Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
Εγγεγραμμένα μέλη: 7057
Μέλη online: 0
HOME   :   ΕΓΓΡΑΦΗ   :   LIVESCORES   :   ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ   :   ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ   :   ΔΩΡΑ   :   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
08:00ADELAIDE UNITED YOUTH3-2MELBOURNE VICTORY U200-1--ΤΕΛ
SF08:00GIMHAE CITY3-0CHEONAN CITY FC1-0--ΤΕΛ
108:05GAMBA OSAKA1-0SHONAN BELLMARE0-0--ΤΕΛ
208:05KYOTO PURPLE SANGA0-3JEF UNITED CHIBA0-2--ΤΕΛ
108:05SKA KHABAROVSK2-1TYUMEN0-1--ΤΕΛ
108:30PERSIPURA JAYAPURA1-0PERSISAM PUTRA SAMARINDA1-0--ΤΕΛ
AL08:40WESTERN SYDNEY WANDERERS FC2-2BRISBANE ROAR FC2-1--ΤΕΛ
KLC09:00JEJU UNITED0-0JEONBUK FC0-0--ΤΕΛ
KLC09:00GYEONGNAM1-2POHANG STEELERS0-1--ΤΕΛ
209:05OMIYA ARDIJA2-1MONTEDIO YAMAGATA0-0--ΤΕΛ
09:30CANBERRA UNITED YOUTH2-3CENTRAL COAST MARINERS ACADEMY1-0--ΤΕΛ
10:30AIZAWL1-2MINERVA PUNJAB0-1--ΤΕΛ
110:30PUSAMANIA BORNEO2-1PSIS2-0--ΤΕΛ
110:30PERSIJA JAKARTA0-0PS TNI0-0--ΤΕΛ
AL10:55NEWCASTLE JETS1-1SYDNEY FC0-1--ΤΕΛ
11:00ACS ENERGETICIANUL3-0CS BALOTESTI1-0--ΤΕΛ
11:00AEROSTAR BACAU1-0UTA BATRANA DOAMNA1-0--ΤΕΛ
11:00LUCEAFARUL ORADEA3-0METALOGLOBUS BUCURESTI0-0--ΤΕΛ
11:00ARGES PITESTI5-0ACS POLI TIMISOARA4-0--ΤΕΛ
11:00JUVENTUS BUCURESTI3-0FARUL0-0--ΤΕΛ
211:15 MFK CHRUDIM4-0SK PROSTEJOV3-0--ΤΕΛ
211:15BANIK SOKOLOV0-2FK MAS TABORSKO0-0--ΤΕΛ
211:15TRINEC2-1FC ZBROJOVKA BRNO 0-0--ΤΕΛ
112:00FC ROTOR VOLGOGRAD1-0AVANGARD KURSK0-0--ΤΕΛ
112:00SIBIR NOVOSIBIRSK0-0MORDOVYA SARANSK0-0--ΤΕΛ
3C12:00SATURN RAMENSKOYE0-0KVANT OBNINSK0-0--ΤΕΛ
3C12:00DINAMO BRIANSK1-1METALURG LYPETSK0-1--ΤΕΛ
3W12:00VELES MOSCOW1-0MUROM1-0--ΤΕΛ
3A12:00TRABZON DUZYURTSPOR2-2NAZILLI BELEDIYESPOR1-1--ΤΕΛ
3A12:00YOMRASPOR2-2ERZIN BELEDIYESPOR1-0--ΤΕΛ
A12:30BOTEV PLOVDIV2-0SEPTEMVRI SOFIA 0-0--ΤΕΛ
12:30DAMSOE (W)1-3HERLUFSHOLM (W)---ΤΕΛ
12:30CHINDIA TARGOVISTE2-1PANDURII2-1--ΤΕΛ
A12:30 BOLUSPOR1-2DENIZLISPOR1-0--ΤΕΛ
A12:30AFJET AFYONSPOR1-2HATAYSPOR0-0--ΤΕΛ
RG12:30ETIMESGUT BELEDIYESPOR2-2MENEMEN BELEDIYESPOR0-2--ΤΕΛ
RG12:30PENDIKSPOR2-0DARICA GENCLERBIRLIGI0-0--ΤΕΛ
RG12:30MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESPOR5-1TOKATSPOR2-1--ΤΕΛ
3A12:30SILE YILDIZSPOR3-1ARTVIN HOPASPR1-0--ΤΕΛ
3C12:30ANADOLU USKUDAR2-3NILUFER BELEDIYE1-1--ΤΕΛ
3C12:30KOCAELISPOR0-0BAYBURT GENCLIKSPOR0-0--ΤΕΛ
3C12:30HALIDE EDIP ADIVAR SPOR0-1GOLCUKSPOR0-1--ΤΕΛ
3C12:30BUCASPOR2-1MUGLASPOR1-1--ΤΕΛ
SL12:35KONYASPOR2-0ANKARAGUCU0-0--ΤΕΛ
SL12:35ERZURUM BB2-1GOZTEPE1-0--ΤΕΛ
PL13:00ISLOCH0-1FK VITEBSK0-1--ΤΕΛ
2E13:00ODDER IGF2-3SKIVE1-3--ΤΕΛ
JL13:00RANDERS FC (J)3-1AGF/VIBY (J)---ΤΕΛ
13:00ASA AARHUS (W)1-0VEJLE BOLDKLUB (W)---ΤΕΛ
113:00TAMMEKA TARTU2-1TALLINNA KALEV0-0--ΤΕΛ
113:00NOMME JK KALJU4-1TRANS NARVA2-0--ΤΕΛ
113:00 LEVADIA TALLINN2-1FLORA TALLINN0-1--ΤΕΛ
113:00KURESSARE2-1PARNU JK VAPRUS1-0--ΤΕΛ
113:00PAIDE LINNAMEESKOND4-1TULEVIK VILJANDI3-0--ΤΕΛ
113:00 DINAMO-AUTO1-0CS PETROCUB1-0--ΤΕΛ
113:00SPERANTA1-0FC MILSAMI ORHEI1-0--ΤΕΛ
113:00FC ZARIA1-1SFINTUL GHEORGHE1-0--ΤΕΛ
113:00ZIMBRU1-0FC SHERIFF1-0--ΤΕΛ
213:00PENAFIEL1-0BENFICA B0-0--ΤΕΛ
PL13:00URAL2-1GAZOVIK ORENBURG1-0--ΤΕΛ
113:00FC KRASNODAR II2-0SPARTAK TAMBOV 2-0--ΤΕΛ
3C13:00STROGINO1-0ZVEZDA RYAZAN1-0--ΤΕΛ
3W13:00LENINGRADETS2-1KOLOMNA 1-1--ΤΕΛ
3W13:00TORPEDO VLADIMIR3-1CHERTANOVO MOSCOW II1-0--ΤΕΛ
213:00AHROBIZNES VOLOCHYSK0-1NIVA VINICA0-0--ΤΕΛ
13:00QIZILQUM ZARAFSHON2-0NASAF QARSHI0-0--ΤΕΛ
13:00PAKHTAKOR2-1METALLURG BEKOBOD0-0--ΤΕΛ
13:30AIFF XI0-2MOHUN BAGAN0-2--ΤΕΛ
113:30PERSEBAYA SURABAYA3-0PSM MAKASSAR1-0--ΤΕΛ
SL13:30NAFT MISAN2-2AL HEDOOD1-1--ΤΕΛ
SL13:30NAFT AL JUNOOB3-0AL NAJAF1-0--ΤΕΛ
214:00SIBENIK2-0NK VARAZDIN1-0--ΤΕΛ
2E14:00VEJGAARD0-2KOLDING IF0-1--ΤΕΛ
2E14:00TARUP/PAARUP0-4AARHUS FREMAD0-1--ΤΕΛ
2W14:00SKOVSHOVED2-1BK MARIENLYST2-1--ΤΕΛ
14:00AAB (W)1-0VARDE (W)---ΤΕΛ
14:00SUNDBY (W)3-0BALLERUP-SKOVLUNDE II (W)---ΤΕΛ
YL14:00FC COPENHAGEN (Y)1-2ESBJERG (Y)---ΤΕΛ
YL14:00ODENSE BK (Y)4-1VEJLE (Y)---ΤΕΛ
YL14:00MIDTJYLLAND (Y)2-1BRONDBY (Y)---ΤΕΛ
YL14:00SILKEBORG (Y)1-1LYNGBY (Y)---ΤΕΛ
YL14:00NORDSJAELLAND (Y)5-3AAB AALBORG (Y)---ΤΕΛ
114:00RABOTNICKI1-2SHKENDIJA 791-1--ΤΕΛ
114:00SILEKS1-0FC ACADEMY PANDEV1-0--ΤΕΛ
114:00SHKUPI SKOPJE1-0VARDAR SKOPJE0-0--ΤΕΛ
114:00BELASICA1-4TRESKA1-2--ΤΕΛ
114:00RENOVA CEPCISTE2-1POBEDA JUNIOR1-1--ΤΕΛ
II14:00ST. PAULI1-1FC HEIDENHEIM0-0--ΤΕΛ
II14:00FC COLOGNE8-1DYNAMO DRESDEN2-0--ΤΕΛ
II14:00ERZGEBIRGE AUE1-3HAMBURGER SV1-1--ΤΕΛ
HAM14:00TUS DASSENDORF1-0SV CURSLACK NEUENGAMME0-0--ΤΕΛ
BRE14:00WERDER BREMEN III1-6OBERNEULAND0-4--ΤΕΛ
RN14:00WOLFSBURG II2-1WERDER BREMEN II0-1--ΤΕΛ
RW14:00FC KOLN II1-1WUPPERTAL0-0--ΤΕΛ
114:00 FOOLAD KHUZESTAN0-1SEPIDROOD RASHT0-1--ΤΕΛ
114:00RIGAS FUTBOLA SKOLA0-1LIEPAJA 0-0--ΤΕΛ
114:00VENTSPILS4-1FS METTA/LU3-1--ΤΕΛ
114:00VALMIERAS FK1-0FK JELGAVA0-0--ΤΕΛ
114:00RIGA FC4-4FK SPARTAKS1-1--ΤΕΛ
114:00FK LOVCEN1-3RUDAR PETROVAC0-1--ΤΕΛ
114:00PETROVAC1-1BUDUCNOST PODGORICA0-1--ΤΕΛ
114:00SUTJESKA3-0MLADOST PODGORICA1-0--ΤΕΛ
114:00GRBALJ RADANOVICI1-1ZETA0-0--ΤΕΛ
