANZA PETROLERA---ΠΡΟΓ
02:00VILLA MITRE-DEPORTIVO ROCA---ΠΡΟΓ
AP02:00SANTOS-VERACRUZ---ΠΡΟΓ
MLS02:00LOS ANGELES GALAXY-SEATTLE SOUNDERS---ΠΡΟΓ
MLS02:00VANCOUVER WHITECAPS-DALLAS BURN---ΠΡΟΓ
USL02:00OKC ENERGY FC-SACRAMENTO REPUBLIC FC---ΠΡΟΓ
CL02:00DEPORTIVO LARA-ESTUDIANTES MERIDA---ΠΡΟΓ
CL02:00ZAMORA FC-DEPORTIVO ANZOATEGUI---ΠΡΟΓ
02:15SPORTIVO BELGRANO-DEPORTIVO MAIPU---ΠΡΟΓ
02:30DESAMPARADOS-RACING DE CORDOBA---ΠΡΟΓ
CL02:30ORIENTE PETROLERO-ROYAL PARI---ΠΡΟΓ
CL02:40DEPORTIVO CAPIATA-INDEPENDIENTE CG---ΠΡΟΓ
BT03:00CLUB ATLETICO MITRE-AGROPECUARIO---ΠΡΟΓ
03:00BOCA UNIDOS-JUVENTUD ANTONIANA---ΠΡΟΓ
II03:30ATLETICO HUILA-ATLETICO NACIONAL---ΠΡΟΓ
AP04:00TIGRES-MONTERREY---ΠΡΟΓ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΛΩΝ
To username σας:


To password σας:




- Ξέχασα το password?
- Θέλω να εγγραφώ

Συνδιοργανωτές
Livescores

NEWSLETTER
Καταχωρήστε το e-mail σας και ενημερωθείτε πρώτοι για τα νέα του betleague.net καθώς και για οτιδήποτε κινείται στον χώρο του στοιχήματος.

Επιλέξτε ενημέρωση από:
  betleague.net
  diavolakos.gr
  betexpress.gr
  bethelp.gr

Το e-mail σας:
  
Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
© 2018 www.betleague.net  |  Livescores  |  developed by WebWorks
Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα από την Feramta Business LTD - Member of "FB Group" - London UK.
Προσοχή! Οι υπηρεσίες των διαφημιζόμενων εταιριών απευθύνονται μόνο στους επισκέπτες στων οποίων τον τόπο κατοικίας ή διαμονής η χρήση τέτοιων υπηρεσιών δεν συνιστά αξιόποινη πράξη.