Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
Εγγεγραμμένα μέλη: 7057
Μέλη online: 0
HOME   :   ΕΓΓΡΑΦΗ   :   LIVESCORES   :   ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ   :   ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ   :   ΔΩΡΑ   :   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018Επόμενη ημέρα
08:00URAWA LADIES (W)0-2ALBIREX NIIGATA LADIES (W)---ΤΕΛ
108:00SKA KHABAROVSK0-1FC ROTOR VOLGOGRAD0-0--ΤΕΛ
KL08:00SEONGNAM FC2-2GWANGJU FC2-2--ΤΕΛ
209:00EHIME FC0-2YOKOHAMA FC0-1--ΤΕΛ
KL09:00SUWON CITY3-2DAEJEON CITIZEN1-1--ΤΕΛ
209:05FC GIFU2-1FAGIANO OKAYAMA FC0-0--ΤΕΛ
109:30PERSERU SERUI2-0PERSELA LAMONGAN2-0--ΤΕΛ
209:30RENOFA YAMAGUCHI0-1AVISPA FUKUOKA0-1--ΤΕΛ
210:00OMIYA ARDIJA1-0TOCHIGI SC1-0--ΤΕΛ
210:00VENTFORET KOFU0-0ALBIREX NIIGATA0-0--ΤΕΛ
KL10:00BUCHEON FC 19950-1FC ANYANG0-1--ΤΕΛ
211:00KYOTO PURPLE SANGA1-0TOKUSHIMA VORTIS1-0--ΤΕΛ
311:00SC SAGAMIHARA1-0GIRAVANZ KITAKYUSHU---ΤΕΛ
11:00KISUMU ALL STARS1-2KIBERA BLACK STARS---ΤΕΛ
11:00ARGES PITESTI1-1JUVENTUS BUCURESTI1-0--ΤΕΛ
11:00LUCEAFARUL ORADEA4-1CS BALOTESTI1-1--ΤΕΛ
11:00AEROSTAR BACAU2-2FARUL0-1--ΤΕΛ
11:00ACS ENERGETICIANUL3-0ACS POLI TIMISOARA0-0--ΤΕΛ
11:00METALOGLOBUS BUCURESTI0-1CS BUFTEA0-0--ΤΕΛ
3E11:00DINAMO BARNAUL0-0ZENIT IRKUTSK0-0--ΤΕΛ
111:30PSIS1-0BARITO PUTERA1-0--ΤΕΛ
12:00IF LYSENG (W)4-1VARDE (W)---ΤΕΛ
L12:00SPAIN - U193-0BELARUS - U192-0--ΤΕΛ
312:00FC RYUKYU3-0FUKUSHIMA UNITED---ΤΕΛ
12:30NAM DINH0-0HA NOI II0-0-5-3ΤΕΛ
13:00THISTED (W)0-7FORTUNA HJOERRING (W)0-3--ΤΕΛ
13:00DAMSOE (W)3-6FARUM BK (W)---ΤΕΛ
13:00ASA AARHUS (W)0-2FORTUNA HJORRING II (W)---ΤΕΛ
H13:00SLOVAKIA - U193-0ALBANIA - U193-0--ΤΕΛ
113:00SIBIR NOVOSIBIRSK0-0VOLGA OLYMPIEC NIZHNY 0-0--ΤΕΛ
113:00LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK1-0AVANGARD KURSK0-0--ΤΕΛ
3C13:00ZORKY KRANOGORSK4-0STROGINO2-0--ΤΕΛ
113:10TOMSK1-0DINAMO ST PETERSBURG0-0--ΤΕΛ
2W14:00SKOVSHOVED1-0HIK 0-0--ΤΕΛ
3B14:00ALLEROD3-2ISHOEJ IF---ΤΕΛ
3C14:00B 19131-2KOLDING B---ΤΕΛ
3B14:00B 19081-4FA 2000---ΤΕΛ
3A14:00AVEDORE1-3BIRKEROD---ΤΕΛ
3A14:00TAASTRUP FC1-1SKOVLUNDE---ΤΕΛ
3B14:00KASTRUP B.1-2LEDOJE-SMORUM---ΤΕΛ
3A14:00KARLSLUNDE IF2-3AB TARNBY---ΤΕΛ
14:00AAB AALBORG (AM)3-2VSK AARHUS---ΤΕΛ
14:00VIBY3-1HOLSTEBRO BK---ΤΕΛ
14:00VSK AARHUS (W)3-2KOLDING Q (W)1-1--ΤΕΛ
14:00ODENSE Q (W)1-10BRONDBY (W)1-6--ΤΕΛ
14:00SUNDBY (W)3-0NAESBY BK (W)---ΤΕΛ
14:00HERLUFSHOLM (W)0-0OESTERBRO IF (W)---ΤΕΛ
14:00VILDBJERG (W)1-1AAB (W)---ΤΕΛ
114:00BARNSLEY3-2LUTON TOWN2-1--ΤΕΛ
14:00BAYERN MUNICH (W)2-1TSG 1899 HOFFENHEIM (W)1-0--ΤΕΛ
14:00USHURU FC1-1BIDCO---ΤΕΛ
14:00KCB4-1NAIROBI STIMA---ΤΕΛ
14:00KANGEMI ALL STARS1-0ST JOSEPH FC---ΤΕΛ
14:00WESTERN STIMA3-2FC TALANTA---ΤΕΛ
14:00MODERN COAST RANGERS2-0NAKURU ALL STARS---ΤΕΛ
14:00NAIROBI CITY STARS0-1GREEN COMMANDOS---ΤΕΛ
14:00ISIBANIA1-1GFE 105---ΤΕΛ
14:00POLICE FC1-0COAST STIMA---ΤΕΛ
214:00TRAKU FK B2-0ZALGIRIS VILNIUS B1-0--ΤΕΛ
214:00BALTIJA PANEVEZYS6-2FC KUPISKIS1-2--ΤΕΛ
214:00BANGA GARGZDAI3-0DZIUGAS TELSIAI0-0--ΤΕΛ
2B14:00SKEID1-0ARENDAL FOTBALL---ΤΕΛ
2B14:00KFUM1-1BRYNE---ΤΕΛ
A614:00SORTLAND1-7SKJERVOY---ΤΕΛ
A314:00TONSBERG2-3STAAL JORPELAND---ΤΕΛ
A414:00SOGNDAL 21-3VIKING B---ΤΕΛ
A414:00VARDENESET2-1FORDE---ΤΕΛ
A114:00READY1-3TRAEFF---ΤΕΛ
14:00MEDKILA (W)2-0GREI KVINNER ELITE (W)---ΤΕΛ
3C14:00FC ROTOR VOLGOGRAD II0-0SALYUT BELGOROD0-0--ΤΕΛ
3C14:00KHIMIK NOVOMOSKOVSK3-1KVANT OBNINSK2-0--ΤΕΛ
3C14:00DINAMO BRIANSK4-3ZVEZDA RYAZAN2-0--ΤΕΛ
3C14:00KHIMKI II1-1KALUGA0-0--ΤΕΛ
3W14:00VELES MOSCOW3-0PSKOV 7471-0--ΤΕΛ
2OG14:00NAESSJOE FF3-4RASLATT SK3-1--ΤΕΛ
2N14:00FRISKA VILJOR3-2TAEFTEAA IK2-1--ΤΕΛ
2VG14:00ASSYRISKA BK2-4HITTARPS IK---ΤΕΛ
3A14:00BATMAN PETROL1-4TRABZON DUZYURTSPOR1-3--ΤΕΛ
3A14:00ARTVIN HOPASPR1-0KARAKOPRU BELEDIYESPOR1-0--ΤΕΛ
3A14:00ERZIN BELEDIYESPOR2-3ERGENE VELIMESE SPOR1-2--ΤΕΛ
3A14:00YOMRASPOR0-0SILE YILDIZSPOR0-0--ΤΕΛ
3B14:00VANSPOR3-3KIZILCABOLUKSPOR1-1--ΤΕΛ
3B14:00ADIYAMANSPOR0-0PAZARSPOR0-0--ΤΕΛ
3B14:00ELAZIZ BELEDIYESPOR2-0OSMANIYESPOR2-0--ΤΕΛ
3B14:00YENI ORDUSPOR2-0BERGAMA BELEDIYESPOR2-0--ΤΕΛ
3C14:00YENI DIYARBAKIRSPOR2-1SERIC BELEDIYESPOR1-0--ΤΕΛ
3C14:001461 TRABZON1-1FATSA BELEDIYESPOR1-0--ΤΕΛ
3C14:00CIZRESPOR0-2ANADOLU USKUDAR0-0--ΤΕΛ