114:00MORNAR1-1FK ISKRA0-1--ΤΕΛ
214:00LKS LODZ2-0CHROBRY GLOGOW2-0--ΤΕΛ
214:00WARTA POZNAN0-1STOMIL OLSZTYN0-0--ΤΕΛ
2L14:00STAL STALOWA WOLA1-1ENERGETYK ROW RYBNIK0-1--ΤΕΛ
114:00KHIMKI1-0SHINNIK YAROSLAVL1-0--ΤΕΛ
114:00TORPEDO ARMAVIR1-3CHERTANOVO MOSCOW0-1--ΤΕΛ
3C14:00TORPEDO MOSCOW1-1SOKOL SARATOV1-0--ΤΕΛ
3W14:00TEKSTILSHCHIK1-0FC DOLGOPRUDNY1-0--ΤΕΛ
114:00 MACVA SABAC0-0FK SPARTAK SUBOTICA0-0--ΤΕΛ
114:00BACKA PALANKA1-0VOZDOVAC0-0--ΤΕΛ
114:00PARTIZAN BEOGRAD2-0FK RADNIK SURDULICA1-0--ΤΕΛ
114:00FK ZEMUN0-3CUKARICKI0-1--ΤΕΛ
214:00INDJIJA2-0BORAC CACAK1-0--ΤΕΛ
214:00TSC BACKA TOPOLA1-1FK SINDELIC BEOGRAD0-0--ΤΕΛ
214:00TELEOPTIK0-0NOVI PAZAR0-0--ΤΕΛ
214:00FC STK 1914 SAMORIN2-2LIPTOVSKY MIKULAS2-0--ΤΕΛ
214:00FK POPRAD2-1BANSKA BYSTRICA0-0--ΤΕΛ
214:00FC LOCOMOTIVA KOSICE1-1DUBNICA0-0--ΤΕΛ
214:00BRDA0-1ND BILJE0-1--ΤΕΛ
114:00VALLADOLID0-0EIBAR 0-0--ΤΕΛ
14:00IFK HANINGE BRB3-0HUDIKSVALLS1-0--ΤΕΛ
14:00IFK BERGA1-1TROLLHATTAN FC1-0--ΤΕΛ
114:00VERES1-1OLIMPIK DONETSK1-0--ΤΕΛ
214:00ZIRKA3-3FC SUMY0-2--ΤΕΛ
214:00FC KOLOS KOVALIVKA0-0FC BALKANY0-0--ΤΕΛ
114:15SALAM ZGHARTA1-1RACING BEIRUT---ΤΕΛ
114:15AL SAFA1-1SHABAB SAHEL---ΤΕΛ
114:15AL-NABI SHAYTH1-4AL ANSAR---ΤΕΛ
PL14:30FC ZVIJEZDA 092-0CELIK ZENICA1-0--ΤΕΛ
PL14:30NK MLADOST DOBOJ KAKANJ2-0RADNIK BJELJINA1-0--ΤΕΛ
1FB14:30FK VELEZ MOSTAR5-1BOSNA VISOKO---ΤΕΛ
1FB14:30SLAVEN ZIVINICE3-3FK ZVIJEZDA---ΤΕΛ
1FB14:30VITEZ1-0IGMAN KONJIC---ΤΕΛ
1FB14:30CAPLJINA0-0NK BRATSTVO0-0--ΤΕΛ
1FB14:30JEDINSTVO BIHAC1-0NK NOVI TRAVNIK---ΤΕΛ
1FB14:30ORASJE2-2GORAZDE---ΤΕΛ
1FB14:30RUDAR KAKANJ0-1OLIMPIK SARAJEVO---ΤΕΛ
1RS14:30DRINA ZVORNIK3-0SLAVIJA SARAJEVO1-0--ΤΕΛ
1RS14:30SUTJESKA FOCA0-0MODRICA MAXIMA0-0--ΤΕΛ
1RS14:30ZELJEZNICAR BANJA LUKA4-1TEKSTILAC DERVENTA0-0--ΤΕΛ
1RS14:30SLOGA DOBOJ2-1SLOBODA MRKONJIC GRAD2-1--ΤΕΛ
1RS14:30KOZARA0-1RUDAR PRIJEDOR0-1--ΤΕΛ
214:30LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA0-2LOKOMOTIV SOFIA0-1--ΤΕΛ
214:30STRUMSKA SLAVA3-1DOBRUDZHA1-0--ΤΕΛ
214:30KARIANA ERDEN1-2FC TSARSKO SELO SOFIA 20151-1--ΤΕΛ
214:30BOTEV GALABOVO4-1CHERNOMORETS POMORIE0-1--ΤΕΛ
214:30PIRIN BLAGOEVGRAD0-3MONTANA0-0--ΤΕΛ
214:30NESEBAR0-0CHERNOMORETS BALCHIK0-0--ΤΕΛ
214:30SOLIN2-2NK ZADAR0-0--ΤΕΛ
214:30LUCKO1-1NK DUGOPOLJE0-1--ΤΕΛ
214:30OMONIA ARADIPPOU1-3OLYMPIAKOS NICOSIA---ΤΕΛ
214:30MEAP NISOU2-3AKRITAS CHLORAKAS---ΤΕΛ
214:30ONISILOS SOTIRAS2-1PAEEK---ΤΕΛ
214:30ANAGENNISI DERYNEIA1-0ASIL LYSIS---ΤΕΛ
214:30DIGENIS OROKLINIS1-1AYIA NAPA---ΤΕΛ
214:30A.E. ZAKAKIOU1-2THOI LAKATAMIAS---ΤΕΛ
2E14:30KJELLERUP2-2FC SYDVEST 051-1--ΤΕΛ
PL14:30CARDIFF CITY2-1BRIGHTON 1-1--ΤΕΛ
ONN14:30TORGELOWER SV GREIF4-0BRANDENBURGER SUD1-0--ΤΕΛ
ONN14:30TENNIS BORUSSIA1-1SV LICHTENBERG 471-0--ΤΕΛ
ONS14:30ASKANIA BERBURK1-3BW ZORBAU1-1--ΤΕΛ
ONS14:30VFL HALLE 960-1FC EILENBURG0-0--ΤΕΛ
ONS14:30BSG CHEMIE LEIPZIG1-1FC INTERNATIONAL LEIPZIG1-0--ΤΕΛ
ONS14:30LUDWIGSFELDE3-0FSV WACKER NORDHAUSEN II1-0--ΤΕΛ
ONS14:30VFB KRIESCHOW4-0HOHENSTEIN ERNSTTHAL3-0--ΤΕΛ
RNE14:30OPTIK RATHENOW0-2FSV WACKER NORDHAUSEN0-1--ΤΕΛ
RNE14:30CHEMNITZER FC0-1FC VIKTORIA 1889 BERLIN0-0--ΤΕΛ
RNE14:30VFB AUERBACH2-2FSV UNION FURSTENWALDE0-1--ΤΕΛ
RNE14:30VSG ALTGLIENICKE5-0BFC DYNAMO3-0--ΤΕΛ
RN14:30ETSV WEICHE FLENSBURG4-2SSV JEDDELOH1-1--ΤΕΛ
14:30HONG KONG FC0-1WING YEE---ΤΕΛ
14:30LLAPI1-0DRITA1-0--ΤΕΛ
14:30LIRIA1-0KF FLAMURTARI0-0--ΤΕΛ
R114:35MAIDENHEAD UTD0-4PORTSMOUTH0-1--ΤΕΛ
114:45SAHAM0-2AL ORUBA0-0--ΤΕΛ
114:45OMAN FC1-1AL NAHDA1-0--ΤΕΛ
RE15:00FC STADLAU1-4ASK-BSC BRUCK/LEITHA0-3--ΤΕΛ
RE15:00SV LEOBENDORF2-1ASK EBREICHSDORF0-0--ΤΕΛ
RW15:00LANGENEGG1-3SV WALS GRUNAU1-1-0-0ΤΕΛ
RW15:00REICHENAU1-2ST. JOHANN1-0--ΤΕΛ
PL15:00GOMEL0-2FC MINSK0-0--ΤΕΛ
A15:00CHERNO MORE VARNA1-0LEVSKI SOFIA 1-0--ΤΕΛ
115:00 KARVINA1-3SPARTA PRAGUE1-0--ΤΕΛ
2E15:00 JUMMERBUGT FC1-1BRABRAND 1-0--ΤΕΛ
2W15:00HILLEROD0-1SLAGELSE0-0--ΤΕΛ
2W15:00FREM COPENHAGEN0-0MIDDELFART G OG BK0-0--ΤΕΛ
2W15:00VANLOSE IF1-1AVARTA1-0--ΤΕΛ
3A15:00HOLBAEK3-0GVI---ΤΕΛ
115:00LOKOMOTIV TBLISI1-1SABURTALO0-1--ΤΕΛ
III15:00AALEN1-1OSNABRUCK0-0--ΤΕΛ
III15:00MEPPEN2-3KARLSRUHER SC0-3--ΤΕΛ
III15:00HANSA ROSTOCK4-1KAISERSLAUTERN3-1--ΤΕΛ
III15:00 BRAUNSCHWEIG0-2KFC UERDINGEN0-2--ΤΕΛ
15:00LUBECK (AM)2-3TSV BORDESHOLM1-1--ΤΕΛ
OBW15:00REUTLINGEN4-3NECKARSULMER SPORT UNION1-1--ΤΕΛ
15:00EUTIN 081-3UNION NEUMUNSTER1-1--ΤΕΛ
NIE15:00VFL OYTHE0-2MTV GIFHORN0-1--ΤΕΛ
BS15:00FC UNTERFOHRING1-1TSV KOTTERN1-0--ΤΕΛ
OBW15:00FV RAVENSBURG3-0TSV ILSHOFEN0-0--ΤΕΛ
BS15:00TSV RAIN/LECH5-0TUS HOLZKIRCHEN2-0--ΤΕΛ
BS15:00SV KIRCHANSCHORING5-1FC SONTHOFEN3-0--ΤΕΛ
BN15:00TSV GROSSBARDORF3-1FSV ERLANGEN BRUCK1-1--ΤΕΛ
BN15:00WURZBURG2-1ATSV ERLANGEN0-1--ΤΕΛ
NIE15:00TB UPHUSEN5-1HSC HANNOVER2-0--ΤΕΛ
NIE15:00DELMENHORST2-0FC WUNSTORF1-0--ΤΕΛ
15:00TSV LAGERDORF0-3TSV FLENSBURG0-2--ΤΕΛ
BS15:00SPVGG HANKOFEN-HAILING0-0TSV 1861 NOERDLINGEN0-0--ΤΕΛ
BRE15:00BLUMENTHALER SV5-1HABENHAUSER FV---ΤΕΛ
15:00TSV SCHILKSEE3-4HEIDER SV1-2--ΤΕΛ
OBW15:00FREIBERG2-0SV LINX0-0--ΤΕΛ
BS15:00TSV SCHWABEN AUGSBURG2-2TSV 1860 MUNICH (AM)0-2--ΤΕΛ
BN15:00FC SAND3-0ASV NEUMARKT2-0--ΤΕΛ
