Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
Εγγεγραμμένα μέλη: 7048
Μέλη online: 1
HOME   :   ΕΓΓΡΑΦΗ   :   LIVESCORES   :   ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ   :   ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ   :   ΔΩΡΑ   :   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017Επόμενη ημέρα
08:00SYDNEY FC (W)3-2MELBOURNE CITY (W)---ΤΕΛ
108:00SHIMIZU S-PULSE0-2CONSADOLE SAPPORO0-2--ΤΕΛ
KLC08:00DAEGU FC1-0CHUNNAM DRAGONS0-0--ΤΕΛ
KLC08:00INCHEON UNITED2-0SANGJU SANGMU 0-0--ΤΕΛ
KLC08:00GWANGJU FC0-4POHANG STEELERS0-2--ΤΕΛ
08:00BUSAN I PARK3-0ASAN MUGUNGHWA 1-0--ΤΕΛ
AL08:35WESTERN SYDNEY WANDERERS FC0-0WELLINGTON PHOENIX---ΑΝΒ
AL10:50SYDNEY FC-NEWCASTLE JETS---ΠΡΟΓ
PL11:00INTER BAKU-ZIRA---ΠΡΟΓ
PL11:00SKA KHABAROVSK-CSKA MOSCOW---ΠΡΟΓ
211:15TRINEC-BUDEJOVICE---ΠΡΟΓ
112:00FC SHUKURA KOBULETI-DINAMO TBILISI---ΠΡΟΓ
112:00SAMTREDIA-KOLKHETI 1913 POTI---ΠΡΟΓ
112:00SHINNIK YAROSLAVL-VOLGA OLYMPIEC NIZHNY---ΠΡΟΓ
112:00SIBIR NOVOSIBIRSK-FC ROTOR VOLGOGRAD---ΠΡΟΓ
112:00FC YENISEY KRASNOYARSK-SPARTAK MOSCOW II---ΠΡΟΓ
A12:00MANISASPOR-ELAZIGSPOR---ΠΡΟΓ
A12:00ERZURUM BB-UMRANIYESPOR---ΠΡΟΓ
PL13:00KAPAZ PFC-SHABAIL---ΠΡΟΓ
PL13:00ISLOCH-DNEPR MOGILEV---ΠΡΟΓ
PL13:00DINAMO MINSK-KRUMKACHY MINSK---ΠΡΟΓ
PL13:00FK SLUTSKSAKHAR-FK VITEBSK---ΠΡΟΓ
PL13:00DINAMO BREST-FK GORODEYA---ΠΡΟΓ
PL13:00SLAVIA MOZYR-NAFTAN NOVOPOLOTSK---ΠΡΟΓ
PL13:00BATE BORISOV-NEMAN GRODNO---ΠΡΟΓ
PL13:00SHAKHTYOR SOLIGORSK-TORPEDO ZHODINO---ΠΡΟΓ
PL13:00FC MINSK-GOMEL---ΠΡΟΓ
A13:00PIRIN BLAGOEVGRAD-BEROE---ΠΡΟΓ
13:00NAESBY BK (W)-SOENDERJYSKE (W)---ΠΡΟΓ
113:00DACIA CHISINAU-CS PETROCUB---ΠΡΟΓ
113:00ZIMBRU-FC SPICUL CHISCARENI---ΠΡΟΓ
113:00FC MILSAMI ORHEI-FC SHERIFF---ΠΡΟΓ
113:00SPERANTA-SFINTUL GHEORGHE---ΠΡΟΓ
113:00FC ZARIA-DINAMO-AUTO---ΠΡΟΓ
PL13:00DINAMO MOSCOW-AKHMAT GROZNY---ΠΡΟΓ
113:00GAZOVIK ORENBURG-FAKEL VORONEZH---ΠΡΟΓ
3S13:00BIOLOG NOVOKUBANSK-SPARTAK NALCHIK---ΠΡΟΓ
113:00ANKARAN HRVATINI-NK CELJE---ΠΡΟΓ
113:00UBON UMT FC-SISAKET FC---ΠΡΟΓ
113:00MUANG THONG UNITED-BANGKOK GLASS---ΠΡΟΓ
113:00RATCHABURI FC-PORT FC---ΠΡΟΓ
113:00NAKHON RATCHASIMA FC-SUKHOTHAI FC---ΠΡΟΓ
113:00THAI HONDA-SUPHANBURI FC---ΠΡΟΓ
113:00PATTAYA UNITED-BEC TERO SASANA---ΠΡΟΓ
113:00SIAM NAVY FC-BANGKOK UNITED---ΠΡΟΓ
113:00CHONBURI-BURIRAM UNITED---ΠΡΟΓ
113:00SUPER POWER SAMUT PRAKAN FC-CHIANGRAI UNITED---ΠΡΟΓ
SL13:00BURSASPOR-GOZTEPE---ΠΡΟΓ
13:30VARDE (W)-BRONDBY (W)---ΠΡΟΓ
SL13:30TAMPINES ROVERS FC-HOME UNITED FC---ΠΡΟΓ