3C14:00BAYBURT GENCLIKSPOR1-0PAYAS BELEDIYESPOR 19750-0--ΤΕΛ
R314:30PARDUBICE1-2JABLONEC1-0--ΤΕΛ
3B14:30ROSKILDE KFUM1-0BK UNION---ΤΕΛ
BN14:30ASV NEUMARKT0-3JAHN FORCHHEIM0-2--ΤΕΛ
RN14:30ETSV WEICHE FLENSBURG4-1FC HANSA LUNEBURG2-0--ΤΕΛ
114:30PERSEBAYA SURABAYA0-1PUSAMANIA BORNEO0-1--ΤΕΛ
IFN14:30MYANMAR0-3BOLIVIA0-2--ΤΕΛ
114:30SPARTAK TAMBOV2-0SPARTAK MOSCOW II0-0--ΤΕΛ
2VG14:30VINBERGS IF0-2HALMIA0-1--ΤΕΛ
RG14:30ANADOLU SELCUKLUSPOR1-2BUGSASSPOR1-0--ΤΕΛ
RG14:30TOKATSPOR1-24 EYLUL BELEDIYE SIVAS0-1--ΤΕΛ
WG14:30KECIORENGUCU1-1INEGOLSPOR1-1--ΤΕΛ
WG14:30NIGDE BELEDIYESPOR1-2KASTAMONUSPOR1-0--ΤΕΛ
WG14:30SAMSUNSPOR2-0GAZIANTEPSPOR2-0--ΤΕΛ
3A14:30KOZAN BELEDIYESPOR0-2NEVSEHIRSPOR GENCLIK0-0--ΤΕΛ
3B14:30DUZCESPOR0-0CATALCASPOR0-0--ΤΕΛ
3C14:30ANKARA ADLIYESPOR2-0TURGUTLUSPOR0-0--ΤΕΛ
3C14:30CORUM BELEDIYESPOR2-1ERZINCAN REFAHIYESPOR1-0--ΤΕΛ
IFN14:35CHINA0-0INDIA0-0--ΤΕΛ
RE15:00FC STADLAU2-5SC MANNSDORF1-3--ΤΕΛ
2E15:00JUMMERBUGT FC2-1RINGOBING2-0--ΤΕΛ
2E15:00BRABRAND2-0KJELLERUP1-0--ΤΕΛ
2E15:00ODDER IGF1-3VEJGAARD1-2--ΤΕΛ
2E15:00DALUM0-1AARHUS FREMAD0-0--ΤΕΛ
2W15:00MIDDELFART G OG BK2-1BK MARIENLYST1-0--ΤΕΛ
2W15:00FREM COPENHAGEN2-0AB0-0--ΤΕΛ
3C15:00VIBORG II1-3HEDENSTED---ΤΕΛ
3C15:00NAESBY3-1OURE FA---ΤΕΛ
3A15:00GREVENMACHER0-1HOLBAEK---ΤΕΛ
15:00NORRESUNDBY2-1AARHUS FREMAD II---ΤΕΛ
H15:00UKRAINE - U191-2NORWAY - U190-2--ΤΕΛ
B15:00DENMARK - U193-0ESTONIA - U190-0--ΤΕΛ
B15:00ITALY - U193-0FINLAND - U192-0--ΤΕΛ
PO15:00TPV TAMPERE2-1MYPA1-1--ΤΕΛ
PO15:00MUSAN SALAMA1-0GBK KOKKOLA1-01-05-3ΤΕΛ
15:00LUBECK (AM)0-4EUTIN 080-2--ΤΕΛ
RP15:00KAISERSLAUTERN II0-0FSV JAEGERSBURG0-0--ΤΕΛ
OHE15:00HESSEN KASSEL4-1TSV LEHNERZ1-0--ΤΕΛ
OBW15:00REUTLINGEN5-1SV OBERACHERN4-0--ΤΕΛ
OBW15:00FREIBERG3-2NECKARSULMER SPORT UNION2-1--ΤΕΛ
15:00HEIDER SV3-1SV FRISIA 03 RL2-1--ΤΕΛ
BRE15:00SG AUMUND VEGESACK5-0VATAN SPORT BREMEN2-0--ΤΕΛ
BS15:00TSV DACHAU1-1TSV RAIN/LECH1-1--ΤΕΛ
BS15:00FC ISMANING0-0SPVGG HANKOFEN-HAILING0-0--ΤΕΛ
BS15:00SV PULLACH2-0TSV SCHWABEN AUGSBURG0-0--ΤΕΛ
RP15:00TUS RW KOBLENZ2-0TSV SCHOTT MAINZ0-0--ΤΕΛ
BS15:00FC UNTERFOHRING2-0JAHN REGENSUBRG II1-0--ΤΕΛ
15:00TSV SCHILKSEE5-1SV EICHEDE3-1--ΤΕΛ
OBW15:00FV RAVENSBURG2-2NORMANNIA GMUND2-0--ΤΕΛ
RB15:00NURNBERG II2-0BURGHAUSEN1-0--ΤΕΛ
RB15:00VFR GARCHING0-0VIKTORIA ASCHAFFENBURG0-0--ΤΕΛ
RB15:00FV ILLERTISSEN0-2ROSENHEIM 18600-2--ΤΕΛ
RB15:00SV SCHALDING-HEINING3-4TSV BUCHBACH2-1--ΤΕΛ
RB15:00BAYREUTH3-1AUGSBURG II2-1--ΤΕΛ
RB15:00VFB EICHSTATT1-0GREUTHER FURTH II0-0--ΤΕΛ
RB15:00INGOLSTADT II3-1SV HEIMSTETTEN0-0--ΤΕΛ
RW15:00FC KOLN II0-3OBERHAUSEN0-1--ΤΕΛ
RW15:00LIPPSTADT2-0BORUSSIA DORTMUND II0-0--ΤΕΛ
RW15:00TV HERKENRATH2-2WATTENSCHEID1-1--ΤΕΛ
RW15:00FC KAAN-MARIENBORN 075-1SC WIEDENBRUCK2-0--ΤΕΛ
RW15:00SV STRAELEN1-2BOR. GLADBACH (AM)0-1--ΤΕΛ
RW15:00BONNER SC1-2SV RODINGHAUSEN1-1--ΤΕΛ
RW15:00RW ESSEN0-1VIKTORIA KOLN 19040-1--ΤΕΛ
RSW15:00HOFFENHEIM II3-3SC HESSEN DREIEICH2-2--ΤΕΛ
RSW15:00 WORMATIA WORMS2-3MANNHEIM2-1--ΤΕΛ
RSW15:00ULM2-1FSV FRANKFURT---ΤΕΛ
RSW15:00KICKERS OFFENBACH1-1TSG BALINGEN1-0--ΤΕΛ
RSW15:00FCA WALLDORF3-6SAARBRUCKEN1-4--ΤΕΛ
RSW15:00ELVERSBERG2-1EINTRACHT STADTALLENDORF1-1--ΤΕΛ
215:00NEVEZIS2-0NFA KAUNAS0-0--ΤΕΛ
215:00STUMBRAS KAUNAS B4-0PAKRUOJIS1-0--ΤΕΛ
215:00DAINAVA ALYTUS2-1VILNIUS VYTIS2-0--ΤΕΛ
A215:00VESTFOSSEN2-1KRAKEROY---ΤΕΛ
A215:00SKJETTEN3-0SELBAK---ΤΕΛ
A315:00ORN HORTEN3-3SOLA---ΤΕΛ
A115:00FOLLO3-3KRISTIANSUND BK 2---ΤΕΛ
A115:00LOKOMOTIV OSLO FK2-1DROBAK FROGN---ΤΕΛ
15:00VAALERENGA (W)2-1AVALDSNES (W)1-1--ΤΕΛ
115:00CHERTANOVO MOSCOW0-1SHINNIK YAROSLAVL0-0--ΤΕΛ
115:00FC KRASNODAR II2-1ZENIT ST. PETERSBURG 20-0--ΤΕΛ
3C15:00METALURG LYPETSK1-1SOKOL SARATOV---ΤΕΛ
3C15:00SATURN RAMENSKOYE0-2TORPEDO MOSCOW0-0--ΤΕΛ
3W15:00TEKSTILSHCHIK3-0KOLOMNA1-0--ΤΕΛ
1N15:00FORWARD2-1VASTERAS SK0-1--ΤΕΛ
1S15:00TORNS IF1-3HUSQVARNA FF0-1--ΤΕΛ
1S15:00TVAAKERS IF2-1GREBBESTADS IF0-1--ΤΕΛ
2SS15:00VARMDO IF3-0NEWROZ FC2-0--ΤΕΛ
2SS15:00VARMBOLS6-0AFK LINKOPING3-0--ΤΕΛ
2SS15:00ENSKEDE1-1SLEIPNER---ΤΕΛ
2OG15:00IFO BROMOLLA IF0-0ASARUMS IF FK0-0--ΤΕΛ
2OG15:00OSTERLEN FF1-5HASSLEHOLMS IF---ΤΕΛ
2NS15:00BKV NORRTALJE0-1TAEBY FK0-1--ΤΕΛ
2NS15:00VALBO FF6-2VASALUNDS IF0-1--ΤΕΛ
2NS15:00STROMSBERG3-3SKILJEBO1-1--ΤΕΛ