BN15:00SPVGG BAYERN HOF1-1SELIGENPORTEN0-1--ΤΕΛ
BN15:00DJK GEBENBACH2-1TSV AUBSTADT1-0--ΤΕΛ
BN15:00ANSBACH5-5JAHN FORCHHEIM3-1--ΤΕΛ
HAM15:00MEIENDORFER SV1-2VICTORIA HAMBURG1-0--ΤΕΛ
RB15:00BURGHAUSEN3-1FC PIPINSRIED0-1--ΤΕΛ
RB15:00FC MEMMINGEN1-0VFR GARCHING1-0--ΤΕΛ
RB15:00TSV BUCHBACH4-0AUGSBURG II1-0--ΤΕΛ
RB15:00 VFB EICHSTATT3-1INGOLSTADT II2-1--ΤΕΛ
RB15:00 ROSENHEIM 18602-2VIKTORIA ASCHAFFENBURG2-0--ΤΕΛ
RB15:00 GREUTHER FURTH II0-1FV ILLERTISSEN0-1--ΤΕΛ
RB15:00SV HEIMSTETTEN3-4BAYREUTH0-1--ΤΕΛ
RW15:00SV STRAELEN1-1WATTENSCHEID1-1--ΤΕΛ
RW15:00LIPPSTADT1-3SC WIEDENBRUCK0-1--ΤΕΛ
RW15:00RW ESSEN1-3FORT. DUSSELDORF II1-1--ΤΕΛ
RW15:00TV HERKENRATH1-2SV RODINGHAUSEN1-1--ΤΕΛ
RW15:00 BOR. GLADBACH (AM)1-1VIKTORIA KOLN 19041-0--ΤΕΛ
RW15:00SC VERL1-2OBERHAUSEN 0-0--ΤΕΛ
RW15:00FC KAAN-MARIENBORN 073-2BONNER SC1-0--ΤΕΛ
RSW15:00SC HESSEN DREIEICH1-1SAARBRUCKEN1-0--ΤΕΛ
RSW15:00MAINZ 05 II0-3MANNHEIM0-1--ΤΕΛ
RSW15:00WORMATIA WORMS2-1VFB STUTTGART II0-1--ΤΕΛ
RSW15:00ELVERSBERG3-0PIRMASENS0-0--ΤΕΛ
RSW15:00FCA WALLDORF3-0TSG BALINGEN1-0--ΤΕΛ
RSW15:00FSV FRANKFURT1-1FREIBURG II0-1--ΤΕΛ
RSW15:00ULM3-2TSV STEINBACH2-0--ΤΕΛ
FL15:00NFC VOLOS2-0APOLLON PONTOU1-0--ΤΕΛ
FL15:00AE SPARTI0-2ERGOTELIS0-1--ΤΕΛ
415:00OLYMPIACOS VOLOU5-0APOLLON MAKRYCHORI---ΤΕΛ
PL15:00SAINT ANDREWS3-3PIETA HOTSPURS2-1--ΤΕΛ
PL15:00HAMRUN SPARTANS1-0SENGLEA ATHLETIC0-0--ΤΕΛ
115:00LIJA2-3SWIEQI UNITED F.C.---ΤΕΛ
2L15:00SKRA CZESTOCHOWA0-0RADOMIAK RADOM0-0--ΤΕΛ
A15:00ASTRA GIURGIU1-2CSMS IASI 1-0--ΤΕΛ
115:00DINAMO ST PETERSBURG2-0ZENIT ST. PETERSBURG 20-0--ΤΕΛ
NFD15:00VASCO DA GAMA3-2JOMO COSMOS2-1--ΤΕΛ
115:00MURA1-0GORICA1-0--ΤΕΛ
215:00JADRAN2-3ROGASKA1-0--ΤΕΛ
215:00RADOMLJE3-1NK DOB0-1--ΤΕΛ
215:00DRAVA PTUJ0-0FUZINAR0-0--ΤΕΛ
215:00NK KRKA1-0TABOR0-0--ΤΕΛ
215:00ANKARAN HRVATINI0-0NK BRAVO0-0--ΤΕΛ
1S15:00ANGELHOLM0-3TVAAKERS IF0-1--ΤΕΛ
1S15:00KRISTIANSTADS1-0ATVIDABERG0-0--ΤΕΛ
1S15:00UTSIKTENS BK0-1LUNDS0-0--ΤΕΛ
1S15:00LJUNGSKILE2-1SKOVDE AIK1-0--ΤΕΛ
1S15:00ODDEVOLD0-3OSKARSHAMNS0-1--ΤΕΛ
1S15:00TORNS IF1-1KARLSKRONA AIF1-0--ΤΕΛ
1S15:00ESKILSMINNE IF1-4MJALLBY1-3--ΤΕΛ
1S15:00HUSQVARNA FF2-3GREBBESTADS IF0-0--ΤΕΛ
315:00STADE NYONNAIS6-0LA CHAUX DE FONDS2-0--ΤΕΛ
A15:00AS ARIANA0-0CLUB OLIMPIQUE DE MEDENINE---ΤΕΛ
A15:00OLYMPIQUE DE BEJA4-2AS SLIMANE---ΤΕΛ
A15:00ESPERANCE SPORTIVE ZARZIS2-1AS OUED ELLIL---ΤΕΛ
A15:00AVENIR DE LA MARSA2-1ES DJERBA---ΤΕΛ
A15:00SFAX RAILWAYS1-2US SELIANA---ΤΕΛ
B15:00AS KASSERINE4-0CO SIDI BOUZID---ΤΕΛ
B15:00JENDOUBA SPORT3-0KERKENNAH CLUB---ΤΕΛ
B15:00ES HAMAM SOUSSE0-3SPORTIF DE CHEBBA---ΤΕΛ
B15:00STADE AFRICAIN MENZEL BOURGUIBA2-1ES RADES---ΤΕΛ
B15:00SPORTING BEN AROUS1-0CS DJEBINIANA---ΤΕΛ
SL15:00RIZESPOR1-2ISTANBUL BASAKSEHIR0-0--ΤΕΛ
A15:00BALIKESIRSPOR3-1GENCLERBIRLIGI1-0--ΤΕΛ
A15:00GIRESUNSPOR4-0KARABUKSPOR1-0--ΤΕΛ
15:00NAVBAHOR NAMANGAN1-0BUNYODKOR TASHKENT0-0--ΤΕΛ
III15:051860 MUNCHEN1-1HALLESCHER FC 0-1--ΤΕΛ
III15:05ENERGIE COTTBUS2-2SPORTFREUNDE LOTTE0-1--ΤΕΛ
115:05DHUFAR4-0MJEES FC1-0--ΤΕΛ
PL15:20MANAMA1-0AL SHABBAB0-0--ΤΕΛ
PL15:20AL HALA1-2AL MUHARRAQ0-1--ΤΕΛ
215:30VORWARTS2-1AUSTRIA KARNTEN2-1--ΤΕΛ
PL15:30SABAH FK0-4SHABAIL0-2--ΤΕΛ
OBW15:30SV OBERACHERN0-4GOPPINGER SV0-2--ΤΕΛ
RP15:30TSV SCHOTT MAINZ2-1PFEDDERSHEIM2-0--ΤΕΛ
OHE15:30HESSEN KASSEL4-1FC EDERBERGLAND2-1--ΤΕΛ
RP15:30KAISERSLAUTERN II0-2KOBLENZ0-2--ΤΕΛ
OBW15:30VILINGEN 081-2SFR PFORZHEIM1-1--ΤΕΛ
OBW15:30SV SPIELBERG0-1STUTTGART KICKERS0-0--ΤΕΛ
RP15:30FV DIEFFLEN0-0FSV JAEGERSBURG0-0--ΤΕΛ
RP15:30SV ROCHLING4-0VFB DILLINGEN3-0--ΤΕΛ
BRE15:30OSC BREMERHAVEN2-2BTS NEUSTADT2-1--ΤΕΛ
OHE15:30SPVGG 1922 HADAMAR0-3FSC LOHFELDEN0-1--ΤΕΛ
OHE15:30SC WALDGIRMES3-0FC 1931 EDDERSHEIM1-0--ΤΕΛ
ON15:30TV JAHN HIESFELD3-4VELBERT2-2--ΤΕΛ
OBW15:30FSV 08 BISSINGEN0-0NORMANNIA GMUND0-0--ΤΕΛ
115:30DIOSGYOR1-0DEBRECEN1-0--ΤΕΛ
LPC15:30REGGINA1-0PAGANESE0-0--ΤΕΛ
LPC15:30RIETI1-5POTENZA1-4--ΤΕΛ
LPC15:30MATERA1-0VITERBESE0-0--ΤΕΛ
LPC15:30CASERTANA0-0TRAPANI0-0--ΤΕΛ
15:30POMIGLIANO0-1ACD NARDO0-1--ΤΕΛ
15:30LENTIGIONE2-1CILIVERGHE MAZZANO1-1--ΤΕΛ
15:30MODENA1-4FIORENZUOLA0-2--ΤΕΛ
15:30SAN DONATO1-2TUTTOCUOIO0-1--ΤΕΛ
15:30PONSACCO5-1SERAVEZZA2-0--ΤΕΛ
15:30BASTIA CALCIO1-1PIANESE0-1--ΤΕΛ
15:30CANNARA1-1SINALUNGHESE1-1--ΤΕΛ
15:30AGLIANESE2-2MASSESE1-0--ΤΕΛ
15:30ARZIGNANO CHIAMPO1-2CAMPODARSEGO0-1--ΤΕΛ
15:30LEVICO TERME0-1CARTIGLIANO---ΤΕΛ
15:30CLODIENSE0-0BELLUNO0-0--ΤΕΛ
15:30CHIONS1-0VIRTUS BOLZANO0-0--ΤΕΛ
15:30UNION FELTRE2-2CJARLINS MUZANE2-0--ΤΕΛ
15:30ADRIESE4-1TRENTO2-1--ΤΕΛ
15:30LEGNAGO SALUS2-4MANTOVA0-3--ΤΕΛ
15:30OLGINATESE0-1REZZATO0-0--ΤΕΛ
15:30CARONESSE3-0VILLAFRANCA1-0--ΤΕΛ
15:30CISERANO5-2SONDRIO CALCIO0-1--ΤΕΛ
15:30ATLETICO SFF0-2MONTEROSI0-0--ΤΕΛ
15:30TORRES1-1LUPA ROMA1-0--ΤΕΛ
15:30SSD ALBALONGA1-0OSTIA MARE1-0--ΤΕΛ
15:30RECANATESE3-0AGNONESE3-0--ΤΕΛ
15:30SANGIUSTESE2-4MATELICA1-1--ΤΕΛ
15:30SAVIGNANESE1-0REAL GIULIANOVA0-0--ΤΕΛ
15:30JESINA2-1CASTELFIDARDO1-1--ΤΕΛ
15:30ISERNIA0-2ROMAGNA CENTRO0-1--ΤΕΛ
15:30ASD PINETO2-1VASTESE1-1--ΤΕΛ
15:30FRANCEVILLA CALCIO 19271-1SAN NICOLO---ΤΕΛ
15:30FLAMINIA0-2CASSINO0-0--ΤΕΛ