SL13:30YOUNG LIONS-BRUNEI DPMM---ΠΡΟΓ
PL14:00RADNIK BJELJINA-CELIK ZENICA---ΠΡΟΓ
PL14:00FK KRUPA-ZRINJSKI MOSTAR---ΠΡΟΓ
PL14:00SLOBODA TUZLA-VITEZ---ΠΡΟΓ
14:00ODENSE Q (W)-VSK AARHUS (W)---ΠΡΟΓ
14:00B93 (W)-SUNDBY (W)---ΠΡΟΓ
14:00HERLUFSHOLM (W)-OESTERBRO IF (W)---ΠΡΟΓ
14:00KOLDINGQ II (W)-DAMSOE (W)---ΠΡΟΓ
14:00GREVE (W)-BIRKEROD SKJOLD (W)---ΠΡΟΓ
14:00ASA AARHUS (W)-THISTED (W)---ΠΡΟΓ
14:00FORTUNA HJORRING II (W)-VSK AARHUS II (W)---ΠΡΟΓ
14:00IF LYSENG (W)-VILDBJERG (W)---ΠΡΟΓ
14:00FORTUNA HJOERRING (W)-VSK AARHUS II (W)---ΠΡΟΓ
14:00KOLDING Q (W)-DAMSOE (W)---ΠΡΟΓ
114:00CHIKHURA-TORPEDO KUTAISI---ΠΡΟΓ
II14:00NURNBERG-HOLSTEIN KIEL---ΠΡΟΓ
II14:00FC HEIDENHEIM-UNION BERLIN---ΠΡΟΓ
II14:00BOCHUM-GREUTHER FURTH---ΠΡΟΓ
RN14:00HAMBURGER SV II-ETSV WEICHE FLENSBURG---ΠΡΟΓ
RN14:00HANNOVER 96 (AM)-ALTONAER 93---ΠΡΟΓ
RW14:00FC KOLN II-KFC UERDINGEN---ΠΡΟΓ
14:00LLAPI-FERONIKELI---ΠΡΟΓ
14:00TREPCA 89-KF VLLAZNIA POZHERAN---ΠΡΟΓ
14:00DRITA-LIRIA---ΠΡΟΓ
114:00ZETA-PETROVAC---ΠΡΟΓ
114:00FK ISKRA-MLADOST PODGORICA---ΠΡΟΓ
114:00SUTJESKA-GRBALJ RADANOVICI---ΠΡΟΓ
114:00KOM PODGORICA-RUDAR PETROVAC---ΠΡΟΓ
2L14:00SIARKA TARNOBRZEG-WISLA PULAWY---ΠΡΟΓ
2L14:00GARBARNIA-RADOMIAK RADOM---ΠΡΟΓ
2L14:00ROZWOJ KATOWICE-WARTA POZNAN---ΠΡΟΓ
2L14:00GWARDIA KOSZALIN-ZNICZ PRUSZKOW---ΠΡΟΓ
114:00VOLGAR GAZPROM-KRYLYA SOVETOV SAMARA---ΠΡΟΓ
3S14:00SPARTAK VLADIKAVKAZ-CHERNOMORETS N.---ΠΡΟΓ
114:00GETAFE-ALAVES---ΠΡΟΓ
114:00ZORYA-VERES---ΠΡΟΓ
114:00ZIRKA-DYNAMO KIEV---ΠΡΟΓ
214:30FK MAS TABORSKO-SLOVAN VARNSDORF---ΠΡΟΓ
PL14:30ARSENAL-TOTTENHAM HOTSPUR---ΠΡΟΓ
RNE14:30ENERGIE COTTBUS-FC VIKTORIA 1889 BERLIN---ΠΡΟΓ
RNE14:30GERMANIA HALBERSTADT-BABELSBERG---ΠΡΟΓ
PL14:30ROSS COUNTY-CELTIC---ΠΡΟΓ
A14:30DEMIRSPOR-GAZIANTEP BB---ΠΡΟΓ
114:40EMIRATES CLUB-AL WEHDA---ΠΡΟΓ
114:45AL AHLI-DIBBA AL FUJAIRAH---ΠΡΟΓ
A15:00PFC CSKA SOFIA-BOTEV PLOVDIV---ΠΡΟΓ
III15:00UNTERHACHING-PADERBORN---ΠΡΟΓ
III15:00KARLSRUHER SC-FSV ZWICKAU---ΠΡΟΓ
III15:00CHEMNITZER FC-WURZBURGER KICKERS---ΠΡΟΓ
III15:00CARL ZEISS JENA-WERDER BREMEN II---ΠΡΟΓ
III15:00SONNENHOF GROSSASPACH-RW ERFURT---ΠΡΟΓ
III15:00SPORTFREUNDE LOTTE-MEPPEN---ΠΡΟΓ
III15:00FORTUNA KOLN-MAGDEBURG---ΠΡΟΓ
RB15:00SELIGENPORTEN-FC MEMMINGEN---ΠΡΟΓ
RB15:00FV ILLERTISSEN-BURGHAUSEN---ΠΡΟΓ
RB15:00INGOLSTADT II-BAYREUTH---ΠΡΟΓ
RB15:00VFB EICHSTATT-NURNBERG II---ΠΡΟΓ
RB15:00GREUTHER FURTH II-BAYERN MUNICH (AM)---ΠΡΟΓ
RB15:00FC UNTERFOHRING-AUGSBURG II---ΠΡΟΓ
RB15:00SCHWEINFURT-FC PIPINSRIED---ΠΡΟΓ