2N15:00IFK TIMRAA3-2HUDIKSVALLS---ΤΕΛ
2N15:00GOTTNE IF2-0IFK HARNOSAND2-0--ΤΕΛ
2N15:00IFK LULEA5-1IFK UMEAA---ΤΕΛ
2NG15:00TORSLANDA1-2VANERSBORGS IF---ΤΕΛ
2VG15:00BK OLYMPIC1-4LINDOME GIF---ΤΕΛ
2VG15:00IFK MALMO2-1VARBERGS GIF FK---ΤΕΛ
2VG15:00KSF PRESPA BIRLIK3-2HOGABORGS BK---ΤΕΛ
2VG15:00KVARNBY1-2ULLAREDS IK---ΤΕΛ
RG15:00DARICA GENCLERBIRLIGI0-1ZONGULDAK KOMURSPOR0-0--ΤΕΛ
RG15:00TUZLASPOR1-1FETHIYESPOR0-1--ΤΕΛ
RG15:00BANDIRMASPOR0-0MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESPOR0-0--ΤΕΛ
RG15:00FATIH KARAGUMRUK1-0KIRKLARELISPOR1-0--ΤΕΛ
WG15:00USAKSPOR2-1SANCAKTEPESPOR2-0--ΤΕΛ
WG15:00BAYRAMPASA0-2BODRUMSPOR0-0--ΤΕΛ
WG15:00SARIYER2-1ANKARADEMISPOR1-0--ΤΕΛ
3A15:00NAZILLI BELEDIYESPOR1-0SILIVRISPOR0-0--ΤΕΛ
3A15:00KOCAELI BIRLIK SPOR2-2GEBZESPOR1-0--ΤΕΛ
3A15:00TEPECIKSPOR1-1ERBAASPOR0-1--ΤΕΛ
3B15:00SULTANBEYLI BELEDIYESPOR0-1OFSPOR0-1--ΤΕΛ
3B15:00TEKIROVA BELEDIYE0-3KIRSEHIR BELEDIYESPOR0-0--ΤΕΛ
3B15:00ALIBEYKOY1-1KASIMPASA EROKSPOR1-1--ΤΕΛ
3B15:00KARSIYAKA0-1YENI ALTINDAG BELEDIYESPOR0-1--ΤΕΛ
3C15:00NILUFER BELEDIYE2-1HALIDE EDIP ADIVAR SPOR0-0--ΤΕΛ
3C15:00MUGLASPOR1-1GOLCUKSPOR0-0--ΤΕΛ
215:00ZIRKA1-5NIVA VINICA0-1--ΤΕΛ
15:30DIJON FOOT (W)3-0ASJ SOYAUX (W)0-0--ΤΕΛ
15:30METZ (W)1-3PARIS SAINT GERMAIN (W)1-0--ΤΕΛ
15:30LILLE (W)0-0FLEURY MEROGIS (W)0-0--ΤΕΛ
15:30PARIS FC (W)-RODEZ AVEYRON (W)3-0--ΤΕΛ
15:30BORDEAUX (W)0-0GUINGAMP (W)0-0--ΤΕΛ
15:30PELISTER BITOLA2-1KORAB0-0--ΤΕΛ
15:30GOBLEN JUNIOR1-1VRAPCHISHTE---ΤΕΛ
15:30FK RINIJA GOSTIVAR0-1FK LABUNISHTA0-0--ΤΕΛ
15:30FK SASA1-5BREGALNICA STIP---ΤΕΛ
15:30PARTIZAN OBRSHANI1-0FK DETONIT JUNIOR0-0--ΤΕΛ
15:30FK MIRAVCI0-0FK PEHCHEVO0-0--ΤΕΛ
15:30PLACHKOVICA3-1FK VARDAR NEGOTINO---ΤΕΛ
BS15:30TSV KOTTERN3-2TSV SCHWABMUNCHEN1-0--ΤΕΛ
LPC15:30TRAPANI1-0BISCEGLIE0-0--ΤΕΛ
LPC15:30PAGANESE0-4CATANZARO0-1--ΤΕΛ
TK15:30BARENDRECHT1-1GVVV VEENENDAAL0-1--ΤΕΛ
A615:30FINNSNES0-1SENJA---ΤΕΛ
E16:00SOUTH AFRICA6-0SEYCHELLES3-0--ΤΕΛ
16:00UGANDA3-0LESOTHO2-0--ΤΕΛ
RM16:00ATSV STADL PAURA0-2RZ PELLETS WAC (AM)0-0--ΤΕΛ
1FB16:00NK BRATSTVO5-3METALLEGHE BSI---ΤΕΛ
1FB16:00CAPLJINA1-3OLIMPIK SARAJEVO---ΤΕΛ
1FB16:00SLAVEN ZIVINICE1-0VITEZ---ΤΕΛ
1FB16:00JEDINSTVO BIHAC2-1GORAZDE---ΤΕΛ
1FB16:00BOSNA VISOKO1-0FK ZVIJEZDA---ΤΕΛ
1FB16:00FK VELEZ MOSTAR5-0NK NOVI TRAVNIK---ΤΕΛ
1FB16:00RUDAR KAKANJ3-1ORASJE---ΤΕΛ
1RS16:00ZELJEZNICAR BANJA LUKA4-3KOZARA---ΤΕΛ
1RS16:00TEKSTILAC DERVENTA0-0DRINA ZVORNIK0-0--ΤΕΛ
1RS16:00MODRICA MAXIMA0-0SLAVIJA SARAJEVO0-0--ΤΕΛ
1RS16:00FK PODRINJE1-0SLOGA DOBOJ---ΤΕΛ
1RS16:00RUDAR PRIJEDOR1-1SLOBODA MRKONJIC GRAD---ΤΕΛ
216:00SOLIN1-1DINAMO ZAGREB II0-0--ΤΕΛ
216:00OSIJEK B3-0NK VARAZDIN1-0--ΤΕΛ
216:00SIBENIK3-0LUCKO1-0--ΤΕΛ
216:00NK RADNIK SESVETE1-0BJELO BRDO0-0--ΤΕΛ
216:00DRAGOVOLJAC1-2NK DUGOPOLJE0-2--ΤΕΛ
216:00MEDJIMURJE1-4HAJDUK SPLIT B0-3--ΤΕΛ
2E16:00FC SYDVEST 050-1KOLDING IF0-1--ΤΕΛ
2W16:00VANLOSE IF0-3B 93 COPENHAGEN0-0--ΤΕΛ
3C16:00VARDE2-0B 1909 ODENSE---ΤΕΛ
16:00DJURSLAND4-1LYSTRUP IF---ΤΕΛ
16:00VEJLE BOLDKLUB (W)1-3AARHUS 1900 (W)---ΤΕΛ
216:00NORTHAMPTON TOWN2-1FOREST GREEN ROVERS0-1--ΤΕΛ
16:00SLOVAKIA1-2CZECH REPUBLIC0-0--ΤΕΛ
B16:00UKRAINE U1711-0GIBRALTAR - U174-0--ΤΕΛ
B16:00BOSNIA HERZEGOVINA U171-1ICELAND - U171-0--ΤΕΛ
K16:00WALES - U170-1KAZAKHSTAN - U170-0--ΤΕΛ
OHE16:00BUCHONIA FLIEDEN1-3SPVGG 1922 HADAMAR1-3--ΤΕΛ
BRE16:00BLUMENTHALER SV5-3TUS SCHWACHHAUSEN2-2--ΤΕΛ
BRE16:00BTS NEUSTADT0-4BREMER SV0-1--ΤΕΛ
BRE16:00OSC BREMERHAVEN1-2HABENHAUSER FV0-2--ΤΕΛ
OHE16:00SC WALDGIRMES5-5TURK GUCU FRIEDBERG4-1--ΤΕΛ
OHE16:00FC EDERBERGLAND2-4VFB GINSHEIM0-1--ΤΕΛ
OHE16:00HUNFELDER SV3-2KSV BAUNATAL0-1--ΤΕΛ
BN16:00SPVGG BAYERN HOF1-1ASV VACH1-1--ΤΕΛ
16:00TSV BORDESHOLM2-0TSV KROPP1-0--ΤΕΛ
HAM16:00SV CURSLACK NEUENGAMME7-0VFL PINNEBERG4-0--ΤΕΛ
BN16:00WURZBURG1-2SC ELTERSDORF0-1--ΤΕΛ
OBW16:00VILINGEN 080-0BAHLINGER SC0-0--ΤΕΛ
416:00OLYMPIACOS VOLOU5-1PIERIKOS FC---ΤΕΛ
TK16:00SPAKENBURG0-1KONINKLIJKE HFC0-0--ΤΕΛ
2A16:00FRAM LARVIK2-0BAERUM---ΤΕΛ
A216:00LORENSKOG4-2BJOERNEVATN---ΤΕΛ
A216:00SKEDSMO0-2VALDRES---ΤΕΛ
A216:00OSTSIDEN4-3STROMSGODSET B---ΤΕΛ
A516:00ORKLA4-0OTTESTAD---ΤΕΛ
A316:00PORS GRENLAND0-4START 2---ΤΕΛ
A316:00DONN4-1MADLA---ΤΕΛ
A116:00MOLDE 23-2HERD---ΤΕΛ
16:00NANSET (W)1-1FART (W)---ΤΕΛ