15:30LATINA2-0BUDONI0-0--ΤΕΛ
15:30AVELLINO1-0CASTIADAS0-0--ΤΕΛ
15:30ESTE3-1DELTA PORTO TOLLE2-0--ΤΕΛ
15:30STRESA1-0SESTRI LEVANTE0-0--ΤΕΛ
15:30ASD CALCIO CHIERI 19552-3BRA2-2--ΤΕΛ
15:30BOLGARO TORINESE0-1ARCONATESE---ΔΚΠ
215:30SALMI1-1RAJA DE BENI MELLAL---ΤΕΛ
PL15:30KRYLYA SOVETOV SAMARA1-2AKHMAT GROZNY0-0--ΤΕΛ
NFD15:30TS SPORTING2-2RICHARDS BAY---ΤΕΛ
NFD15:30MACCABI FC2-0UTHONGATHI FC1-0--ΤΕΛ
NFD15:30MBOMBELA UNITED0-0ROYAL EAGLES---ΑΝΒ
NFD15:30REAL KINGS FC1-0CAPE UMOYA UNITED0-0--ΤΕΛ
NFD15:30WITBANK SPURS2-1AJAX CAPE TOWN0-1--ΤΕΛ
115:30TRENCIN0-2ZILINA0-2--ΤΕΛ
PL15:30MAMELODI SUNDOWNS FC0-0ORLANDO PIRATES0-0--ΤΕΛ
PL15:30LAMONTVILLE GOLDEN ARROWS1-2BAROKA FC1-1--ΤΕΛ
15:30ST. GALLEN II2-3ESCHEN/MAUREN1-0--ΤΕΛ
PL15:45TOWNSHIP ROLLERS1-2ORAPA UNITED FC---ΤΕΛ
RW16:00DORNBIRN3-2HOHENEMS1-1--ΤΕΛ
PL16:00SANKOYO BUSH BUCKS1-0SHARPS SHOOTING STARS---ΤΕΛ
PL16:00GALAXY1-1EXTENSION GUNNERS---ΤΕΛ
PL16:00BLACK FOREST1-1BR HIGHLANDERS---ΤΕΛ
PL16:00MISCELLANEOUS2-3GABORONE UTD---ΤΕΛ
216:00LITEX LOVECH2-0LUDOGORETS RAZGRAD II1-0--ΤΕΛ
116:00SLAVEN0-2OSIJEK0-0--ΤΕΛ
2W16:00BRONSHOJ BK3-1B 93 COPENHAGEN2-1--ΤΕΛ
16:00VILDBJERG (W)4-1IF LYSENG (W)---ΤΕΛ
216:00 VALENCIENNES4-2LENS 1-1--ΤΕΛ
316:00LE MANS1-0LAVAL0-0--ΤΕΛ
ON16:00VFB SPELDORF1-5VFB HOMBERG1-1--ΤΕΛ
BRE16:00GEESTEMUENDE8-2VATAN SPORT BREMEN1-1--ΤΕΛ
OHE16:00SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM1-5TEUTONIA WATZENBORN STEINBERG0-3--ΤΕΛ
ISL16:00ATLETICO DE KOLKATA1-0FC PUNE CITY0-0--ΤΕΛ
116:00 MACCABI NETANYA0-1MACCABI PETACH TIKVA0-0--ΤΕΛ
A16:00TORINO1-2PARMA CALCIO 19131-2--ΤΕΛ
B16:00ASCOLI PICCHIO FC 18982-3BIANCOSCUDATI PADOVA1-1--ΤΕΛ
B16:00SALERNITANA1-0SPEZIA 1-0--ΤΕΛ
B16:00CREMONESE1-0LIVORNO1-0--ΤΕΛ
B16:00CARPI2-2BENEVENTO0-0--ΤΕΛ
16:00TRESTINA1-0VIAREGGIO0-0--ΤΕΛ
16:00MONTEBELLUNA1-1SANDONA1-1--ΤΕΛ
16:00ASD LANUSEI0-0LATTE DOLCE0-0--ΤΕΛ
16:00UNIONE SANREMO3-0US BUSTESE0-0--ΤΕΛ
16:00SAVONA2-1INVERUNO1-1--ΤΕΛ
16:00US FEZZANESE1-1BORGOSESIA0-1--ΤΕΛ
PL16:00RAMTHA SC3-0AL HUSSEIN0-0--ΤΕΛ
116:00AL AHED2-1AL AKHAAHLI ALAHLY---ΤΕΛ
GNF16:00MOULOUDIA OUJDA0-1YOUSSOUFIA BERRECHID0-0--ΤΕΛ
216:00JSK CHABAB KASBA TADLA0-0KAC KENITRA---ΤΕΛ
216:00MAS FES0-1ASS SALE---ΤΕΛ
216:00OLYMPIQUE DCHEIRA2-3CHABAB ATLAS KHENIFRA---ΤΕΛ
216:00ITIHAD KHEMISSET1-0SPORTIVE EL MASSIRA---ΤΕΛ
216:00WIDAD TEMARA0-1KHEMIS ZEMAMRA---ΤΕΛ
CH16:00DUNDELA3-3PSNI FC1-3--ΤΕΛ
CH16:00HARLAND WOLFF WELDERS F.C.2-1DERGVIEW FC0-0--ΤΕΛ
CH16:00LOUGHGALL4-0KNOCKBREDA3-0--ΤΕΛ
116:00FAKEL VORONEZH3-0SPARTAK MOSCOW II 0-0--ΤΕΛ
116:00BALTIKA1-0TOMSK1-0--ΤΕΛ
116:00MURATA3-1TRE FIORI1-0--ΤΕΛ
116:00VIRTUS ACQUAVIVA1-3FOLGORE0-1--ΤΕΛ
116:00TRE PENNE GALAZZANO5-0SAN GIOVANNI3-0--ΤΕΛ
116:00JUVENES DOGANA3-0PENNAROSSA3-0--ΤΕΛ
16:00ROTHES1-2INVERURIE---ΤΕΛ
116:00DINAMO VRANJE0-3FK CRVENA ZVEZDA0-1--ΤΕΛ
116:00 RUZOMBEROK0-1DUNAJSKA STREDA0-0--ΤΕΛ
1N16:00TEGS5-0FORWARD3-0--ΤΕΛ
1N16:00NYKOPINGS4-0FC LINKOPING CITY0-0--ΤΕΛ
1N16:00VASTERAS SK4-1ARAMEISKA SYRIANSKA1-0--ΤΕΛ
1N16:00RYNNINGE2-1UMEA1-1--ΤΕΛ
1N16:00SKELLEFTEA2-6AKROPOLIS0-5--ΤΕΛ
1N16:00CARLSTAD UNITED1-1KARLSLUNDS IF HFK0-0--ΤΕΛ
1N16:00SOLLENTUNA FOTBOLL IF1-1SANDVIKENS0-0--ΤΕΛ
1N16:00SYRIANSKA3-1ASSYRISKA FF1-1--ΤΕΛ
16:00LINTH4-2WINTERTHUR II1-0--ΤΕΛ
FL116:00BRITON FERRY0-0PONTYPRIDD---ΑΝΒ
FL116:00TON PENTRE0-0LLANTWIT MAJOR---ΑΝΒ
FL116:00HAVERFORDWEST COUNTY0-0PORT TALBOT---ΑΝΒ
FL116:00UNDY ATHLETIC0-0AMMANFORD---ΑΝΒ
FL116:00PORT TALBOT0-2LLANTWIT MAJOR---ΤΕΛ
JL16:15ODENSE BK (J)3-2VEJLE (J)---ΤΕΛ
JL16:15MIDTJYLLAND (J)4-3BRONDBY (J)---ΤΕΛ
JL16:30FC COPENHAGEN (J)2-0ESBJERG (J)---ΤΕΛ
JL16:30SILKEBORG (J)5-1LYNGBY (J)---ΤΕΛ
JL16:30NORDSJAELLAND (J)5-0AAB AALBORG (J)---ΤΕΛ
I16:30WERDER BREMEN1-3BORUSSIA MONCHENGLADBACH0-1--ΤΕΛ
I16:30HOFFENHEIM2-1AUGSBURG0-0--ΤΕΛ
I16:30FREIBURG1-3MAINZ 050-2--ΤΕΛ
I16:30NURNBERG0-2VFB STUTTGART0-0--ΤΕΛ
I16:30FORTUNA DUSSELDORF4-1HERTHA BERLIN 0-0--ΤΕΛ
RP16:30HERTHA WIESBACH2-0HASSIA BINGEN2-0--ΤΕΛ
RW16:30ALEMANNIA AACHEN0-0BORUSSIA DORTMUND II0-0--ΤΕΛ
116:30WISLA PLOCK2-0ZAGLEBIE SOSNOWIEC1-0--ΤΕΛ
PL16:30CONNAHS QUAY2-2BARRY1-2--ΤΕΛ
PL16:30CARMARTHEN2-3CEFN DRUIDS AFC2-0--ΤΕΛ
PL16:30NEWTOWN7-1LLANELLI AFC5-0--ΤΕΛ
116:45SUR CLUB1-1AL SUWAIQ0-0--ΤΕΛ
SL16:50AL FEIHA2-1AL ITTIHAD1-1--ΤΕΛ
117:00CR BELOUIZDAD4-1MO BEJAIA2-0--ΤΕΛ
PBM17:00CA SAN MIGUEL0-0COMUNICACIONES---ΑΝΒ
BT17:00BROWN DE ADROGUE0-0AGROPECUARIO0-0--ΔΚΠ
17:00SPORTIVO BARRACAS0-0BERAZATEGUI---ΔΚΠ
F17:00PIROOZI PERSEPOLIS0-0KASHIMA ANTLERS0-0--ΤΕΛ
RW17:00GRODIG2-1ALTACH AMA1-1--ΤΕΛ
PL17:00NEMAN GRODNO1-1SMOLEVICHY1-1--ΤΕΛ
1RS17:00BORAC BANJALUKA4-1FK PODRINJE2-0--ΤΕΛ
117:00APOEL NICOSIA3-0E.N. PARALIMNIOU2-0--ΤΕΛ
SAS17:00 AC HORSENS1-1SONDERJYSKE1-1--ΤΕΛ
17:00FORTUNA HJORRING II (W)0-0AARHUS 1900 (W)---ΤΕΛ
PL17:00SOUTHAMPTON1-1WATFORD1-0--ΤΕΛ
PL17:00HUDDERSFIELD TOWN1-1WEST HAM UNITED1-0--ΤΕΛ
PL17:00LEICESTER CITY0-0BURNLEY0-0--ΤΕΛ
PL17:00NEWCASTLE UNITED2-1AFC BOURNEMOUTH2-1--ΤΕΛ
CH17:00READING2-2IPSWICH TOWN1-2--ΤΕΛ
CH17:00DERBY COUNTY0-3ASTON VILLA0-0--ΤΕΛ