RB15:00SV SCHALDING-HEINING-ROSENHEIM 1860---ΠΡΟΓ
RN15:00SSV JEDDELOH-LUBECK---ΠΡΟΓ
RN15:00FC GERMANIA EGESTORF-LANGREDER-WOLFSBURG II---ΠΡΟΓ
RW15:00WATTENSCHEID-TUS ERNDTEBRUCK---ΠΡΟΓ
RW15:00WESTFALIA RHYNERN-OBERHAUSEN---ΠΡΟΓ
RW15:00BOR. GLADBACH (AM)-ALEMANNIA AACHEN---ΠΡΟΓ
RW15:00SC VERL-VIKTORIA KOLN 1904---ΠΡΟΓ
RW15:00FC WEGBERG BEECK-FORT. DUSSELDORF II---ΠΡΟΓ
RSW15:00EINTRACHT STADTALLENDORF-ELVERSBERG---ΠΡΟΓ
RSW15:00KICKERS OFFENBACH-HOFFENHEIM II---ΠΡΟΓ
RSW15:00VFB STUTTGART II-TSV STEINBACH---ΠΡΟΓ
RSW15:00SAARBRUCKEN-ULM---ΠΡΟΓ
RSW15:00MANNHEIM-HESSEN KASSEL---ΠΡΟΓ
RSW15:00WORMATIA WORMS-STUTTGART KICKERS---ΠΡΟΓ
SL15:00LAMIA-KERKYRA---ΠΡΟΓ
FL15:00TRIKALA-OFI CRETE---ΠΡΟΓ
115:00BALTIKA-AVANGARD KURSK---ΠΡΟΓ
3S15:00FC ROTOR VOLGOGRAD II-AFIPS AFIPSKY---ΠΡΟΓ
R315:00LOTHIAN THISTLE HUTCHISON VALE-ST. MIRREN---ΠΡΟΓ
115:00NITRA-FK SENICA---ΠΡΟΓ
115:00MICHALOVCE-TRENCIN---ΠΡΟΓ
115:00RUZOMBEROK-PODBREZOVA---ΠΡΟΓ
115:00PRESOV-ZLATE MORAVCE---ΠΡΟΓ
115:00ND TRIGLAV-ALUMINIJ---ΠΡΟΓ
CN15:30BRADFORD PARK AVENUE-BRACKLEY TOWN---ΠΡΟΓ
15:30MARSEILLE (W)-PARIS SAINT GERMAIN (W)---ΠΡΟΓ
LPC15:30AKRAGAS-FIDELIS ANDRIA---ΠΡΟΓ
LPC15:30TRAPANI-VIRTUS FRANCAVILLA---ΠΡΟΓ
LPC15:30SICULA LEONZIO-CASERTANA---ΠΡΟΓ
LPC15:30JUVE STABIA-CATANIA---ΠΡΟΓ
LPC15:30PAGANESE-FONDI---ΠΡΟΓ
LPA15:30ARZACHENA-LUCCHESE---ΠΡΟΓ
PL15:30FC KRASNODAR-SPARTAK MOSCOW---ΠΡΟΓ
SL15:30KONYASPOR-MP ANTALYASPOR---ΠΡΟΓ
315:45GRENOBLE-LAVAL---ΠΡΟΓ
116:00US BISKRA-NA HUSSEIN DEY---ΠΡΟΓ
116:00OSIJEK-CIBALIA---ΠΡΟΓ
216:00LORIENT-BREST---ΠΡΟΓ
116:00DILA GORI-LOKOMOTIV TBLISI---ΠΡΟΓ
RN16:00EUTIN 08-EINTRACHT NORDERSTEDT---ΠΡΟΓ
B16:00NOVARA-BARI---ΠΡΟΓ
B16:00ENTELLA-VENEZIA---ΠΡΟΓ
B16:00BRESCIA-SPEZIA---ΠΡΟΓ
B16:00FOGGIA-TERNANA---ΠΡΟΓ
B16:00PESCARA-PRO VERCELLI---ΠΡΟΓ
B16:00PARMA CALCIO 1913-ASCOLI PICCHIO FC 1898---ΠΡΟΓ
B16:00PERUGIA-CARPI---ΠΡΟΓ
B16:00EMPOLI-CESENA---ΠΡΟΓ
PL16:00MANSHEIAT BANI HASAN-SHABAB ALORDON---ΠΡΟΓ
A16:00SEPSI OSK-GAZ METAN MEDIAS---ΠΡΟΓ
16:00WHITEHILL0-0EAST KILBRIDE---ΑΝΒ
116:00ZILINA-DUNAJSKA STREDA---ΠΡΟΓ
16:30KOLDING Q (W)-VEJLE BOLDKLUB (W)---ΠΡΟΓ
I16:30WOLFSBURG-FREIBURG---ΠΡΟΓ
I16:30MAINZ 05-FC COLOGNE---ΠΡΟΓ
I16:30BAYER LEVERKUSEN-RASENBALLSPORT LEIPZIG---ΠΡΟΓ
I16:30HOFFENHEIM-EINTRACHT FRANKFURT---ΠΡΟΓ
I16:30BAYERN MUNICH-AUGSBURG---ΠΡΟΓ
116:30BALMAZUJVAROS-HALADAS---ΠΡΟΓ
116:30UJPEST-BUDAPEST HONVED---ΠΡΟΓ
116:30PUSKAS ACADEMY-DIOSGYOR---ΠΡΟΓ
116:30PAKSI SE-FERENCVAROS---ΠΡΟΓ
116:30MEZOKOVESD ZSORY-VASAS BUDAPEST---ΠΡΟΓ