16:00ROEA (W)3-3LSK KVINNER (W)-3-31-3ΤΕΛ
2L16:00POGON SIEDLCE2-1SIARKA TARNOBRZEG2-0--ΤΕΛ
2L16:00 RESOVIA0-0GKS BELCHATOW0-0--ΤΕΛ
2L16:00 ENERGETYK ROW RYBNIK1-1OLIMPIA GRUDZIADZ1-1--ΤΕΛ
16:00PANDURII2-0AS DAMILA MACIUCA1-0--ΤΕΛ
3W16:00FC DOLGOPRUDNY2-1ZNAMYA1-0--ΤΕΛ
216:00BECEJ 19183-0FK SLOBODA UZICE2-0--ΤΕΛ
216:00ZARKOVO0-1FK RADNICKI 19230-0--ΤΕΛ
216:00FK SINDELIC BEOGRAD0-0INDJIJA0-0--ΤΕΛ
216:00TSC BACKA TOPOLA0-0BORAC CACAK0-0--ΤΕΛ
216:00FK METALAC2-1NOVI PAZAR1-1--ΤΕΛ
1N16:00SOLLENTUNA FOTBOLL IF3-2FC LINKOPING CITY0-1--ΤΕΛ
1N16:00SANDVIKENS5-0NYKOPINGS3-0--ΤΕΛ
1S16:00ATVIDABERG2-1ODDEVOLD1-1--ΤΕΛ
1S16:00ESKILSMINNE IF1-1LJUNGSKILE0-1--ΤΕΛ
2SS16:00NORA-PERSHYTTAN BK3-2IFK HANINGE BRB2-0--ΤΕΛ
2OG16:00RAEPPE GOIF0-4IFK BERGA0-2--ΤΕΛ
2OG16:00LINDSDALS IF2-1SOLVESBORGS GOIF---ΤΕΛ
2OG16:00DALSTORPS IF4-0ASSYRISKA IK3-0--ΤΕΛ
2NS16:00GAMLA UPPSALA2-2IFK MORA FK2-0--ΤΕΛ
2N16:00KRAMFORS ALLIANSEN2-0PITEA0-0--ΤΕΛ
2NG16:00VANERSBORGS FK3-1IFK UDDEVALLA1-1--ΤΕΛ
2NG16:00NORDVARMLAND FF7-3FBK KARLSTAD---ΤΕΛ
2NG16:00KARLSTAD6-0OREBRO SYRIANSKA IF---ΤΕΛ
2VG16:00SAVEDALENS IF1-1FC ROSENGARD---ΤΕΛ
16:00LINKOEPINGS FC (W)0-1ESKILSTUNA UNITED DFF (W)0-0--ΤΕΛ
316:00SION II2-0BASEL II1-0--ΤΕΛ
16:00LINTH1-3FC KOSOVA0-1--ΤΕΛ
216:00AHROBIZNES VOLOCHYSK1-1RUKH VYNNYKY1-0--ΤΕΛ
TK16:15KOZAKKEN BOYS2-3HHC1-2--ΤΕΛ
216:15TACUAREMBO2-1VILLA TERESA---ΤΕΛ
216:15JUVENTUD DE LAS PIEDRAS1-1MIRAMAR MISIONES---ΤΕΛ
216:15CERRITO0-1CERRO LARGO---ΤΕΛ
216:15ALBION0-2PLAZA COLONIA---ΤΕΛ
3C16:30SILKEBORG KFUM3-1OTTERUP---ΤΕΛ
G16:30AUSTRIA - U192-2SLOVENIA - U190-2--ΤΕΛ
RP16:30ARMINIA LUDWIGSHAFEN2-5FV DIEFFLEN1-3--ΤΕΛ
RP16:30SV ROCHLING3-1TUS MECHTERSHEIM1-1--ΤΕΛ
OBW16:30TSG BACKNANG0-2STUTTGART KICKERS0-1--ΤΕΛ
OBW16:30FSV 08 BISSINGEN1-1NOTTINGEN0-1--ΤΕΛ
OBW16:30SV SPIELBERG0-1GOPPINGER SV0-1--ΤΕΛ
OBW16:30SV LINX0-3SFR PFORZHEIM0-0--ΤΕΛ
BS16:30TSV 1861 NOERDLINGEN4-0TUS HOLZKIRCHEN2-0--ΤΕΛ
RP16:30VFB DILLINGEN1-2KOBLENZ---ΔΚΠ
BN16:30DJK AMMERTHAL0-1TSV GROSSBARDORF0-1--ΤΕΛ
16:30NTSV STRAND1-1TSV FLENSBURG1-0--ΤΕΛ
TK16:30JONG ALMERE CITY FC3-2VVSB1-1--ΤΕΛ
TK16:30LIENDEN3-1RIJNSBURGSE BOYS1-0--ΤΕΛ
TK16:30KATWIJK1-1JONG SPARTA ROTTERDAM0-0--ΤΕΛ
TK16:30AFC4-1EXCELSIOR MAASSLUIS0-1--ΤΕΛ
A216:30GJELLERASEN0-2KVIK HALDEN---ΤΕΛ
A516:30TILLER3-0TYNSET---ΤΕΛ
A516:30BRUMUNDDAL0-0LOTEN---ΤΕΛ
A516:30GJOVIK LYN1-4BYASEN---ΤΕΛ
A516:30MELHUS3-1STEINKJER---ΤΕΛ
A516:30KOLSTAD1-1VERDAL---ΤΕΛ
A416:30BRANN 22-2STORD SUNNHORDLAND---ΤΕΛ
A416:30BRODD5-0OYSTESE---ΤΕΛ
A116:30RILLINDJA1-2OPPSAL---ΤΕΛ
216:30NK DOB2-1TABOR1-1--ΤΕΛ
216:30NAFTA2-0ROGASKA---ΤΕΛ
216:30ND ILIRIJA LJUBLJANA1-1BREZICE---ΤΕΛ
PL16:30BARRY1-0CARMARTHEN0-0--ΤΕΛ
FL116:30UNDY ATHLETIC2-1GOYTRE AFC---ΤΕΛ
FL116:30CWMAMMAN UNITE0-0BRITON FERRY---ΑΝΒ
FL116:30CWMBRAN CELTIC4-1TON PENTRE---ΤΕΛ
FL116:30CAMBRIAN CLYDACH1-0GOYTRE AFC---ΤΕΛ
FL116:30PENYBONT0-0HAVERFORDWEST COUNTY---ΑΝΒ
FL116:30TAFFS WELL0-0PONTYPRIDD---ΑΝΒ
FL116:30AMMANFORD0-0LLANTWIT MAJOR---ΑΝΒ
A616:45KORSVOLL0-3FRIGG---ΤΕΛ
RE17:00SV LEOBENDORF1-1FC TEAM WIENER LINIEN0-0--ΤΕΛ
RW17:00KUFSTEIN2-0SK BISCHOFSHOFEN1-0--ΤΕΛ
RW17:00PINZGAU SAALFELDEN4-1LANGENEGG2-0--ΤΕΛ
RW17:00DORNBIRN4-1SEEKIRCHEN2-0--ΤΕΛ
RW17:00ST. JOHANN2-0ALTACH AMA1-0--ΤΕΛ
RW17:00HOHENEMS1-1GRODIG0-1--ΤΕΛ
117:00ROCHDALE2-3DONCASTER ROVERS0-1--ΤΕΛ
117:00FLEETWOOD TOWN2-1SHREWSBURY TOWN2-0--ΤΕΛ
117:00BURTON ALBION1-0BRISTOL ROVERS0-0--ΤΕΛ
117:00SCUNTHORPE UNITED0-2PETERBOROUGH UNITED0-0--ΤΕΛ
117:00AFC WIMBLEDON1-2PORTSMOUTH0-2--ΤΕΛ
117:00SUNDERLAND0-0BLACKPOOL---ΑΝΒ
117:00COVENTRY CITY1-0WYCOMBE WANDERERS0-0--ΤΕΛ
117:00ACCRINGTON STANLEY3-1BRADFORD CITY1-0--ΤΕΛ
117:00GILLINGHAM0-2SOUTHEND UNITED0-0--ΤΕΛ
117:00OXFORD UNITED2-0PLYMOUTH ARGYLE 1-0--ΤΕΛ
217:00EXETER CITY2-0SWINDON TOWN1-0--ΤΕΛ
217:00CAMBRIDGE UNITED0-1MILTON KEYNES DONS0-1--ΤΕΛ
217:00CARLISLE UNITED0-2MORECAMBE0-2--ΤΕΛ
217:00COLCHESTER UNITED3-1CRAWLEY TOWN 1-1--ΤΕΛ
217:00PORT VALE2-6LINCOLN0-3--ΤΕΛ
217:00CREWE ALEXANDRA1-1BURY1-0--ΤΕΛ
217:00CHELTENHAM TOWN0-0YEOVIL TOWN---ΑΝΒ
217:00NEWPORT COUNTY2-1STEVENAGE1-1--ΤΕΛ
CO17:00SALFORD CITY2-2BRAINTREE TOWN1-1--ΤΕΛ
CO17:00EASTLEIGH1-2ALDERSHOT TOWN1-2--ΤΕΛ
CO17:00BOREHAM WOOD3-1MAIDENHEAD UTD1-0--ΤΕΛ