CH17:00MIDDLESBROUGH2-0WIGAN ATHLETIC2-0--ΤΕΛ
CH17:00NORWICH CITY4-3MILLWALL0-1--ΤΕΛ
CH17:00NOTTINGHAM FOREST0-0STOKE CITY0-0--ΤΕΛ
CH17:00BOLTON WANDERERS0-1SWANSEA CITY0-1--ΤΕΛ
CH17:00QUEENS PARK RANGERS3-2BRENTFORD0-1--ΤΕΛ
CN17:00CURZON ASHTON FC1-1BRADFORD PARK AVENUE0-0--ΤΕΛ
CN17:00CHORLEY0-0DARLINGTON---ΑΝΒ
CN17:00ASHTON UNITED0-0ALFRETON TOWN---ΑΝΒ
CN17:00BRACKLEY TOWN1-1BLYTH SPARTANS0-0--ΤΕΛ
CN17:00SPENNYMOOR TOWN FC0-0STOCKPORT---ΑΝΒ
CN17:00YORK CITY0-0LEAMINGTON---ΑΝΒ
CN17:00SOUTHPORT0-0GUISELEY---ΑΝΒ
CN17:00TELFORD1-0BOSTON UTD1-0--ΤΕΛ
CN17:00CHESTER FC1-2ALTRINCHAM0-1--ΤΕΛ
CN17:00NUNEATON TOWN1-1KIDDERMINSTER HARRIERS0-0--ΤΕΛ
CN17:00HEREFORD1-3FC UNITED OF MANCHESTER0-3--ΤΕΛ
CS17:00BILLERICAY TOWN0-0SLOUGH---ΑΝΒ
CS17:00HEMEL HEMPSTEAD2-1GLOUCESTER CITY1-0--ΤΕΛ
CS17:00WESTON SUPER MARE0-0CHELMSFORD---ΑΝΒ
CS17:00EASTBOURNE BOROUGH3-1HUNGERFORD TOWN 0-1--ΤΕΛ
CS17:00WEALDSTONE3-3BATH CITY0-2--ΤΕΛ
CS17:00WOKING0-0WELLING UNITED---ΑΝΒ
CS17:00ST. ALBANS2-3CHIPPENHAM TOWN1-1--ΤΕΛ
CS17:00DARTFORD0-0TORQUAY UNITED---ΑΝΒ
CS17:00OXFORD CITY0-0EAST THURROCK UNITED---ΑΝΒ
CS17:00CONCORD RANGERS0-0HAMPTON N RICHMOND---ΑΝΒ
17:00BEDWORTH UTD0-2REDDITCH UTD0-2--ΤΕΛ
17:00RUSHALL OLYMPIC0-0BARWELL---ΑΝΒ
17:00KINGS LYNN2-0ST. IVES TOWN FC0-0--ΤΕΛ
17:00RUSHALL OLYMPIC1-2ALVECHURCH0-1--ΤΕΛ
17:00KINGS LYNN0-0ROYSTON TOWN---ΑΝΒ
17:00LOWESTOFT TOWN 0-0AFC RUSHDEN DIAMONDS---ΑΝΒ
R117:00YEOVIL TOWN1-3STOCKPORT1-2--ΤΕΛ
R117:00EBBSFLEET UNITED0-0CHELTENHAM TOWN0-0--ΤΕΛ
R117:00EXETER CITY2-3BLACKPOOL0-3--ΤΕΛ
R117:00LUTON TOWN2-0WYCOMBE WANDERERS1-0--ΤΕΛ
R117:00CREWE ALEXANDRA0-1CARLISLE UNITED0-0--ΤΕΛ
R117:00SOUTHEND UNITED1-1CRAWLEY TOWN1-0--ΤΕΛ
R117:00MORECAMBE0-0HALIFAX TOWN0-0--ΤΕΛ
R117:00LINCOLN3-2NORTHAMPTON TOWN 1-0--ΤΕΛ
R117:00SCUNTHORPE UNITED2-1BURTON ALBION2-0--ΤΕΛ
R117:00GRIMSBY TOWN3-1MILTON KEYNES DONS0-1--ΤΕΛ
R117:00 BROMLEY1-3PETERBOROUGH UNITED1-1--ΤΕΛ
R117:00GILLINGHAM0-0HARTLEPOOL UNITED0-0--ΤΕΛ
R117:00TORQUAY UNITED0-1WOKING0-0--ΤΕΛ
R117:00 METROPOLITAN POLICE0-2NEWPORT COUNTY0-1--ΤΕΛ
R117:00WALSALL3-2COVENTRY CITY2-1--ΤΕΛ
R117:00CHESTERFIELD1-1BILLERICAY TOWN1-0--ΤΕΛ
R117:00SOUTHPORT2-0BOREHAM WOOD1-0--ΤΕΛ
R117:00ACCRINGTON STANLEY1-0COLCHESTER UNITED1-0--ΤΕΛ
R117:00OXFORD UNITED0-0FOREST GREEN ROVERS0-0--ΤΕΛ
R117:00SWINDON TOWN2-1YORK CITY1-1--ΤΕΛ
Q17:00YAXLEY2-0WISBECH TOWN1-0--ΤΕΛ
Q17:00TIVERTON2-3WINGATE FINCHLEY---ΤΕΛ
Q17:00SOUTH SHIELDS2-1HYDE FC---ΤΕΛ
Q17:00BRIGHTLINGSEA REGENT2-1HORNCHURCH---ΤΕΛ
Q17:00GREENWICH BOROUGH1-0BISHOPS STORTFORD---ΤΕΛ
Q17:00DORCHESTER TOWN3-1AFC TOTTON3-1--ΤΕΛ
Q17:00STAMFORD AFC1-0KETTERING TOWN---ΤΕΛ
Q17:00BRENTWOOD TOWN2-2POOLE TOWN---ΤΕΛ
Q17:00HORSHAM1-0POTTERS BAR TOWN---ΤΕΛ
Q17:00ROYSTON TOWN5-2THAME UNITED---ΤΕΛ
Q17:00HERNE BAY0-1NEEDHAM MARKET---ΤΕΛ
Q17:00LEISTON FC2-1MELKSHAM TOWN---ΤΕΛ
Q17:00BASFORD UNITED4-0STAFFORD RANGERS---ΤΕΛ
Q17:00LANCASTER1-0OSSETT TOWN---ΤΕΛ
Q17:00AVELEY1-2BEACONSFIELD SYCOB---ΤΕΛ
Q17:00CARSHALTON ATHLETIC3-1HARLOW TOWN---ΤΕΛ
Q17:00STALYBRIDGE0-0BUXTON FC0-0--ΤΕΛ
Q17:00BANBURY UNITED0-2HAYES YEADING UNITED---ΤΕΛ
Q17:00WALTON CASUALS2-0BOGNOR REGIS TOWN---ΤΕΛ
Q17:00FOLKESTONE3-0DIDCOT TOWN---ΤΕΛ
Q17:00WORTHING1-0CHESHAM UNITED---ΤΕΛ
Q17:00HALESOWEN TOWN3-2PRESCOT CABLES---ΤΕΛ
Q17:00WITTON ALBION2-0AFC RUSHDEN DIAMONDS---ΤΕΛ
Q17:00FARSLEY CELTIC0-0CARLTON TOWN0-0--ΤΕΛ
Q17:00NEWCASTLE TOWN2-2WORKINGTON---ΤΕΛ
Q17:00STRATFORD TOWN1-1MICKLEOVER SPORTS---ΤΕΛ
Q17:00MARSKE UNITED2-0TAMWORTH---ΤΕΛ
Q17:00DORKING WANDERERS1-0TONBRIDGE ANGELS---ΤΕΛ
Q17:00HENDON1-2BIGGLESWADE TOWN---ΤΕΛ
Q17:00BASINGSTOKE2-1ENFIELD TOWN---ΤΕΛ
Q17:00WEYMOUTH2-2STREET FC---ΤΕΛ
Q17:00AFC MANSFIELD2-2PICKERING TOWN---ΤΕΛ
Q17:00ST. NEOTS TOWN0-1BARWELL---ΤΕΛ
Q17:00CHIPSTEAD FC2-2BEDFORD TOWN---ΤΕΛ
Q17:00LEWES2-0MERTHYR---ΤΕΛ
Q17:00SALISBURY CITY2-0MERSTHAM2-0--ΤΕΛ
NPL17:00MARINE1-1GAINSBOROUGH0-0--ΤΕΛ
NPL17:00HEDNESFORD1-0WARRINGTON0-0--ΤΕΛ
NPL17:00MATLOCK TOWN2-1BAMBER BRIDGE2-0--ΤΕΛ
NPL17:00NORTH FERRIBY UNITED1-4NANTWICH TOWN1-3--ΤΕΛ
RP17:00BURGESS HILL TOWN0-1KINGSTONIAN0-0--ΤΕΛ
RP17:00LEATHERHEAD0-1MARGATE0-0--ΤΕΛ
SPL17:00TAUNTON TOWN4-2WIMBORNE TOWN0-1--ΤΕΛ
SPL17:00STAINES TOWN2-1SWINDON SUPERMARINE2-1--ΤΕΛ
4C17:00FURIANI AGLIANI1-2NANTES B---ΤΕΛ
4D17:00LENS B3-2ARRAS---ΤΕΛ
117:00DILA GORI1-0KOLKHETI 1913 POTI0-0--ΤΕΛ
RP17:00TSV EMMELSHAUSEN2-0SC IDAR OBERSTEIN1-0--ΤΕΛ
OM17:00VIKTORIA ARNOLDSWEILER1-2BERGISCH GLADBACH0-1--ΤΕΛ
OM17:00FC HURTH0-0DUEREN0-0--ΤΕΛ
PL17:00SLIEMA WANDERERS2-0QORMI FC1-0--ΤΕΛ
PL17:00DUNGANNON SWIFTS2-1INSTITUTE0-1--ΤΕΛ
PL17:00LINFIELD1-2COLERAINE0-1--ΤΕΛ
PL17:00ARDS0-1CRUSADERS0-0--ΤΕΛ
PL17:00GLENTORAN0-1BALLYMENA UNITED0-1--ΤΕΛ
PL17:00GLENAVON1-1WARRENPOINT TOWN1-1--ΤΕΛ
CH17:00CARRICK RANGERS1-3BALLINAMALLARD UNITED0-0--ΤΕΛ
CH17:00PORTADOWN0-3LARNE0-2--ΤΕΛ
CH17:00LIMAVADY UTD3-3BALLYCLARE COMRADES2-0--ΤΕΛ
217:00 BYTOVIA BYTOW2-2NIECIECZA  0-2--ΤΕΛ
217:00STAL MIELEC6-1GARBARNIA3-0--ΤΕΛ
2L17:00  ZNICZ PRUSZKOW0-2RESOVIA 0-2--ΤΕΛ
217:00VISEU1-0MAFRA1-0--ΤΕΛ
217:00FARENSE2-2VITORIA DE GUIMARAES B 0-2--ΤΕΛ