ISL16:30NORTHEAST UNITED FC-JAMSHEDPUR---ΠΡΟΓ
TK16:30KATWIJK-IJSSELMEERVOGELS---ΠΡΟΓ
TK16:30EXCELSIOR MAASSLUIS-HHC---ΠΡΟΓ
TK16:30LISSE-KOZAKKEN BOYS---ΠΡΟΓ
TK16:30GVVV VEENENDAAL-BARENDRECHT---ΠΡΟΓ
116:30PIAST GLIWICE-CRACOVIA KRAKOW---ΠΡΟΓ
PL16:30NEWTOWN-BARRY---ΠΡΟΓ
PL16:30CARMARTHEN-PRESTATYN TOWN FC---ΠΡΟΓ
SL16:50AL FEIHA-AL FATH---ΠΡΟΓ
117:00CR BELOUIZDAD-USM BLIDA---ΠΡΟΓ
117:00LASK LINZ-RAPID WIEN---ΠΡΟΓ
PL17:00FK SARAJEVO-NK MLADOST DOBOJ KAKANJ---ΠΡΟΓ
117:00ALKI OROKLINIS-APOLLON LIMASSOL---ΠΡΟΓ
117:00SLOVAN LIBEREC-BANIK OSTRAVA---ΠΡΟΓ
117:00SIGMA OLOMOUC-ZLIN---ΠΡΟΓ
117:00FC ZBROJOVKA BRNO-TEPLICE---ΠΡΟΓ
SAS17:00AGF-SILKEBORG---ΠΡΟΓ
PL17:00AL MASRY-AL MOKAWLOON AL ARAB---ΠΡΟΓ
PL17:00LIVERPOOL-SOUTHAMPTON---ΠΡΟΓ
PL17:00WEST BROMWICH ALBION-CHELSEA---ΠΡΟΓ
PL17:00AFC BOURNEMOUTH-HUDDERSFIELD TOWN---ΠΡΟΓ
PL17:00BURNLEY-SWANSEA CITY---ΠΡΟΓ
PL17:00CRYSTAL PALACE-EVERTON---ΠΡΟΓ
PL17:00LEICESTER CITY-MANCHESTER CITY---ΠΡΟΓ
CH17:00HULL CITY-IPSWICH TOWN---ΠΡΟΓ
CH17:00CARDIFF CITY-BRENTFORD---ΠΡΟΓ
CH17:00BIRMINGHAM CITY-NOTTINGHAM FOREST---ΠΡΟΓ
CH17:00SUNDERLAND-MILLWALL---ΠΡΟΓ
CH17:00NORWICH CITY-BARNSLEY---ΠΡΟΓ
CH17:00QUEENS PARK RANGERS-ASTON VILLA---ΠΡΟΓ
CH17:00SHEFFIELD WEDNESDAY-BRISTOL CITY---ΠΡΟΓ
CH17:00READING-WOLVERHAMPTON WANDERERS---ΠΡΟΓ
117:00BURY-BLACKBURN ROVERS---ΠΡΟΓ
117:00WALSALL-GILLINGHAM---ΠΡΟΓ
117:00BRISTOL ROVERS-AFC WIMBLEDON---ΠΡΟΓ
117:00CHARLTON ATHLETIC-MILTON KEYNES DONS---ΠΡΟΓ
117:00FLEETWOOD TOWN-DONCASTER ROVERS---ΠΡΟΓ
117:00NORTHAMPTON TOWN-SCUNTHORPE UNITED---ΠΡΟΓ
117:00OLDHAM ATHLETIC-ROCHDALE---ΠΡΟΓ
117:00PETERBOROUGH UNITED-BLACKPOOL---ΠΡΟΓ
117:00WIGAN ATHLETIC-BRADFORD CITY---ΠΡΟΓ
117:00ROTHERHAM UNITED-SHREWSBURY TOWN---ΠΡΟΓ
117:00PORTSMOUTH-SOUTHEND UNITED---ΠΡΟΓ
117:00PLYMOUTH ARGYLE-OXFORD UNITED---ΠΡΟΓ
217:00ACCRINGTON STANLEY-NEWPORT COUNTY---ΠΡΟΓ
217:00CHESTERFIELD-EXETER CITY---ΠΡΟΓ
217:00COLCHESTER UNITED-MORECAMBE---ΠΡΟΓ
217:00FOREST GREEN ROVERS-CREWE ALEXANDRA---ΠΡΟΓ
217:00GRIMSBY TOWN-CARLISLE UNITED---ΠΡΟΓ
217:00LINCOLN-COVENTRY CITY---ΠΡΟΓ
217:00LUTON TOWN-CAMBRIDGE UNITED---ΠΡΟΓ
217:00MANSFIELD TOWN-STEVENAGE---ΠΡΟΓ
217:00PORT VALE-BARNET---ΠΡΟΓ
217:00NOTTS COUNTY-CHELTENHAM TOWN---ΠΡΟΓ
217:00WYCOMBE WANDERERS-CRAWLEY TOWN---ΠΡΟΓ
217:00YEOVIL TOWN-SWINDON TOWN---ΠΡΟΓ
CO17:00MAIDSTONE UNITED-SOLIHULL MOORS---ΠΡΟΓ
CO17:00WOKING-MAIDENHEAD UTD---ΠΡΟΓ
CO17:00MACCLESFIELD TOWN-BOREHAM WOOD---ΠΡΟΓ
CO17:00LEYTON ORIENT-DOVER---ΠΡΟΓ