CO17:00 LEYTON ORIENT0-0HARTLEPOOL UNITED0-0--ΤΕΛ
CO17:00HARROGATE2-2DOVER 1-0--ΤΕΛ
CO17:00AFC FYLDE2-0MAIDSTONE UNITED0-0--ΤΕΛ
CO17:00SOLIHULL MOORS2-1EBBSFLEET UNITED1-0--ΤΕΛ
CO17:00DAGENHAM AND REDBRIDGE1-2WREXHAM1-1--ΤΕΛ
CO17:00BROMLEY2-1BARROW1-0--ΤΕΛ
CO17:00HAVANT WATERLOOVILLE0-1GATESHEAD FC0-0--ΤΕΛ
CN17:00STOCKPORT1-1HEREFORD0-0--ΤΕΛ
CN17:00SOUTHPORT1-2YORK CITY1-1--ΤΕΛ
CN17:00SPENNYMOOR TOWN FC5-0ASHTON UNITED3-0--ΤΕΛ
CN17:00BOSTON UTD4-0BLYTH SPARTANS1-0--ΤΕΛ
CN17:00BRADFORD PARK AVENUE1-2KIDDERMINSTER HARRIERS0-0--ΤΕΛ
CN17:00LEAMINGTON0-1CURZON ASHTON FC0-1--ΤΕΛ
CN17:00TELFORD1-1CHORLEY0-0--ΤΕΛ
CN17:00ALTRINCHAM3-1ALFRETON TOWN3-0--ΤΕΛ
CN17:00  FC UNITED OF MANCHESTER1-2DARLINGTON1-1--ΤΕΛ
CN17:00GUISELEY2-1BRACKLEY TOWN1-1--ΤΕΛ
CS17:00WEALDSTONE2-1HAMPTON N RICHMOND 2-1--ΤΕΛ
CS17:00EASTBOURNE BOROUGH2-4TORQUAY UNITED1-0--ΤΕΛ
CS17:00CHIPPENHAM TOWN1-2DARTFORD1-1--ΤΕΛ
CS17:00BILLERICAY TOWN1-0GLOUCESTER CITY1-0--ΤΕΛ
CS17:00WESTON SUPER MARE0-0EAST THURROCK UNITED---ΑΝΒ
CS17:00OXFORD CITY2-0CONCORD RANGERS1-0--ΤΕΛ
CS17:00ST. ALBANS0-2BATH CITY0-2--ΤΕΛ
CS17:00  TRURO CITY1-2HEMEL HEMPSTEAD 0-1--ΤΕΛ
CS17:00WELLING UNITED2-1SLOUGH1-0--ΤΕΛ
CS17:00HUNGERFORD TOWN1-2DULWICH HAMLET1-0--ΤΕΛ
CS17:00WOKING1-1CHELMSFORD0-1--ΤΕΛ
17:00BEDWORTH UTD2-2HITCHIN TOWN2-1--ΤΕΛ
17:00STOURBRIDGE2-1ROYSTON TOWN1-0--ΤΕΛ
17:00TAMWORTH1-3REDDITCH UTD1-0--ΤΕΛ
17:00KINGS LYNN0-0STRATFORD TOWN0-0--ΤΕΛ
17:00COALVILLE1-2NEEDHAM MARKET0-1--ΤΕΛ
17:00ST. NEOTS TOWN0-3KETTERING TOWN0-0--ΤΕΛ
17:00AFC RUSHDEN DIAMONDS1-1BARWELL1-1--ΤΕΛ
17:00ALVECHURCH2-1ST. IVES TOWN FC1-0--ΤΕΛ
17:00BIGGLESWADE TOWN0-0BANBURY UNITED0-0--ΤΕΛ
17:00RUSHALL OLYMPIC3-1LOWESTOFT TOWN 1-0--ΤΕΛ
17:00LEISTON FC4-0HALESOWEN TOWN2-0--ΤΕΛ
Q17:00SOHAM TOWN RANGERS0-0AFC MANSFIELD0-0--ΤΕΛ
Q17:00CHIPSTEAD FC2-1WELWYN GARDEN CITY---ΤΕΛ
Q17:00FLEET TOWN2-1BARNSTAPLE TOWN---ΤΕΛ
Q17:00FAVERSHAM TOWN0-2SITTINGBOURNE0-1--ΤΕΛ
Q17:00VCD ATHLETIC FC3-1HANWELL TOWN2-0--ΤΕΛ
Q17:00BRENTWOOD TOWN4-1MARLOW1-1--ΤΕΛ
Q17:00LARKHALL ATHLETIC0-0THAME UNITED0-0--ΤΕΛ
Q17:00THREE BRIDGES0-1MOLESEY0-0--ΤΕΛ
Q17:00LEEK TOWN0-0LOUGHBOROUGH DYNAMO0-0--ΤΕΛ
Q17:00TRAFFORD1-2RAMSBOTTOM UNITED1-1--ΤΕΛ
Q17:00AYLESBURY1-2HERNE BAY1-0--ΤΕΛ
Q17:00DIDCOT TOWN2-1HERTFORD TOWN2-0--ΤΕΛ
Q17:00WISBECH TOWN1-2KIDSGROVE ATHLETIC0-1--ΤΕΛ
Q17:00PRESCOT CABLES5-1KENDAL TOWN---ΤΕΛ
Q17:00CHALFONT ST. PETER0-2MALDON TIPTREE0-1--ΤΕΛ
Q17:00GREAT WAKERING ROVERS0-1EAST GREENSTEAD TOWN0-1--ΤΕΛ
Q17:00CINDERFORD TOWN5-0MONEYFIELDS FC---ΤΕΛ
Q17:00TILBURY1-4BEDFORD TOWN1-0--ΤΕΛ
Q17:00HAYWARDS HEATH TOWN2-3BRACKNELL TOWN0-2--ΤΕΛ
Q17:00CORBY TOWN2-3YAXLEY---ΤΕΛ
Q17:00SPALDING UNITED1-4CARLTON TOWN---ΤΕΛ
Q17:00OSSETT TOWN6-0COLWYN BAY1-0--ΤΕΛ
Q17:00BIDEFORD AFC2-3STREET FC1-3--ΤΕΛ
Q17:00THATCHAM TOWN2-0CIRENCESTER TOWN---ΤΕΛ
Q17:00CHASETOWN2-1LINCOLN UNITED1-0--ΤΕΛ
Q17:00BARKING0-1HAYES YEADING UNITED0-1--ΤΕΛ
Q17:00GRESLEY1-2NEWCASTLE TOWN1-1--ΤΕΛ
Q17:00AFC TOTTON1-1NORTH LEIGH1-0--ΤΕΛ
Q17:00BRISTOL MANOR FARM1-0PAULTON ROVERS1-0--ΤΕΛ
Q17:00BELPER TOWN0-0STAMFORD AFC0-0--ΤΕΛ
Q17:00PHOENIX SPORTS1-1RAMSGATE0-1--ΤΕΛ
Q17:00BEDFONT SPORTS CLUB1-4WHITSTABLE TOWN0-4--ΤΕΛ
Q17:00CANVEY ISLAND2-0CRAY0-0--ΤΕΛ
Q17:00DUNSTABLE TOWN FC2-0NORTHWOOD0-0--ΤΕΛ
Q17:00BERKHAMSTED5-1SOUTH PARK2-1--ΤΕΛ
Q17:00CLITHEROE3-2PONTEFRACT COLLIERIES0-2--ΤΕΛ
Q17:00HASTINGS UNITED2-4WHYTELEAFE1-1--ΤΕΛ
Q17:00GRAYS ATHLETIC2-4SEVENOAKS TOWN2-0--ΤΕΛ
Q17:00HYTHE TOWN2-0FC ROMANIA0-0--ΤΕΛ
Q17:00MANGOTSFIELD UTD3-0KIDLINGTON1-0--ΤΕΛ
Q17:00MARSKE UNITED3-3ATHERTON COLLERIES1-2--ΤΕΛ
Q17:00SKELMERSDALE UNITED1-3FRICKLEY ATHLETIC1-0--ΤΕΛ
Q17:00DEREHAM TOWN1-3AFC KEMPSTONE ROVERS1-1--ΤΕΛ
Q17:00DROYLSDEN1-1TADCASTER ALBION0-0--ΤΕΛ
Q17:00YATE TOWN1-0BLACKFIELD LANGLEY---ΤΕΛ
Q17:00HORSHAM3-1WARE2-0--ΤΕΛ
Q17:00PETERBOROUGH SPORTS2-4CAMBRIDGE CITY---ΤΕΛ
Q17:00GREENWICH BOROUGH4-1EGHAM TOWN---ΤΕΛ
Q17:00MORPETH TOWN FC3-4BRIGHOUSE TOWN---ΤΕΛ
Q17:00SLIMBRIDGE AFC2-3MELKSHAM TOWN---ΤΕΛ
Q17:00RADCLIFFE BOROUGH2-3CLEETHORPES TOWN1-1--ΤΕΛ
Q17:00ASHFORD0-0WESTFIELDS0-0--ΤΕΛ
NPL17:00WARRINGTON0-1MATLOCK TOWN0-1--ΤΕΛ
NPL17:00HEDNESFORD2-1SOUTH SHIELDS2-0--ΤΕΛ
NPL17:00FARSLEY CELTIC1-1BUXTON FC1-1--ΤΕΛ
NPL17:00WORKINGTON0-0WITTON ALBION---ΑΝΒ