PL17:00DUNDEE FC1-1ST. MIRREN1-1--ΤΕΛ
PL17:00HEARTS0-1KILMARNOCK0-0--ΤΕΛ
PL17:00ST.JOHNSTONE4-0HAMILTON ACADEMICAL2-0--ΤΕΛ
117:00GREENOCK MORTON0-2ALLOA ATHLETIC0-0--ΤΕΛ
117:00DUNFERMLINE ATHLETIC0-1FALKIRK0-0--ΤΕΛ
117:00AYR UNITED1-1QUEEN OF SOUTH0-0--ΤΕΛ
117:00PARTICK THISTLE0-1INVERNESS CT0-0--ΤΕΛ
117:00ROSS COUNTY0-1DUNDEE UNITED0-1--ΤΕΛ
217:00DUMBARTON2-1STENHOUSEMUIR1-1--ΤΕΛ
217:00BRECHIN CITY4-0FORFAR ATHLETIC3-0--ΤΕΛ
217:00STRANRAER1-2AIRDRIEONIANS0-1--ΤΕΛ
217:00ARBROATH2-0MONTROSE1-0--ΤΕΛ
217:00 EAST FIFE2-1RAITH ROVERS0-1--ΤΕΛ
317:00ELGIN CITY2-4BERWICK RANGERS0-2--ΤΕΛ
317:00CLYDE1-1STIRLING ALBION0-0--ΤΕΛ
317:00 QUEENS PARK2-0PETERHEAD1-0--ΤΕΛ
317:00ANNAN ATHLETIC0-2COWDENBEATH0-0--ΤΕΛ
317:00ALBION ROVERS1-2EDINBURGH CITY1-1--ΤΕΛ
17:00KEITH2-2WICK---ΤΕΛ
17:00BUCKIE THISTLE2-1TURRIFF UNITED---ΤΕΛ
17:00BRORA RANGERS4-1DEVERONVALE---ΤΕΛ
17:00COVE RANGERS2-0FORRES MECHANICS---ΤΕΛ
17:00CLACHNACUDDIN2-1STRATHSPEY THISTLE---ΤΕΛ
17:00LOSSIEMOUTH0-5NAIRN COUNTY---ΤΕΛ
17:00FRASERBURGH13-0FORT WILLIAM---ΤΕΛ
17:00FORMARTINE UNITED4-0HUNTLY---ΤΕΛ
117:00MLADOST LUCANI1-0VOJVODINA 1-0--ΤΕΛ
217:00CADIZ2-0REUS1-0--ΤΕΛ
B217:00C. DURANGO1-1REAL UNION0-0--ΤΕΛ
217:00BRAGE1-1DEGERFORS0-1--ΤΕΛ
217:00FREJ1-0IFK VARNAMO1-0--ΤΕΛ
217:00OSTERS IF1-4HALMSTADS BK0-2--ΤΕΛ
217:00ORGRYTE4-0LANDSKRONA1-0--ΤΕΛ
217:00HELSINGBORG3-1VARBERGS BOIS FC0-1--ΤΕΛ
217:00FALKENBERGS FF0-2GAIS GOTEBORG0-2--ΤΕΛ
217:00JONKOPING0-0NORRBY IF0-0--ΤΕΛ
217:00GEFLE2-2AFC UNITED1-1--ΤΕΛ
317:00CHAM0-1JUVENTUS ZURICH0-1--ΤΕΛ
317:00BAVOIS1-1WOHLEN0-0--ΤΕΛ
317:00BREITENRAIN2-1FC KONIZ1-0--ΤΕΛ
17:00SCHOTZ1-4BLACK STARS0-0--ΤΕΛ
17:00BULLE2-0CHENOIS1-0--ΤΕΛ
17:00FC GOSSAU3-1TUGGEN1-0--ΤΕΛ
17:00HONGG1-1FC WETTSWIL-BONSTETTEN0-0--ΤΕΛ
17:00BADEN3-0MENDRISIO-STABIO1-0--ΤΕΛ
17:00YOUNG BOYS II3-0FC AZZURRI 902-0--ΤΕΛ
17:00ZUG3-1BIEL1-0--ΤΕΛ
17:00SC GOLDAU4-4GRASSHOPPERS II3-1--ΤΕΛ
17:00SOLOTHURN2-0ZOFINGEN1-0--ΤΕΛ
17:00RED STAR ZURICH3-1FC UNITED ZURICH1-0--ΤΕΛ
117:00ZORYA2-1KARPATY1-1--ΤΕΛ
117:00DESNA2-0CHERNOMORETS ODESSA 0-0--ΤΕΛ
217:00METALIST 19251-0VOLYN1-0--ΤΕΛ
PBM17:05CA DEFENSORES UNIDOS2-1ATLANTA 1-0--ΤΕΛ
CH17:05BIRMINGHAM CITY3-3HULL CITY2-0--ΤΕΛ
CH17:05BRISTOL CITY0-1PRESTON NORTH END0-1--ΤΕΛ
CH17:05BLACKBURN ROVERS1-1ROTHERHAM UNITED0-0--ΤΕΛ
R117:05MAIDSTONE UNITED2-1MACCLESFIELD TOWN0-1--ΤΕΛ
R117:05BURY5-0DOVER3-0--ΤΕΛ
R117:05ALDERSHOT TOWN1-1BRADFORD CITY1-0--ΤΕΛ
R117:05BARNSLEY4-0NOTTS COUNTY0-0--ΤΕΛ
R117:05SUTTON UNITED0-0SLOUGH0-0--ΤΕΛ
R117:05ROCHDALE2-1GATESHEAD FC2-0--ΤΕΛ
R117:05TRANMERE ROVERS3-3OXFORD CITY1-1--ΤΕΛ
17:05GERMANY (W)5-2ITALY (W)2-2--ΤΕΛ
R117:10PLYMOUTH ARGYLE1-0STEVENAGE0-0--ΤΕΛ
A17:15VEREYA0-1ETAR0-0--ΤΕΛ
SPL17:15FARNBOROUGH0-1KINGS LANGLEY FC0-0--ΤΕΛ
SL17:15LARISA2-0PAS GIANNINA 0-0--ΤΕΛ
PL17:15TARXIEN RAINBOWS1-3BALZAN YOUTHS0-2--ΤΕΛ
117:15SIRENS FC5-0SAN GWANN---ΤΕΛ
117:15MARIBOR4-1TRIGLAV1-1--ΤΕΛ
117:15 GETAFE0-1VALENCIA0-0--ΤΕΛ
PL17:30FK NEFTCHI2-2ZIRA1-0--ΤΕΛ
PL17:30ZRINJSKI MOSTAR2-2FK SARAJEVO1-0--ΤΕΛ
17:30CAYMAN ISLANDS U202-4CURACAO U202-2--ΤΕΛ
LPC17:30VIRTUS FRANCAVILLA2-0ASD CITTA DI SIRACUSA 1-0--ΤΕΛ
CN17:30AS TANDA1-1SPORTING GAGNOA---ΤΕΛ
CN17:30WILLIAMSVILLE ATHLETIC CLUB0-0SAN PEDRO---ΤΕΛ
117:30AVES2-1RIO AVE 2-0--ΤΕΛ
117:30BELENENSES0-0BOAVISTA0-0--ΤΕΛ
B417:30FC JUMILLA2-1ATLETICO SANLUQUENO1-0--ΤΕΛ
117:45SOHAR1-0MUSCAT1-0--ΤΕΛ
117:45AL RUSTAQ4-0AL SHABAB2-0--ΤΕΛ
118:00CS CONSTANTINE3-3TADJENANT2-2--ΤΕΛ
118:00 ES SETIF0-1JS SAOURA0-1--ΤΕΛ
118:00WACKER INNSBRUCK1-0ALTACH1-0--ΤΕΛ
118:00LASK LINZ5-1ADM/MODLING1-0--ΤΕΛ
118:00 STURM GRAZ0-0SKN ST. POLTEN0-0--ΤΕΛ
RW18:00WORGL1-6USK ANIF/SALZBURG (AM)0-4--ΤΕΛ
A18:00PFC LUDOGORETS RAZGRAD-VITOSHA BISTRICA---ΠΡΟΓ
118:00ERMIS ARADIPPOU3-0A.E. PAPHOS3-0--ΤΕΛ
118:00SYNOT SLOVACKO0-1SLOVAN LIBEREC0-1--ΤΕΛ
PL18:00 EL ENTAG EL HARBY1-2EL ZAMALEK 0-1--ΤΕΛ
118:00GUINGAMP2-4LYON1-0--ΤΕΛ
4B18:00ANDREZIEUX1-3LE PUY1-0--ΤΕΛ
4D18:00SCHILTINGHEIM1-0CROIX1-0--ΤΕΛ
118:00PAKSI SE0-0BUDAPEST HONVED0-0--ΤΕΛ
118:00MTK BUDAPEST3-2PUSKAS ACADEMY1-1--ΤΕΛ
118:00HAPOEL HAIFA0-2BNEI YEHUDA TEL AVIV0-0--ΤΕΛ
118:00CS FOLA ESCH4-1US HOSTERT 2-0--ΤΕΛ
GNF18:00MAT TETOUAN1-1RAPIDE CLUB OUED ZEM0-1--ΤΕΛ
Q18:00FREDRIKSTAD1-1KFUM---ΤΕΛ
218:00SANDECJA NOWY SACZ2-0CHOJNICZANKA CHOJNICE1-0--ΤΕΛ
2L18:00OLIMPIA ELBLAG0-0WIDZEW LODZ---ΑΝΒ
2L18:00 OLIMPIA GRUDZIADZ3-1BLEKITNI STARGARD 2-1--ΤΕΛ
2L18:00GKS BELCHATOW1-1POGON SIEDLCE0-0--ΤΕΛ
A18:00FC VIITORUL CONSTANTA0-0CONCORDIA CHIAJNA0-0--ΤΕΛ
PL18:00FK ROSTOV0-0DINAMO MOSCOW0-0--ΤΕΛ
118:00PODBREZOVA2-4FK SENICA1-3--ΤΕΛ
PL18:00KAIZER CHIEFS0-0CHIPPA UNITED0-0--ΤΕΛ
B318:00ESPANYOL B0-1ONTINYEN0-0--ΤΕΛ
B318:00LEVANTE B2-2CF PERALADA1-1--ΤΕΛ
B218:00ARENAS GETXO0-1RS GIMNASTICA0-0--ΤΕΛ
318:00FC STADE LAUSANNE-OUCHY4-2SC BRUHL1-1--ΤΕΛ
18:00BUOCHS4-0OLD BOYS2-0--ΤΕΛ
18:00ETOILE CAROUGE4-1FRIBOURG1-0--ΤΕΛ
18:00LANGENTHAL0-2DELEMONT0-0--ΤΕΛ
SL18:00 KAYSERISPOR0-3GALATASARAY0-1--ΤΕΛ
118:05MIRBAT0-1AL NASR0-1--ΤΕΛ
118:15HAPOEL TEL AVIV0-0HAPOEL RAANANA 0-0--ΤΕΛ
PL18:20BUDAIYA2-1AL HADD1-1--ΤΕΛ