CO17:00HARTLEPOOL UNITED-ALDERSHOT TOWN---ΠΡΟΓ
CO17:00DAGENHAM AND REDBRIDGE-GUISELEY---ΠΡΟΓ
CO17:00BROMLEY-CHESTER FC---ΠΡΟΓ
CO17:00WREXHAM-EBBSFLEET UNITED---ΠΡΟΓ
CO17:00EASTLEIGH-BARROW---ΠΡΟΓ
CO17:00SUTTON UNITED-HALIFAX TOWN---ΠΡΟΓ
CO17:00GATESHEAD FC-TRANMERE ROVERS---ΠΡΟΓ
CO17:00AFC FYLDE-TORQUAY UNITED---ΠΡΟΓ
CN17:00SOUTHPORT-BLYTH SPARTANS---ΠΡΟΓ
CN17:00SALFORD CITY-NORTH FERRIBY UNITED---ΠΡΟΓ
CN17:00GAINSBOROUGH-FC UNITED OF MANCHESTER---ΠΡΟΓ
CN17:00NUNEATON TOWN-CURZON ASHTON FC---ΠΡΟΓ
CN17:00DARLINGTON-TAMWORTH---ΠΡΟΓ
CN17:00YORK CITY-KIDDERMINSTER HARRIERS---ΠΡΟΓ
CN17:00TELFORD-ALFRETON TOWN---ΠΡΟΓ
CN17:00HARROGATE-BOSTON UTD---ΠΡΟΓ
CN17:00STOCKPORT-CHORLEY---ΠΡΟΓ
CN17:00LEAMINGTON-SPENNYMOOR TOWN FC---ΠΡΟΓ
CS17:00WHITEHAWK-CHELMSFORD---ΠΡΟΓ
CS17:00EASTBOURNE BOROUGH-BATH CITY---ΠΡΟΓ
CS17:00HAMPTON N RICHMOND-POOLE TOWN---ΠΡΟΓ
CS17:00OXFORD CITY-WEALDSTONE---ΠΡΟΓ
CS17:00HEMEL HEMPSTEAD-WELLING UNITED---ΠΡΟΓ
CS17:00DARTFORD-GLOUCESTER CITY---ΠΡΟΓ
CS17:00EAST THURROCK UNITED-HAVANT WATERLOOVILLE---ΠΡΟΓ
CS17:00HUNGERFORD TOWN-TRURO CITY---ΠΡΟΓ
CS17:00CONCORD RANGERS-CHIPPENHAM TOWN---ΠΡΟΓ
CS17:00ST. ALBANS-BOGNOR REGIS TOWN---ΠΡΟΓ
CS17:00BRAINTREE TOWN-WESTON SUPER MARE---ΠΡΟΓ
317:00AVRANCHES-CHAMBLY---ΠΡΟΓ
PL17:00BALLYMENA UNITED-DUNGANNON SWIFTS---ΠΡΟΓ
PL17:00CRUSADERS-CARRICK RANGERS---ΠΡΟΓ
PL17:00LINFIELD-COLERAINE---ΠΡΟΓ
PL17:00WARRENPOINT TOWN-GLENTORAN---ΠΡΟΓ
PL17:00ARDS-CLIFTONVILLE---ΠΡΟΓ
PL17:00BALLINAMALLARD UNITED-GLENAVON---ΠΡΟΓ
17:00AVALDSNES (W)-VAALERENGA (W)---ΠΡΟΓ
217:00CHOJNICZANKA CHOJNICE-PUSZCZA NIEPOLOMICE---ΠΡΟΓ
217:00OLIMPIA GRUDZIADZ-ZAGLEBIE SOSNOWIEC---ΠΡΟΓ
2L17:00MKS KLUCZBORK-GKS JASTRZEBIE---ΠΡΟΓ
217:00PENAFIEL-GIL VICENTE---ΠΡΟΓ
117:00DINAMO ST PETERSBURG-LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK---ΠΡΟΓ
PL17:00DUNDEE FC-KILMARNOCK---ΠΡΟΓ
PL17:00HIBERNIAN-ST.JOHNSTONE---ΠΡΟΓ
PL17:00RANGERS-HAMILTON ACADEMICAL---ΠΡΟΓ
PL17:00ABERDEEN-MOTHERWELL---ΠΡΟΓ
317:00COWDENBEATH-ANNAN ATHLETIC---ΠΡΟΓ
17:00SPARTANS0-0STIRLING UNIVERSITY FC---ΑΝΒ
17:00BUCKIE THISTLE0-0TURRIFF UNITED---ΑΝΒ
17:00FRASERBURGH0-0FORMARTINE UNITED---ΑΝΒ
17:00COVE RANGERS0-0STRATHSPEY THISTLE---ΑΝΒ
17:00BRORA RANGERS0-0HUNTLY---ΑΝΒ
R317:00STENHOUSEMUIR-ALLOA ATHLETIC---ΠΡΟΓ
R317:00SPARTANS-FRASERBURGH---ΠΡΟΓ
R317:00QUEENS PARK-DUNFERMLINE ATHLETIC---ΠΡΟΓ
R317:00PETERHEAD-RAITH ROVERS---ΠΡΟΓ
R317:00MONTROSE-QUEEN OF SOUTH---ΠΡΟΓ
R317:00LIVINGSTON-GLENAFTON ATHLETIC---ΠΡΟΓ