NPL17:00SCARBOROUGH ATHLETIC0-0BAMBER BRIDGE0-0--ΤΕΛ
NPL17:00NORTH FERRIBY UNITED1-2STAFFORD RANGERS1-1--ΤΕΛ
NPL17:00GRANTHAM TOWN0-2LANCASTER0-2--ΤΕΛ
NPL17:00BASFORD UNITED5-2STALYBRIDGE3-1--ΤΕΛ
NPL17:00HYDE FC1-3GAINSBOROUGH0-1--ΤΕΛ
NPL17:00MARINE0-0WHITBY0-0--ΤΕΛ
NPL17:00MICKLEOVER SPORTS0-0NANTWICH TOWN0-0--ΤΕΛ
RP17:00WINGATE FINCHLEY1-0LEATHERHEAD1-0--ΤΕΛ
RP17:00WORTHING3-1KINGSTONIAN1-1--ΤΕΛ
RP17:00TONBRIDGE ANGELS1-2BOGNOR REGIS TOWN0-0--ΤΕΛ
RP17:00POTTERS BAR TOWN1-0LEWES0-0--ΤΕΛ
RP17:00MERSTHAM1-1BISHOPS STORTFORD1-0--ΤΕΛ
RP17:00MARGATE2-1ENFIELD TOWN1-1--ΤΕΛ
RP17:00HARLOW TOWN0-4CARSHALTON ATHLETIC0-2--ΤΕΛ
RP17:00FOLKESTONE0-1DORKING WANDERERS0-1--ΤΕΛ
RP17:00CORINTHIAN CASUALS1-0HORNCHURCH0-0--ΤΕΛ
RP17:00BURGESS HILL TOWN3-1HARINGEY BOROUGH1-0--ΤΕΛ
RP17:00WHITEHAWK1-1BRIGHTLINGSEA REGENT1-0--ΤΕΛ
SPL17:00HARTLEY WINTNEY2-3HENDON1-1--ΤΕΛ
SPL17:00TIVERTON1-1FARNBOROUGH1-1--ΤΕΛ
SPL17:00CHESHAM UNITED1-4SALISBURY CITY1-2--ΤΕΛ
SPL17:00WIMBORNE TOWN5-0KINGS LANGLEY FC1-0--ΤΕΛ
SPL17:00METROPOLITAN POLICE4-4BASINGSTOKE3-2--ΤΕΛ
SPL17:00STAINES TOWN2-6MERTHYR1-3--ΤΕΛ
SPL17:00SWINDON SUPERMARINE1-1WEYMOUTH1-1--ΤΕΛ
SPL17:00FROME TOWN1-3HARROW BOROUGH0-0--ΤΕΛ
SPL17:00GOSPORT BOROUGH2-3BEACONSFIELD SYCOB1-1--ΤΕΛ
SPL17:00POOLE TOWN1-0TAUNTON TOWN1-0--ΤΕΛ
SPL17:00DORCHESTER TOWN1-1WALTON CASUALS1-0--ΤΕΛ
J17:00IRELAND - U193-0FAROE ISLANDS - U190-0--ΤΕΛ
L17:00SWITZERLAND - U192-0ANDORRA - U191-0--ΤΕΛ
RP17:00FV ENGERS3-2PFEDDERSHEIM2-0--ΤΕΛ
NIE17:00FC WUNSTORF1-1CLOPPENBURG1-0--ΤΕΛ
NIE17:00DELMENHORST1-3MTV GIFHORN0-2--ΤΕΛ
ON17:00FC MONHEIM3-3SPORTFREUNDE BAUMBERG2-3--ΤΕΛ
BN17:00TSV ABTSWIND2-2ANSBACH1-2--ΤΕΛ
BN17:00TSV AUBSTADT2-1DJK DON BOSKO BAMBERG1-1--ΤΕΛ
BN17:00ATSV ERLANGEN1-0FC SAND0-0--ΤΕΛ
RB17:00FC PIPINSRIED3-3FC MEMMINGEN1-2--ΤΕΛ
RN17:00SSV JEDDELOH1-1HAMBURGER SV II0-1--ΤΕΛ
IFC17:00DJK VILZING0-5NURNBERG0-1--ΤΕΛ
IFN17:00UZBEKISTAN2-0NORTH KOREA1-0--ΤΕΛ
PL17:00 CRUSADERS3-0GLENTORAN2-0--ΤΕΛ
PL17:00INSTITUTE1-2BALLYMENA UNITED0-0--ΤΕΛ
PL17:00WARRENPOINT TOWN1-0ARDS0-0--ΤΕΛ
PL17:00LINFIELD3-1NEWRY CITY AFC2-0--ΤΕΛ
CH17:00PSNI FC1-0LIMAVADY UTD---ΤΕΛ
CH17:00LOUGHGALL2-2BALLINAMALLARD UNITED1-1--ΤΕΛ
CH17:00KNOCKBREDA1-2HARLAND WOLFF WELDERS F.C.0-2--ΤΕΛ
CH17:00BALLYCLARE COMRADES3-3DUNDELA1-1--ΤΕΛ
CH17:00LARNE2-0DERGVIEW FC---ΤΕΛ
2A17:00MOSS1-1GRORUD---ΤΕΛ
2A17:00ODD GRENLAND 22-3RAUFOSS---ΤΕΛ
A317:00VINDBJART1-2ASSIDEN---ΤΕΛ
A317:00URAEDD FK6-0EGERSUND B---ΤΕΛ
A417:00LYSEKLOSTER1-3FK FYLLINGSDALEN---ΤΕΛ
A417:00SOTRA SPORTSKLUBB4-3TERTNES---ΤΕΛ
A417:00FANA3-0VAREGG---ΤΕΛ
2L17:00STAL STALOWA WOLA4-0ROZWOJ KATOWICE2-0--ΤΕΛ
A17:00AVES3-0RIO AVE1-0--ΤΕΛ
117:00 TORPEDO ARMAVIR2-2BALTIKA 2-0--ΤΕΛ
117:00MORDOVYA SARANSK1-1KHIMKI0-1--ΤΕΛ
3W17:00LOKOMOTIV MOSCOW 24-1CRFSO SMOLENSK 3-0--ΤΕΛ
117:00PARTICK THISTLE1-2DUNDEE UNITED0-1--ΤΕΛ
317:00ELGIN CITY3-1COWDENBEATH 1-1--ΤΕΛ
17:00FRASERBURGH2-1BUCKIE THISTLE---ΤΕΛ
17:00FORRES MECHANICS2-1TURRIFF UNITED---ΤΕΛ
17:00FORT WILLIAM0-8DEVERONVALE---ΤΕΛ
17:00WICK6-2INVERURIE---ΤΕΛ
17:00KEITH0-4BRORA RANGERS---ΤΕΛ
17:00CLACHNACUDDIN1-3HUNTLY---ΤΕΛ
17:00FORMARTINE UNITED3-3ROTHES---ΤΕΛ
17:00STRATHSPEY THISTLE1-0NAIRN COUNTY---ΤΕΛ
17:00COVE RANGERS4-0LOSSIEMOUTH---ΤΕΛ
17:00MOTHERWELL U212-0SLIGO ROVERS1-0--ΤΕΛ
17:00EAST FIFE2-0QUEEN OF SOUTH1-0--ΤΕΛ
17:00ST. MIRREN U212-4QUEENS PARK1-0--ΤΕΛ
17:00ROSS COUNTY3-1MONTROSE2-1--ΤΕΛ
17:00DUNFERMLINE ATHLETIC2-2ALLOA ATHLETIC1-1-4-5ΤΕΛ
17:00BOHEMIAN FC0-0SUTTON UNITED0-0-4-3ΤΕΛ
217:00OSASUNA3-1CORDOBA1-0--ΤΕΛ
B217:00REAL SOCIEDAD B1-0ATHLETIC BILBAO B0-0--ΤΕΛ
1N17:00ARAMEISKA SYRIANSKA1-2KARLSLUNDS IF HFK1-2--ΤΕΛ
1S17:00SKOVDE AIK1-2OSKARSHAMNS0-2--ΤΕΛ
2SS17:00SYLVIA8-0BETNAHRIN SURYORYE IK2-0--ΤΕΛ
2SS17:00IFK ASPUDDEN-TELLUS1-1HUDDINGE IF0-1--ΤΕΛ
2NS17:00IFK LIDINGOE3-1KARLBERGS BK1-1--ΤΕΛ
2N17:00YTTERHOGDALS IK2-3IFK OSTERSUND1-0--ΤΕΛ
2NG17:00SKOFTEBYNS IF0-2IK GAUTHIOD---ΤΕΛ
2NG17:00HISINGSBACKA FC0-1STENUNGSUNDS---ΤΕΛ
2NG17:00VAARGAARDA IK0-2TROLLHATTAN FC---ΤΕΛ
317:00FC KONIZ2-0FC ZURICH II1-0--ΤΕΛ
317:00CHAM1-0STADE NYONNAIS1-0--ΤΕΛ
317:00JUVENTUS ZURICH1-0BREITENRAIN0-0--ΤΕΛ
317:00LA CHAUX DE FONDS2-3BELLINZONA0-3--ΤΕΛ
17:00MENDRISIO-STABIO3-3FC THALWIL2-0--ΤΕΛ