118:30HAJDUK SPLIT3-0INTER ZAPRESIC1-0--ΤΕΛ
ON18:30FC MONHEIM3-1FSV DUISBURG2-0--ΤΕΛ
ON18:30SC VELBERT2-4UNION NETTETAL1-2--ΤΕΛ
PL18:30AL WIHDAT2-0AQABA0-0--ΤΕΛ
218:30SCHAFFHAUSEN3-2CHIASSO3-1--ΤΕΛ
318:30YVERDON2-0SION II1-0--ΤΕΛ
118:40KISVARDA1-4UJPEST1-1--ΤΕΛ
218:45PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA0-2GKS KATOWICE0-1--ΤΕΛ
119:00PARADOU AC3-0AS AIN M LILA1-0--ΤΕΛ
PBM19:00COLEGIALES0-0CA TALLERES REMEDIOS DE ESCALADA---ΑΝΒ
BT19:00DEPORTIVO MORON0-0SANTAMARINA DE TANDIL---ΔΚΠ
BT19:00CHACARITA JUNIORS2-2INSTITUTO0-1--ΤΕΛ
119:00SPORTING CHARLEROI2-1CLUB BRUGGE1-1--ΤΕΛ
219:00MEDJIMURJE2-1OSIJEK B0-0--ΤΕΛ
119:00ANORTHOSIS1-0NEA SALAMIS0-0--ΤΕΛ
4A19:00FREJUS SAINT RAPHAEL0-0HYERES---ΑΝΒ
4A19:00TOULON2-1NICE B1-0--ΤΕΛ
4A19:00US MARSEILLE ENDOUME CATALANS1-1JURA SUD0-0--ΤΕΛ
4A19:00MARSEILLE CONSOLAT1-2ANNENCY1-0--ΤΕΛ
4A19:00SAINT PRIEST1-0MARTIGUES1-0--ΤΕΛ
4A19:00MONTS OR AZERGUES3-2MARSEILLE B3-1--ΤΕΛ
4A19:00PONTARLIER2-0MONACO B1-0--ΤΕΛ
4A19:00LYONNAIS B1-0RC GRASSE1-0--ΤΕΛ
4B19:00SETE0-3BLOIS0-0--ΤΕΛ
4B19:00LA HERBIERS2-0YZEURE1-0--ΤΕΛ
4B19:00COLOMIERS2-0MONT-DE-MARSAN1-0--ΤΕΛ
4B19:00STADE BORDELAIS0-2NIMES B0-2--ΤΕΛ
4B19:00ST. PRYVE - ST. HILAIRE3-0ST. ETIENNE B1-0--ΤΕΛ
4B19:00ROMORANTIN2-2TRELISSAC1-0--ΤΕΛ
4C19:00PARIS SAINT GERMAIN B1-2BASTIA CA1-1--ΤΕΛ
4C19:00POISSY1-0OISSEL0-0--ΤΕΛ
4C19:00SAINT MALO4-1MANTES LA VILLE2-0--ΤΕΛ
4C19:00STADE BRIOCHIN0-0VITRE0-0--ΤΕΛ
4D19:00AULNOYE1-0REIMS B1-0--ΤΕΛ
4D19:00ASM BELFORT1-0CRETEIL1-0--ΤΕΛ
4D19:00SEDAN0-0BOBIGNY---ΑΝΒ
4D19:00ST. GENEVIEVE2-0EPINAL1-0--ΤΕΛ
4D19:00LILLE B0-0HAGUENAU0-0--ΤΕΛ
4D19:00LUSITANOS3-3FLEURY MEROGIS U.S0-2--ΤΕΛ
SL19:00 XANTHI0-1PANIONIOS0-1--ΤΕΛ
A19:00SPAL 20132-2CAGLIARI1-0--ΤΕΛ
119:00RACING UNION0-1AS JEUNESSE ESCH0-1--ΤΕΛ
119:00UNA STRASSEN4-1US RUMELANGE1-1--ΤΕΛ
119:00UNION TITUS PETANG1-5FC PROGRES NIEDERCORN0-5--ΤΕΛ
119:00FC DIFFERDANGE 034-0RM HAMM BENFICA1-0--ΤΕΛ
19:00CIMARRONES DE SONORA II0-4TECOS---ΤΕΛ
119:00LECHIA GDANSK1-0CRACOVIA KRAKOW0-0--ΤΕΛ
2L19:00RUCH CHORZOW2-0SIARKA TARNOBRZEG0-0--ΤΕΛ
119:00RAD BEOGRAD0-2NAPREDAK0-2--ΤΕΛ
219:00EXTREMADURA2-3OSASUNA 2-1--ΤΕΛ
219:00LUGO0-1ALCORCON0-0--ΤΕΛ
B319:00VILLARREAL B1-2UE OLOT0-1--ΤΕΛ
B219:00REAL SOCIEDAD B1-2SD LEIOA0-1--ΤΕΛ
B219:00UP LANGREO0-2SPORTING GIJON B0-1--ΤΕΛ
19:00MEYRIN3-1MARTIGNY0-0--ΤΕΛ
19:00FC BASSECOURT0-0LUZERN II0-0--ΤΕΛ
B19:05COSENZA2-3LECCE0-2--ΤΕΛ
PL19:30CRYSTAL PALACE0-1TOTTENHAM HOTSPUR0-0--ΤΕΛ
CH19:30WEST BROMWICH ALBION4-1LEEDS UNITED0-0--ΤΕΛ
4B19:30BERGERAC PERIGORD1-0BORDEAUX B0-0--ΤΕΛ
4C19:30VANNES0-2FC CHARTRES0-0--ΤΕΛ
I19:30BORUSSIA DORTMUND3-2BAYERN MUNICH0-1--ΤΕΛ
SL19:30LEVADIAKOS2-1OFI CRETE2-1--ΤΕΛ
119:30EMMEN2-0NAC BREDA0-0--ΤΕΛ
119:30ATLETICO MADRID3-2ATHLETIC BILBAO 0-1--ΤΕΛ
119:30ARSENAL KIEV0-3ALEKSANDRIYA0-1--ΤΕΛ
19:45MARTINIQUE U201-2CANADA U200-2--ΤΕΛ
19:45GUADELOUPE U203-0DOMINICA U202-0--ΤΕΛ
4C20:00LORIENT B1-0AC BOULOGNE-BILLANCOURT1-0--ΤΕΛ
4C20:00LE HAVRE B2-3US GRANVILLAISE1-1--ΤΕΛ
CN20:00BASSAM2-1BOUAKE FC---ΤΕΛ
20:00MORELIA II2-3CORAS DE NAYARIT---ΤΕΛ
GNF20:00DIFAA EL JADIDA1-2FUS RABAT1-2--ΤΕΛ
CL20:00SPORTING CRISTAL4-0BINACIONAL1-0--ΤΕΛ
220:00 WIGRY SUWALKI1-3GKS JASTRZEBIE0-0--ΤΕΛ
120:00NACIONAL1-0MARITIMO0-0--ΤΕΛ
B220:00IZARRA1-1TUDELANO1-1--ΤΕΛ
SL20:00LUGANO1-4LUZERN0-1--ΤΕΛ
SL20:00THUN4-2BASEL1-2--ΤΕΛ
PL20:15 BIDVEST WITS1-2BLOEMFONTEIN CELTIC0-0--ΤΕΛ
PL20:15FREE STATE STARS0-1SUPERSPORT UNITED0-0--ΤΕΛ
3D20:30THES SPORT3-1FC BRUSSELS---ΤΕΛ
3D20:30KSV OUDENAARDE3-1DESSEL SPORT---ΤΕΛ
PL20:30EL GOUNAH1-1SMOUHA SC1-0--ΤΕΛ
120:30HALADAS1-0FERENCVAROS0-0--ΤΕΛ
120:30HAPOEL HADERA ERAN1-2MACCABI HAIFA0-2--ΤΕΛ
B120:30REAL MADRID CASTILLA1-0BURGOS1-0--ΤΕΛ
120:45VITESSE2-1FC UTRECHT0-0--ΤΕΛ
120:45DE GRAAFSCHAP1-4PSV EINDHOVEN1-2--ΤΕΛ
121:00EUPEN1-4ST. TRUIDEN0-2--ΤΕΛ
121:00ZULTE WAREGEM2-0LOKEREN0-0--ΤΕΛ
3D21:00DENDER1-1CHATELET SC---ΤΕΛ
3D21:00SERAING UNITED1-2OOSTERZONEN---ΤΕΛ
3D21:00DEINZE3-2EENDRACHT AALST---ΤΕΛ
3D21:00KSK HEIST1-3VIRTON---ΤΕΛ
3D21:00GEEL1-2RUPEL BOOM---ΤΕΛ
A21:00 CORINTHIANS1-1SAO PAULO0-0--ΤΕΛ
A21:00 AMERICA MG0-1PARANA CLUBE 0-0--ΤΕΛ
B21:00CS ALAGOANO0-0ATLETICO GO0-0--ΤΕΛ
B21:00CRICIUMA3-3CRB2-1--ΤΕΛ
B21:00OESTE FC0-0LONDRINA EC0-0--ΤΕΛ
121:00TOULOUSE0-1AMIENS0-1--ΤΕΛ
121:00ANGERS1-0MONTPELLIER0-0--ΤΕΛ
121:00  NIMES0-1NICE0-0--ΤΕΛ
121:00SAINT ETIENNE2-0REIMS2-0--ΤΕΛ
AP21:00IZTAPA3-1DEPORTIVO PETAPA1-0--ΤΕΛ
A21:00CFR CLUJ0-0FC DUNAREA CALARASI 0-0--ΤΕΛ
21:00ATLETICO FURRIAL1-0DEPORTIVO PETARE---ΤΕΛ
21:00MARGARITA0-1ANGOSTURA---ΤΕΛ
121:30CERCLE BRUGES2-0WAASLAND BEVEREN1-0--ΤΕΛ
B21:30AVAI FC0-1FORTALEZA0-0--ΤΕΛ
A21:30GENOA1-2SSC NAPOLI1-0--ΤΕΛ
LPC21:30SICULA LEONZIO0-2RENDE0-1--ΤΕΛ
LPC21:30BISCEGLIE0-1AC MONOPOLI0-1--ΤΕΛ
21:30VILLA D ALME0-1PRO SESTO0-0--ΤΕΛ
221:30ELCHE0-0LAS PALMAS0-0--ΤΕΛ
221:30DEPORTIVO LA CORUNA4-0OVIEDO1-0--ΤΕΛ
21:30MADEIRA CLUB LARA0-2REAL FRONTERA---ΤΕΛ
21:30URENA FC5-1YARACUYANOS FC---ΤΕΛ
21:30DEPORTIVO ZULIA1-4TITANES---ΤΕΛ
21:30LLANEROS GUANARE2-1EL VIGIA---ΤΕΛ
121:35WISLA KRAKOW3-2ZAGLEBIE LUBIN2-0--ΤΕΛ