R317:00FORMARTINE UNITED-FORFAR ATHLETIC---ΠΡΟΓ
R317:00EAST KILBRIDE-ALBION ROVERS---ΠΡΟΓ
R317:00DUMBARTON-ELGIN CITY---ΠΡΟΓ
R317:00CLYDE-EAST FIFE---ΠΡΟΓ
R317:00BUCKIE THISTLE-BRECHIN CITY---ΠΡΟΓ
R317:00BANKS O´DEE-AYR UNITED---ΠΡΟΓ
R317:00ARBROATH-BERWICK RANGERS---ΠΡΟΓ
R317:00AIRDRIEONIANS-COVE RANGERS---ΠΡΟΓ
R317:00STRANRAER-BRORA RANGERS---ΠΡΟΓ
117:00FK CRVENA ZVEZDA-RAD BEOGRAD---ΠΡΟΓ
217:00HUESCA-TENERIFE---ΠΡΟΓ
B217:00SD LEIOA-BARAKALDO---ΠΡΟΓ
B217:00CD LEALTAD-PENA SPORT---ΠΡΟΓ
117:00KARPATY-MARIUPOL---ΠΡΟΓ
SL17:15LARISA-APOLLON SMIRNIS---ΠΡΟΓ
117:15LEGANES-BARCELONA---ΠΡΟΓ
A17:30LOKOMOTIV PLOVDIV-PFC LUDOGORETS RAZGRAD---ΠΡΟΓ
LPC17:30RENDE-MATERA---ΠΡΟΓ
117:30KHIMKI-TOMSK---ΠΡΟΓ
117:45AL AIN-AL JAZIRA---ΠΡΟΓ
118:00ES SETIF-PARADOU AC---ΠΡΟΓ
18:00ROESELARE-WESTERLO---ΠΡΟΓ
118:00ETHNIKOS ACHNAS-AEK LARNACA---ΠΡΟΓ
118:00OLYMPIAKOS NICOSIA-ARIS LIMASSOL---ΠΡΟΓ
118:00PARIS SAINT GERMAIN-NANTES---ΠΡΟΓ
118:00DINAMO BATUMI-SABURTALO---ΠΡΟΓ
118:00BUDUCNOST PODGORICA-DECIC TUZI---ΠΡΟΓ
218:00POGON SIEDLCE-GKS KATOWICE---ΠΡΟΓ
218:00GKS TYCHY 71-WIGRY SUWALKI---ΠΡΟΓ
2L18:00ENERGETYK ROW RYBNIK-LKS LODZ---ΠΡΟΓ
PL18:00ARSENAL TULA-RUBIN KAZAN---ΠΡΟΓ
118:00KUBAN KRASNODAR-TYUMEN---ΠΡΟΓ
118:00VOZDOVAC-BACKA PALANKA---ΠΡΟΓ
118:00VOJVODINA-FK RADNIK SURDULICA---ΠΡΟΓ
118:00NAPREDAK-CUKARICKI---ΠΡΟΓ
B218:00SD AMOREBIETA-CD VITORIA---ΠΡΟΓ
B218:00OSASUNA B-RACING SANTANDER---ΠΡΟΓ
F18:15AL HILAL-URAWA RED DIAMONDS---ΠΡΟΓ
PL18:30AL JAZEERA-AL YARMOUK---ΠΡΟΓ
SL18:30ISTANBUL BASAKSEHIR-GALATASARAY---ΠΡΟΓ
119:00ROYAL EXCEL MOUSCRON-ANDERLECHT---ΠΡΟΓ
119:00RIJEKA-INTER ZAPRESIC---ΠΡΟΓ
119:00SLAVIA PRAGUE-DUKLA PRAHA---ΠΡΟΓ
4D19:00RENNES B-ROMORANTIN---ΠΡΟΓ
4D19:00FC CHARTRES-SAINT MALO---ΠΡΟΓ
4D19:00STADE BRIOCHIN-US GRANVILLAISE---ΠΡΟΓ
4D19:00LORIENT B-LE HAVRE B---ΠΡΟΓ
4D19:00VITRE-LIMOGES---ΠΡΟΓ
4D19:00LE MANS-MANTES LA VILLE---ΠΡΟΓ
19:00RODEZ AVEYRON (W)-ALBI (W)---ΠΡΟΓ
A19:00ROMA-LAZIO---ΠΡΟΓ
GNF19:00OLYMPIC CLUB DE SAFI0-0CHABAB ATLAS KHENIFRA---ΑΝΒ
GNF19:00RACING DE CASABLANCA0-0CHABAB RIF AL HOCEIMA---ΑΝΒ
GNF19:00RAJA CASABLANCA0-0DIFAA EL JADIDA---ΑΝΒ
GNF19:00OCK KHOURIBGA0-0MAT TETOUAN---ΑΝΒ
GNF19:00KACM MARRAKECH0-0WYDAD CASABLANCA---ΑΝΒ
GNF19:00ITIHAD TANGER0-0RAPIDE CLUB OUED ZEM---ΑΝΒ
GNF19:00HASSANIA AGADIR0-0FUS RABAT---ΑΝΒ
GNF19:00FAR RABAT0-0RSB BERKANE---ΑΝΒ
TK19:00VVSB-JONG SPARTA ROTTERDAM---ΠΡΟΓ
TK19:00DE TREFFERS-RIJNSBURGSE BOYS---ΠΡΟΓ
19:00NOTODDEN-FREDRIKSTAD---ΠΡΟΓ
119:00SANDECJA NOWY SACZ-LECH POZNAN---ΠΡΟΓ