17:00FC WETTSWIL-BONSTETTEN1-0RED STAR ZURICH0-0--ΤΕΛ
17:00OLD BOYS1-4SC GOLDAU0-3--ΤΕΛ
17:00TUGGEN6-2BADEN2-0--ΤΕΛ
217:00VOLYN1-0MIKOLAIV0-0--ΤΕΛ
LPB17:30RIMINI1-1TERAMO 0-1--ΤΕΛ
LPC17:30VITERBESE0-0AC MONOPOLI---ΑΝΒ
LPC17:30SICULA LEONZIO0-1RIETI0-0--ΤΕΛ
317:30SC BRUHL1-3YVERDON1-3--ΤΕΛ
17:30MARTIGNY0-2TEAM VAUD U210-0--ΤΕΛ
A18:00EQUATORIAL GUINEA0-1MADAGASCAR0-1--ΤΕΛ
E18:00NIGERIA4-0LIBYA1-0--ΤΕΛ
K18:00MOZAMBIQUE1-2NAMIBIA1-0--ΤΕΛ
18:00OUD HEVERLEE0-0LOMMEL---ΑΝΒ
A18:00LOKOMOTIV PLOVDIV-VITOSHA BISTRICA---ΠΡΟΓ
18:00CIMARRONES DE SONORA II1-2CORAS DE NAYARIT---ΤΕΛ
18:00DORADOS II2-0CALOR DE SAN PEDRO---ΤΕΛ
218:00CHOJNICZANKA CHOJNICE1-1BYTOVIA BYTOW1-0--ΤΕΛ
218:00 CHROBRY GLOGOW0-0STAL MIELEC0-0--ΤΕΛ
B118:00DEPORTIVO LA CORUNA B2-3AD UNION ADARVE2-1--ΤΕΛ
318:00FC STADE LAUSANNE-OUCHY2-2BAVOIS1-1--ΤΕΛ
18:00ZOFINGEN2-2BLACK STARS1-1--ΤΕΛ
18:00BUOCHS0-0ZUG0-0--ΤΕΛ
18:00FC AZZURRI 902-0THUN II2-0--ΤΕΛ
18:00FC GOSSAU0-4HONGG0-1--ΤΕΛ
RG18:00URFASPOR0-0ETIMESGUT BELEDIYESPOR0-0--ΤΕΛ
RG18:00TARSUS2-2PENDIKSPOR2-2--ΤΕΛ
218:00SC DNIPRO-12-1FC PRYKARPATTIA 19810-0--ΤΕΛ
RP18:30TSV EMMELSHAUSEN0-3FC KARBACH0-1--ΤΕΛ
IFN18:30OMAN1-1PHILIPPINES1-1--ΤΕΛ
318:30WOHLEN1-1MUNSINGEN1-0--ΤΕΛ
18:30WINTERTHUR II1-3ST. GALLEN II0-2--ΤΕΛ
19:00NORWAY1-0SLOVENIA1-0--ΤΕΛ
19:00LATVIA1-1KAZAKHSTAN1-1--ΤΕΛ
19:00GEORGIA3-0ANDORRA 1-0--ΤΕΛ
19:00ARMENIA0-1GIBRALTAR0-0--ΤΕΛ
K19:00PORTUGAL U173-0BELARUS - U172-0--ΤΕΛ
19:00COYOTES DE TLAXCALA3-0TUXTLA FC---ΤΕΛ
TK19:00DE TREFFERS4-1SVV SCHEVENINGEN3-0--ΤΕΛ
TK19:00JONG VITESSE2-1IJSSELMEERVOGELS0-0--ΤΕΛ
2L19:00GORNIK LECZNA2-2ZNICZ PRUSZKOW0-0--ΤΕΛ
219:00SPORTING GIJON1-1REUS0-0--ΤΕΛ
B319:00VILLARREAL B3-2CONQUENSE2-1--ΤΕΛ
B119:00UNIONISTAS DE SALAMANCA1-1VALLADOLID B1-1--ΤΕΛ
B119:00LEONESA3-1NAVALCARNERO 0-1--ΤΕΛ
B219:00 SD LEIOA1-1CD VITORIA 1-0--ΤΕΛ
19:00MEYRIN1-3YOUNG BOYS II0-0--ΤΕΛ
19:00FRIBOURG2-1BULLE0-0--ΤΕΛ
RG19:00MENEMEN BELEDIYESPOR2-1KAHRAMANMARASPOR1-1--ΤΕΛ
WG19:00SAKARYASPOR2-0D.BAKIR DISKI1-0--ΤΕΛ
WG19:00MANISASPOR1-1GUMUSHANESPOR0-0--ΤΕΛ
3C19:00KOCAELISPOR3-0BUCASPOR0-0--ΤΕΛ
219:00METALIST 19252-1FC HIRNYK-SPORT1-0--ΤΕΛ
CO19:15HALIFAX TOWN1-1CHESTERFIELD0-0--ΤΕΛ
RM19:30GRAZER2-1ALLERHEILIGEN1-0--ΤΕΛ
LPC19:30CASERTANA1-1CATANIA 0-1--ΤΕΛ
LPC19:30MATERA1-2VIRTUS FRANCAVILLA1-0--ΤΕΛ
AB20:00ASERRI0-1CURRIDABAT FC---ΤΕΛ
20:00MORELIA II6-0PACIFIC FC---ΤΕΛ
20:00CLUB CANONEROS MARINA1-3UAG TECOS B---ΤΕΛ
B320:00ONTINYEN0-3BARCELONA B0-1--ΤΕΛ
B220:00RACING SANTANDER4-1UP LANGREO2-0--ΤΕΛ
2L20:10WIDZEW LODZ2-0SKRA CZESTOCHOWA1-0--ΤΕΛ
3D20:30KSV OUDENAARDE3-2VIRTON---ΤΕΛ
3D20:30THES SPORT1-0CHATELET SC---ΤΕΛ
G20:30HUNGARY - U190-0KOSOVO U190-0--ΤΕΛ
20:30UNIVERSITATEA CLUJ6-1CF BRAILA1-0--ΤΕΛ
G20:35DR CONGO1-2ZIMBABWE 0-1--ΤΕΛ
3D21:00DEINZE3-0FC BRUSSELS---ΤΕΛ
3D21:00OOSTERZONEN1-0DESSEL SPORT---ΤΕΛ
3D21:00GEEL5-0KSK HEIST---ΤΕΛ
3D21:00FC LIEGE2-1RUPEL BOOM---ΤΕΛ
3D21:00SERAING UNITED2-1ROYAL KNOKKE FC---ΤΕΛ
SF21:00PALESTINO2-0UNIVERSIDAD DE CHILE1-0--ΤΕΛ
J21:00NETHERLANDS - U196-0BOSNIA HERZEGOVINA - U194-0--ΤΕΛ
B221:00LOGRONES1-0TUDELANO1-0--ΤΕΛ
USL21:00OTTAWA FURY0-2CHARLESTON BATTERY0-1--ΤΕΛ
B21:05MOROCCO1-0COMOROS0-0--ΤΕΛ
QF21:05CENTRAL CORDOBA DE SANTIAGO1-1GIMNASIA LP0-0-3-4ΤΕΛ
I21:10BURKINA FASO3-0BOTSWANA1-0--ΤΕΛ
MLS21:10 MINNESOTA STARS0-2COLORADO RAPIDS 0-0--ΤΕΛ
J21:20 TUNISIA1-0NIGER1-0--ΤΕΛ
BT21:30ARSENAL SARANDI3-0CLUB ATLETICO MITRE2-0--ΤΕΛ
BT21:30VILLA DALMINE1-1DEPORTIVO MORON1-1--ΤΕΛ
21:30LEANDRO NICEFORO ALEM2-0EL PORVENIR1-0--ΤΕΛ
21:30LAFERRERE0-0DOCK SUD0-0--ΤΕΛ
21:30SAN MARTIN BURZACO0-0LAMADRID0-0--ΤΕΛ
21:30ROESELARE0-0WESTERLO---ΑΝΒ
LPC21:30RENDE0-2POTENZA0-2--ΤΕΛ
LPC21:30VIBONESE2-0CAVESE1-0--ΤΕΛ
21:30CONNAHS QUAY2-0COLERAINE  0-0--ΤΕΛ
221:30ALMERIA3-0LAS PALMAS1-0--ΤΕΛ
221:30NUMANCIA1-0ZARAGOZA0-0--ΤΕΛ
B121:30REAL MADRID CASTILLA1-1INTER DE MADRID0-0--ΤΕΛ
21:45FYROM4-1LIECHTENSTEIN3-1--ΤΕΛ
21:45NETHERLANDS3-0GERMANY1-0--ΤΕΛ
21:45BULGARIA2-1CYPRUS0-1--ΤΕΛ
21:45IRELAND0-0DENMARK0-0--ΤΕΛ
F22:00VORKUTA1-1SCARBOROUGH SC1-01-15-4ΤΕΛ
22:00PUERTO RICO0-1MARTINIQUE0-0--ΤΕΛ
AP22:00IZTAPA0-2DEPORTIVO MALACATECO0-0--ΤΕΛ
222:00CENTRAL ESPANOL1-2RENTISTAS---ΤΕΛ
222:00SUD AMERICA0-1ORIENTAL---ΤΕΛ