LPC21:45CAVESE0-1JUVE STABIA0-0--ΤΕΛ
121:45VV VENLO3-2FORTUNA SITTARD2-1--ΤΕΛ
121:45GIRONA0-0LEGANES0-0--ΤΕΛ
PR22:00SAN LUIS QUILLOTA1-2UNIVERSIDAD DE CHILE0-0--ΤΕΛ
22:00NICARAGUA U200-2GRENADA U200-1--ΤΕΛ
22:00SAINT MARTIN U200-11JAMAICA U200-7--ΤΕΛ
22:00FRANCE (W)3-1BRAZIL (W)1-0--ΤΕΛ
22:00UNIVERSIDAD DE LOS ANDES FC3-0UNION ATLETICO FALCON---ΤΕΛ
II22:15TOLIMA2-1PATRIOTAS1-0--ΤΕΛ
CL22:30COMERCIANTES UNIDOS3-1UNIVERSIDAD SAN MARTIN  2-1--ΤΕΛ
122:30FC PORTO1-0BRAGA0-0--ΤΕΛ
CL22:50INDEPENDIENTE CG1-1OLIMPIA ASUNCION1-0--ΤΕΛ
A23:00BOTAFOGO RJ2-1FLAMENGO2-0--ΤΕΛ
A23:00ATLETICO PR2-0CRUZEIRO2-0--ΤΕΛ
23:00MEXICO U2010-0ARUBA U206-0--ΤΕΛ
AP23:00SANARATE1-1COBAN IMPERIAL0-0--ΤΕΛ
23:00REAL ZAMORA2-0PIONEROS DE CANCUN---ΤΕΛ
23:00CONSTRUCTORES GOMEZ PALACIO1-1UAG TECOS B---ΤΕΛ
23:00FC POTOSINO2-0CD NUEVO CHIMALHUACAN---ΤΕΛ
CL23:15AURORA4-2SPORT BOYS WARNES1-0--ΤΕΛ
AP23:15CD AGUILA3-0LUIS ANGEL FIRPO3-0--ΤΕΛ
B23:30SAMPAIO CORREA2-1SAO BENTO0-0--ΤΕΛ
23:30UA ZACATECAS0-1CD ALBINEGROS ORIZABA---ΤΕΛ
Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
00:00COCODRILOS DE TABASCO1-1COYOTES DE TLAXCALA---ΤΕΛ
00:00GAVILANES FC MATAMOROS1-0UA DE CHIHUAHUA---ΤΕΛ
00:00CD TEPATITLAN DE MORELOS1-3REYNOSA FC---ΤΕΛ
00:00SPORTING CANAMY1-0TOLUCA II---ΤΕΛ
CL00:15TECNICO UNIVERSITARIO2-1LDU DE QUITO 0-1--ΤΕΛ
II00:30ONCE CALDAS1-0ALIANZA PETROLERA0-0--ΤΕΛ
00:30PANAMA U202-1ST. KITTS AND NEVIS U200-1--ΤΕΛ
CL00:45REAL GARCILASO0-1UNIVERSITARIO DE DEPORTES0-0--ΤΕΛ
B01:00GUARANI SP0-2PAYSANDU PA0-1--ΤΕΛ
F01:00AUDAX ITALIANO0-1PALESTINO 0-0--ΤΕΛ
II01:00LA EQUIDAD1-2AMERICA DE CALI0-0--ΤΕΛ
01:00YALMAKAN2-3TUXTLA FC---ΤΕΛ
01:00CORRECAMINOS DE LA UAT II0-2LOROS DE COLIMA---ΤΕΛ
AP01:00CRUZ AZUL2-1LOBOS DE LA BUAP2-1--ΤΕΛ
LAA01:00CLUB ZACATEPEC1-1TAMPICO MADERO0-1--ΤΕΛ
01:00SAHUAYO2-1ATLETICO SALTILLO SOCCER---ΤΕΛ
CL01:00LIBERTAD4-0SOL DE AMERICA1-0--ΤΕΛ
TT01:30COLON SANTA FE1-1ESTUDIANTES1-0--ΤΕΛ
CL01:30ROYAL PARI3-2BLOOMING1-0--ΤΕΛ
AP02:00CSD COMUNICACIONES1-0GUASTATOYA 0-0--ΤΕΛ
02:00PACIFIC FC0-0ALACRANES DE DURANGO---ΤΕΛ
CL02:30DEPORTIVO CUENCA0-2EMELEC0-0--ΤΕΛ
II02:45INDEPENDIENTE MEDELLIN2-2ENVIGADO2-1--ΤΕΛ
02:45GUYANA U202-0EL SALVADOR U201-0--ΤΕΛ
AP03:00ISIDRO METAPAN3-1CHALATENANGO2-1--ΤΕΛ
AP03:00 HONDURAS PROGRESO2-3CD MARATHON0-1--ΤΕΛ
AP03:00 REAL ESPANA1-2LOBOS UPNFM0-1--ΤΕΛ
AP03:00PLATENSE FC0-0JUTICALPA0-0--ΤΕΛ
AP03:00CD MOTAGUA6-1REAL DE MINAS3-0--ΤΕΛ
03:00IRAPUATO1-1PUMAS UNAM II---ΤΕΛ
03:00INTER PLAYA DEL CARMEN2-0CF AMERICA II---ΤΕΛ
AP03:00TIGRES6-1PUEBLA4-1--ΤΕΛ
AP03:00LEON0-1GUADALAJARA CHIVAS0-0--ΤΕΛ
LAA03:00CAFETALEROS DE TAPACHULA2-3FC JUAREZ1-0--ΤΕΛ
FC03:00HAWKES BAY UNITED0-2HAMILTON WANDERERS0-0--ΤΕΛ
FC03:00WAITAKERE UNITED3-0TASMAN UNITED0-0--ΤΕΛ
FC03:00TEAM WELLINGTON3-1SOUTHERN UNITED1-1--ΤΕΛ
CL03:00SPORT BOYS3-1SPORT ROSARIO1-0--ΤΕΛ
AP04:00CLUB XELAJU3-0SIQUINALA2-0--ΤΕΛ
FC04:00WELLINGTON PHOENIX B2-3CANTERBURY UNITED2-1--ΤΕΛ
AP05:00CLUB TIJUANA2-3MONARCAS MORELIA0-1--ΤΕΛ
AP05:00NECAXA1-1MONTERREY0-1--ΤΕΛ
LAA05:00DORADOS1-1SAN LUIS1-1--ΤΕΛ
FC05:35EASTERN SUBURBS0-1AUCKLAND CITY FC0-0--ΤΕΛ
206:00RENOFA YAMAGUCHI0-1VENTFORET KOFU0-0--ΤΕΛ
206:00TOKYO VERDY 19691-0KAMATAMARE SANUKI1-0--ΤΕΛ
306:00NAGANO PARCEIRO2-1GAMBA OSAKA U23---ΤΕΛ
306:00SC SAGAMIHARA1-0FUJIEDA MYFC---ΤΕΛ
206:05AVISPA FUKUOKA1-0ROASSO KUMAMOTO1-0--ΤΕΛ
07:00JAPAN (W)4-1NORWAY (W)2-0--ΤΕΛ
207:00TOKUSHIMA VORTIS0-0ALBIREX NIIGATA0-0--ΤΕΛ
207:00TOCHIGI SC0-1MATSUMOTO YAMAGA0-0--ΤΕΛ
207:00MITO HOLLYHOCK1-1FC GIFU1-0--ΤΕΛ
307:00CEREZO OSAKA U236-0FC RYUKYU---ΤΕΛ
307:00GIRAVANZ KITAKYUSHU0-2BLAUBLITZ AKITA---ΤΕΛ
307:00KATALLER TOYAMA1-2AZUL CLARO NUMAZU---ΤΕΛ
307:00Y.S.C.C.2-3GRULLA MORIOKA---ΤΕΛ
KLC07:00FC SEOUL3-2CHUNNAM DRAGONS 2-1--ΤΕΛ
KLC07:00 DAEGU FC0-0SANGJU SANGMU0-0--ΤΕΛ
KL07:00GWANGJU FC4-0ANSAN GREENERS 3-0--ΤΕΛ
KL07:00SEOUL E-LAND FC1-0SUWON CITY1-0--ΤΕΛ
KL07:00BUCHEON FC 19950-1ASAN MUGUNGHWA0-0--ΤΕΛ
KL07:00SEONGNAM FC1-0BUSAN I PARK 0-0--ΤΕΛ
KL07:00DAEJEON CITIZEN2-2FC ANYANG0-1--ΤΕΛ
07:30NEWCASTLE JETS YOUTH0-2SYDNEY FC YOUTH0-1--ΤΕΛ
07:30HAPPY VALLEY4-1SHATIN---ΤΕΛ
07:30CITIZEN3-4DOUBLE FLOWER---ΤΕΛ
07:30SR MUTUAL0-2EASTERN DISTRICT---ΤΕΛ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΛΩΝ
To username σας:


To password σας:




- Ξέχασα το password?
- Θέλω να εγγραφώ

Συνδιοργανωτές
Livescores

NEWSLETTER
Καταχωρήστε το e-mail σας και ενημερωθείτε πρώτοι για τα νέα του betleague.net καθώς και για οτιδήποτε κινείται στον χώρο του στοιχήματος.

Επιλέξτε ενημέρωση από:
  betleague.net
  diavolakos.gr
  betexpress.gr
  bethelp.gr

Το e-mail σας:
  
Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
© 2018 www.betleague.net  |  Livescores  |  developed by WebWorks
Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα από την Feramta Business LTD - Member of "FB Group" - London UK.
Προσοχή! Οι υπηρεσίες των διαφημιζόμενων εταιριών απευθύνονται μόνο στους επισκέπτες στων οποίων τον τόπο κατοικίας ή διαμονής η χρήση τέτοιων υπηρεσιών δεν συνιστά αξιόποινη πράξη.