A19:00CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-JUVENTUS BUCURESTI---ΠΡΟΓ
219:00VALLADOLID-OVIEDO---ΠΡΟΓ
219:00LA HOYA LORCA-LUGO---ΠΡΟΓ
B319:00VALENCIA B-LLEIDA ESPORTIU---ΠΡΟΓ
B319:00VILLARREAL B-SABADELL---ΠΡΟΓ
B119:00REAL MADRID CASTILLA-TOLEDO---ΠΡΟΓ
119:30SKN ST. POLTEN-WOLFSBERGER AC---ΠΡΟΓ
119:30AUSTRIA WIEN-ADM/MODLING---ΠΡΟΓ
119:30MATTERSBURG-ALTACH---ΠΡΟΓ
PL19:30MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED---ΠΡΟΓ
CH19:30FULHAM-DERBY COUNTY---ΠΡΟΓ
4D19:30FONTENAY-ST. PRYVE - ST. HILAIRE---ΠΡΟΓ
I19:30HERTHA BERLIN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH---ΠΡΟΓ
SL19:30OLYMPIAKOS-LEVADIAKOS---ΠΡΟΓ
119:30FC TWENTE-SC HEERENVEEN---ΠΡΟΓ
119:30FEYENOORD-VV VENLO---ΠΡΟΓ
CL19:30ALIANZA ATLETICO-AYACUCHO FC---ΠΡΟΓ
119:30SEVILLA-CELTA VIGO---ΠΡΟΓ
B219:30REAL SOCIEDAD B-SD GERNIKA---ΠΡΟΓ
SL20:00ST.GALLEN-LUGANO---ΠΡΟΓ
SL20:00BASEL-SION---ΠΡΟΓ
220:00WINTERTHUR-WIL---ΠΡΟΓ
220:00RAPPERSWIL-XAMAX---ΠΡΟΓ
R3220:15BENFICA-VITORIA DE SETUBAL---ΠΡΟΓ
120:30DEBRECEN-VIDEOTON FEHERVAR---ΠΡΟΓ
120:30HAPOEL BEER SHEVA-HAPOEL IRONI AKKO---ΠΡΟΓ
121:00EUPEN-ANTWERP---ΠΡΟΓ
121:00KORTRIJK-ST. TRUIDEN---ΠΡΟΓ
CL21:00SPORT BOYS WARNES-BOLIVAR---ΠΡΟΓ
B21:00GOIAS-INTERNACIONAL---ΠΡΟΓ
B21:00LONDRINA EC-AMERICA MG---ΠΡΟΓ
121:00SYNOT SLOVACKO-VIKTORIA PLZEN---ΠΡΟΓ
121:00TOULOUSE-METZ---ΠΡΟΓ
121:00GUINGAMP-ANGERS---ΠΡΟΓ
121:00DIJON-TROYES---ΠΡΟΓ
121:00STRASBOURG-RENNES---ΠΡΟΓ
221:00REUS-ALBACETE---ΠΡΟΓ
121:20RUDAR VELENJE-GORICA---ΠΡΟΓ
121:30STANDARD LIEGE-OOSTENDE---ΠΡΟΓ
21:30KFCO BEERSCHOT WILRIJK-OUD HEVERLEE---ΠΡΟΓ
B21:30PAYSANDU PA-SANTA CRUZ---ΠΡΟΓ
B21:30NAUTICO-VILA NOVA---ΠΡΟΓ
B21:30ABC-OESTE FC---ΠΡΟΓ
B21:30CRB-PARANA CLUBE---ΠΡΟΓ
B21:30BOA ESPORTE CLUBE-BRAZIL DE PELOTAS---ΠΡΟΓ
LPC21:30BISCEGLIE-AC MONOPOLI---ΠΡΟΓ
LPC21:30LECCE-REGGINA---ΠΡΟΓ
121:30LECHIA GDANSK-WISLA PLOCK---ΠΡΟΓ
A21:45SSC NAPOLI-AC MILAN---ΠΡΟΓ
121:45WILLEM II-SPARTA ROTTERDAM---ΠΡΟΓ
121:45NAC BREDA-AJAX---ΠΡΟΓ
121:45ATLETICO MADRID-REAL MADRID---ΠΡΟΓ
TT22:00BANFIELD-TEMPERLEY---ΠΡΟΓ
TT22:00DEFENSA Y JUSTICIA-LANUS---ΠΡΟΓ
PBM22:00SACACHISPAS-ALMIRANTE BROWN---ΠΡΟΓ
BT22:00AGROPECUARIO-CLUB ATLETICO MITRE---ΠΡΟΓ
CL22:00DEPORTIVO MUNICIPAL-REAL GARCILASO---ΠΡΟΓ
CL22:00CERRO-RIVER PLATE---ΠΡΟΓ
CL22:00EL TANQUE SISLEY-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS---ΠΡΟΓ
BT22:05NUEVA CHICAGO-SARMIENTO---ΠΡΟΓ
II22:30ENVIGADO-PATRIOTAS---ΠΡΟΓ
II22:30ATLETICO HUILA-EXPRESO ROJO---ΠΡΟΓ