CL22:00CLUB ATLETICO PENAROL2-0CENTRO ATLETICO FENIX1-0--ΤΕΛ
CL22:00 ATENAS2-2RAMPLA JUNIORS 0-0--ΤΕΛ
22:00LALA FC2-1GRAN VALENCIA---ΤΕΛ
A22:05SENEGAL3-0SUDAN2-0--ΤΕΛ
22:30INDEPENDIENTE PETROLERO4-2JUVENTUD UNIDA---ΤΕΛ
22:30KIVON3-8TORRE FUERTE---ΤΕΛ
22:30SUR CAR3-0FATIC---ΤΕΛ
22:30ALWAYS READY1-1UNIVERSITARIO DE VINTO---ΤΕΛ
B22:30OESTE FC0-0FORTALEZA0-0--ΤΕΛ
B22:30GUARANI SP1-2AVAI FC1-1--ΤΕΛ
B22:30VILA NOVA2-0BOA ESPORTE CLUBE 1-0--ΤΕΛ
22:30DEPORTIVO ZULIA2-0MADEIRA CLUB LARA---ΤΕΛ
22:30YARACUY FC1-2MARGARITA---ΤΕΛ
PBM23:00ALL BOYS0-0ATLANTA---ΑΝΒ
PBM23:00CA FENIX0-0TRISTAN SUAREZ---ΑΝΒ
PBM23:00BARRACAS CENTRAL0-0DEPORTIVO RIESTRA---ΑΝΒ
BT23:00GIMNASIA JUJUY1-0INSTITUTO0-0--ΤΕΛ
23:00EXCURSIONISTAS0-0ITUZAINGO---ΑΝΒ
A23:00FLAMENGO3-0FLUMINENSE2-0--ΤΕΛ
23:00TURKS AND CAICOS ISLANDS0-8GUYANA0-5--ΤΕΛ
B23:00MELIPILLA1-1DEPORTES VALDIVIA---ΤΕΛ
AB23:00JUVENTUD ESCAZUCENA0-0AS PUMA GENERALENA---ΤΕΛ
23:00FELGUEIRAS 19321-0AD OLIVEIRENSE---ΤΕΛ
II23:15CD JAGUARES0-0ATLETICO HUILA0-0--ΤΕΛ
Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018Επόμενη ημέρα
AP00:00SANTOS DE GUAPILLES0-2GUADALUPE FC0-1--ΤΕΛ
CL00:00SD AUCAS3-2EL NACIONAL2-1--ΤΕΛ
00:00UA ZACATECAS3-2IRAPUATO---ΤΕΛ
00:00REAL ZAMORA2-0CF AMERICA II---ΤΕΛ
00:00SPORTING CANAMY3-2INTER PLAYA DEL CARMEN---ΤΕΛ
00:00CRUZ AZUL HIDALGO0-0CD ALBINEGROS ORIZABA---ΤΕΛ
00:00CONSTRUCTORES GOMEZ PALACIO1-0ATLETICO SALTILLO SOCCER---ΤΕΛ
00:00DEPORTIVO GLADIADORES0-0MINEROS DE FRESNILLO---ΤΕΛ
00:00URENA FC3-2UNIVERSIDAD DE LOS ANDES FC---ΤΕΛ
MLS00:05DC UNITED1-0DALLAS BURN0-0--ΤΕΛ
A01:00SANTOS FC1-0CORINTHIANS1-0--ΤΕΛ
B01:00FIGUEIRENSE2-2CORITIBA1-0--ΤΕΛ
B01:00DEPORTES LA SERENA1-0PUERTO MONTT---ΤΕΛ
01:00YALMAKAN2-2TOLUCA II---ΤΕΛ
01:00REBOCEROS LA PIEDAD1-1PIONEROS DE CANCUN---ΤΕΛ
01:00COCODRILOS DE TABASCO2-0PUMAS UNAM II---ΤΕΛ
01:00GAVILANES FC MATAMOROS3-1CORRECAMINOS DE LA UAT II---ΤΕΛ
CL01:00DEPORTIVO CAPIATA0-1SOL DE AMERICA0-1--ΤΕΛ
01:30SURINAME5-0BRITISH VIRGIN ISLANDS2-0--ΤΕΛ
II01:30ALIANZA PETROLERA1-0CHICO FC1-0--ΤΕΛ
B02:00RANGERS TALCA0-1UNION SAN FELIPE---ΤΕΛ
USL02:00PENN FC0-0TORONTO FC USL0-0--ΤΕΛ
USL02:00ATLANTA UNITED II3-2RICHMOND KICKERS0-0--ΤΕΛ
CL02:30UNIVERSIDAD CATOLICA0-1LDU DE QUITO0-0--ΤΕΛ
USL02:30LOUISVILLE CITY FC1-0INDY ELEVEN1-0--ΤΕΛ
USL02:30CHARLOTTE INDEPENDENCE1-3CAROLINA RAILHAWKS1-1--ΤΕΛ
MLS02:40NEW ENGLAND REV.2-0ORLANDO CITY0-0--ΤΕΛ
A03:00BAHIA2-0PARANA CLUBE0-0--ΤΕΛ
B03:00LONDRINA EC2-1SAO BENTO 2-0--ΤΕΛ
AP03:00CSD COMUNICACIONES1-0SANARATE1-0--ΤΕΛ
USL03:00TULSA ROUGHNECKS FC1-4SEATLLE SOUNDERS FC USL1-1--ΤΕΛ
USL03:30NASHVILLE SC3-3FC CINCINNATI1-0--ΤΕΛ
USL03:30SAN ANTONIO FC1-1RIO GRANDE VALLEY FC1-0--ΤΕΛ
USL03:30ST. LOUIS0-0OKC ENERGY FC0-0--ΤΕΛ
II03:45SANTA FE2-2ATLETICO JUNIOR1-0--ΤΕΛ
AB04:00CS URUGUAY3-0TURRIALBA---ΤΕΛ
CL04:00UNIVERSITARIO DE DEPORTES2-1UNION COMERCIO 1-1--ΤΕΛ
USL04:00RENO 1868 FC3-1ORANGE COUNTY BLUES FC2-0--ΤΕΛ
AP04:30SAN CARLOS1-1C.S. CARTAGINES1-0--ΤΕΛ
05:00EL SALVADOR3-0BARBADOS2-0--ΤΕΛ
USL05:00FRESNO FC0-1REAL MONARCHS SLC0-1--ΤΕΛ
USL05:30SACRAMENTO REPUBLIC FC1-0LAS VEGAS LIGHTS FC0-0--ΤΕΛ
USL05:30PHOENIX RISING FC0-1PORTLAND TIMBERS USL0-0--ΤΕΛ
FC06:35AUCKLAND CITY FC4-3TEAM WELLINGTON2-2--ΤΕΛ
307:00GAINARE TOTTORI5-1KAGOSHIMA UNITED---ΤΕΛ
307:00NAGANO PARCEIRO0-1Y.S.C.C.---ΤΕΛ
307:00GRULLA MORIOKA2-1KATALLER TOYAMA---ΤΕΛ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΛΩΝ
To username σας:


To password σας:




- Ξέχασα το password?
- Θέλω να εγγραφώ

Συνδιοργανωτές
Livescores

NEWSLETTER
Καταχωρήστε το e-mail σας και ενημερωθείτε πρώτοι για τα νέα του betleague.net καθώς και για οτιδήποτε κινείται στον χώρο του στοιχήματος.

Επιλέξτε ενημέρωση από:
  betleague.net
  diavolakos.gr
  betexpress.gr
  bethelp.gr

Το e-mail σας:
  
Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
© 2018 www.betleague.net  |  Livescores  |  developed by WebWorks
Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα από την Feramta Business LTD - Member of "FB Group" - London UK.
Προσοχή! Οι υπηρεσίες των διαφημιζόμενων εταιριών απευθύνονται μόνο στους επισκέπτες στων οποίων τον τόπο κατοικίας ή διαμονής η χρήση τέτοιων υπηρεσιών δεν συνιστά αξιόποινη πράξη.