II22:30ONCE CALDAS-CORTULUA---ΠΡΟΓ
II22:30AMERICA DE CALI-ATLETICO BUCARAMANGA---ΠΡΟΓ
II22:30CD JAGUARES-RIONEGRO AGUILAS---ΠΡΟΓ
II22:30ATLETICO NACIONAL-INDEPENDIENTE MEDELLIN---ΠΡΟΓ
AP22:30UNIVERSIDAD DE COSTA RICA-LD ALAJUELENSE---ΠΡΟΓ
CL22:30CLAN JUVENIL-DELFIN SC---ΠΡΟΓ
R3222:30RIO AVE-BRAGA---ΠΡΟΓ
23:00ATLETICO PARANA-UNION DE SUNCHALES---ΠΡΟΓ
23:00CD LIBERTAD-DEFENSORES DE PRONUNCIAMENIENTO---ΠΡΟΓ
CL23:00RUBIO NU-CERRO PORTENO---ΠΡΟΓ
B23:30CRICIUMA-CEARA---ΠΡΟΓ
Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017Επόμενη ημέρα
PBM00:00CA DEFENSORES DE BELGRANO-CA SAN MIGUEL---ΠΡΟΓ
TT00:15SAN MARTIN SAN JUAN-SAN LORENZO---ΠΡΟΓ
00:45GIMNASIA Y ESGRIMA-DOUGLAS HAIG---ΠΡΟΓ
CL00:45ACADEMIA CANTOLAO-SPORT ROSARIO---ΠΡΟΓ
01:00JUVENTUD UNIDA UNIVERSITARIO-SAN LORENZO DE ALEM---ΠΡΟΓ
CL01:00NACIONAL POTOSI-CLUB PETROLERO---ΠΡΟΓ
II01:00ALIANZA PETROLERA-SANTA FE---ΠΡΟΓ
AP01:00CSD COMUNICACIONES-ANTIGUA GUATEMALA---ΠΡΟΓ
AP01:00QUERETARO FC-PUMAS---ΠΡΟΓ
AP01:00CRUZ AZUL-VERACRUZ---ΠΡΟΓ
CL01:00NACIONAL-CENTRO ATLETICO FENIX---ΠΡΟΓ
01:00MONAGAS SC-DEPORTIVO LARA---ΠΡΟΓ
II01:10MILLONARIOS-DEPORTIVO CALI---ΠΡΟΓ
CL01:10DEPORTIVO CAPIATA-INDEPENDIENTE CG---ΠΡΟΓ
TT02:30INDEPENDIENTE-RIVER PLATE---ΠΡΟΓ
II03:00ATLETICO JUNIOR-DEPORTIVO PASTO---ΠΡΟΓ
AP03:00REAL ESPANA-CD MOTAGUA---ΠΡΟΓ
AP03:00MONTERREY-TIGRES---ΠΡΟΓ
FC03:00AUCKLAND CITY FC-WELLINGTON PHOENIX B---ΠΡΟΓ
FC03:00CANTERBURY UNITED-EASTERN SUBURBS---ΠΡΟΓ
AP03:06LEON-GUADALAJARA CHIVAS---ΠΡΟΓ
AP04:00CLUB SPORT HEREDIANO-SANTOS DE GUAPILLES---ΠΡΟΓ
IFN04:00FIJI-ESTONIA---ΠΡΟΓ
AP05:00NECAXA-MONARCAS MORELIA---ΠΡΟΓ
FC05:35HAMILTON WANDERERS-TEAM WELLINGTON---ΠΡΟΓ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΛΩΝ
To username σας:


To password σας:




- Ξέχασα το password?
- Θέλω να εγγραφώ

Συνδιοργανωτές
Livescores

NEWSLETTER
Καταχωρήστε το e-mail σας και ενημερωθείτε πρώτοι για τα νέα του betleague.net καθώς και για οτιδήποτε κινείται στον χώρο του στοιχήματος.

Επιλέξτε ενημέρωση από:
  betleague.net
  diavolakos.gr
  betexpress.gr
  bethelp.gr

Το e-mail σας:
  
Σπόνσορας του διαγωνισμού είναι η
© 2017 www.betleague.net  |  Livescores  |  developed by WebWorks
Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα από την Feramta Business LTD - Member of "FB Group" - London UK.
Προσοχή! Οι υπηρεσίες των διαφημιζόμενων εταιριών απευθύνονται μόνο στους επισκέπτες στων οποίων τον τόπο κατοικίας ή διαμονής η χρήση τέτοιων υπηρεσιών δεν συνιστά αξιόποινη πράξη.